Okuliare Polaroid

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 254

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 254

Page
na stránku

Slnečné okuliare Polaroid

Niekedy sa značka Polaroid spájala výhradne s fotoaparátmi. Dnes je firma skutočným symbolom polarizačných okuliarov najvyššej kvality. Spoločnosť získala uznanie v minulom storočí, keď ako prvá v histórii vytvorila komerčné polarizačné sklá. Inovatívny produkt sa stretol s nadšenou reakciou zákazníkov a dnes si mnoho nositeľov okuliarov nevie predstaviť každodenný život bez unikátnych doplnkov značky Polaroid.

Rámy Polaroid pre milovníkov klasiky

Spoločnosť založená Herbertom Edwinom Landom začala svoju činnosť v roku 1937. Podnik zo Spojených štátov rýchlo našiel trhovú niku, ktorou bola výroba polaroidu - filmu z umelého materiálu, umožňujúceho filtrovanie polarizovaného svetla. S rozvojom digitálnej fotografie značka odišla od výroby okamžitých fotoaparátov smerom k navrhovaniu doplnkov, ako sú inovatívne slnečné okuliare.

Kolekcia rámov značky Polaroid je rozmanitá, no prevládajú v nej klasické návrhy. Záľuba v jednoduchosti a nadčasových vzoroch sa prejavuje vo väčšine projektov americkej spoločnosti. Známa firma radi nadväzuje na všetko, čo je najlepšie v tradičnom dizajne. V bohatej ponuke si niečo pre seba nájdu priaznivci oválnych a obdĺžnikových rámov ako aj fanúšikovia kultových aviatorov.

Bezpečnosť a funkcionalita so značkou Polaroid

Skúsenosti a špecializované vedomosti, ktorými disponuje značka Polaroid, umožnili, že okuliare produkované americkou firmou prekvapujú pokročilými technologickými riešeniami. Modely vyrábané legendárnou spoločnosťou účinne chránia pred škodlivým žiarením UVA, UVB a UVC do 400 nm. Polarizačné šošovky eliminujú odrazy, ktoré unavujú zrak, zabezpečujú lepší kontrast videnia a zlepšujú intenzitu farieb, vďaka čomu oči zostávajú dlhšie odpočinuté.

Polarizačné šošovky americkej značky sa vyrábajú pomocou technológie termofúzie, ktorá sa výrazne líši od tradičnej vákuovo-tlakovej metódy. Pokročilé riešenia firmy Polaroid umožňujú výrobu šošoviek tenkých na okrajoch - takýto tvar zaručuje lepšiu viditeľnosť a vhodné zakrivenie skla zabezpečuje optimálnu ostrosť videnia.

Polaroid - okuliare prispôsobené vlastníkovi

Kultová značka svojim zákazníkom ponúka rámy vyrobené z kovu a umelého materiálu. Na výrobu každého modelu sa používajú výhradne materiály najvyššej kvality, vďaka čomu rámy prežijú aj tie najnáročnejšie podmienky. Premyslený dizajn zaručuje pohodlie pri nosení a vhodne profilované rámy sa ľahko prispôsobia anatomickej štruktúre tváre svojho majiteľa.

Okuliare Polaroid sú určené pre ženy a mužov, ktorí majú radi klasické a nadčasové doplnky. Jednoduchý dizajn a stlmene farby sú vhodné na každú príležitosť a jemným spôsobom zdôrazňujú krásu. Minimalistické rámy možno nosiť pri každej príležitosti - takýto doplnok sa hodí ako pre prirodzene skromnú osobu, tak aj pre sebavedomých milovníkov módy, ktorí chcú svojim priateľom dokázať, že jednoduché doplnky môžu tvoriť hlavný bod extravagantnej stylizácie.

Rámy Polaroid, ktoré vás odlišia od davu

Milovníci nevšedných slnečných okuliarov určite nájdu niečo pre seba v rozmanitej ponuke značky Polaroid. Hoci sa spoločnosť najviac spája s kultovou klasikou - napr. čiernymi aviatormi, hľadači nevšedných doplnkov ľahko v kolekcii objavia skutočné skvosty. Fanúšikovia farby môžu vyberať medzi oranžovými, zlatými, modrými a zelenými návrhmi.

Nie len výrazné farby priťahujú pozornosť známych a náhodných okoloidúcich. Osoby, ktoré majú radi byť v centre pozornosti, môžu smelo staviť na neštandardný tvar rámov Polaroid. Slnečné okuliare v štýle oversize sa tešia neslabnúcemu úspechu už niekoľko sezón. Hrubé rámy nadväzujú na retro štýl, zabezpečujú účinnú ochranu pred slnkom a sú vynikajúcim doplnkom letnej alebo každodennej stylizácie.