Dámske dioptrické okuliare okrúhle

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 371

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 371

Page
na stránku

Korekčné okuliare okrúhle pre ženy

Kedysi boli okrúhle korekčné okuliare nazývané „nerdovské“, pretože sa spájali s hrubými šošovkami a rámov v štýle oversize. Móda rýchlo evolvuje – dnes ponuky v tomto univerzálnom tvare úplne zmenili svoju tvár. Okrúhle korekčné okuliare sú predmetom túžby mnohých žien – dámy si veľmi dobre uvedomujú, že taký model nádherne spolupracuje s ich jemnou krásou. Klasické rámy spôsobujú, že vyzeráme mladšie a žiarivejšie, preto je záujem o okrúhle rámy čoraz väčší.

Okrúhle korekčné okuliare? Lenonky stále na vrchole!

Prečo nám okrúhle korekčné okuliare tak silno pripomínajú retro estetiku? Móda pre unikátne modely rozkvitala v 70. rokoch, keď ich nosili najväčšie hviezdy – vrátane Johna Lennona, ktorému vďačíme za alternatívny názov rámov. Popularita tejto ponuky nevyhasla napriek plynúcemu času – dnes po ne siahajú rovnako staršie osoby, ako aj veľmi mladé zákazníčky. Okrúhle korekčné okuliare sú bezpochyby nadčasovým doplnkom, ktorý dobýva srdcia žien vďaka originálnemu dizajnu a mimoriadnej pohodlnosti. Okrúhle okuliare opticky vyhladzujú výrazné črty tváre a spôsobujú, že naše vrásky sú menej viditeľné. Mladé dievčatá si vyberajú tento tvar šošoviek, pretože skvele spolupracuje s bezstarostnou, dospievajúcou energiou.

Okrúhle korekčné okuliare doplnok každej ženy

Budú okrúhle korekčné okuliare pasovať každej panej? Áno – bohatá kolekcia rámov v tomto tvare obsahuje niekoľko stoviek ponúk, vďaka čomu aj najnáročnejšia žena nájde tú jedinú, ideálnu dvojicu. Zaoblené hrany sa obzvlášť dobre hodí k kráse zákazníčok s dlhou tvárou, výraznou bradou alebo vysokým čelom. Okrúhle šošovky dokonale vyvažujú proporcie tváre a spôsobujú, že ľahšie akceptujeme svoj vzhľad. Tento klasický typ rámov nebude vždy pasovať pani s plnými lícami alebo veľmi malými tvárami. Našťastie majiteľky takéhoto typu krásy nemusia vzdávať okrúhle korekčné okuliare – stačí vyskúšať viac ponúk a určite sa nájde taká, ktorá dokonale uspokojí naše potreby.

Pozrite sa na ďalšie okuliare okrúhle: