Okuliare Santino

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 87

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 87

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Santino

Značka Santino je jednou z tých, ktorá sa odlišuje od ostatných. Spýtate sa - čím? My odpovieme - stačí sa len pozrieť na ilustračné fotografie vyššie uvedených okuliarov a na vedľa nich uvedené vlastnosti. Všimnite si, že rámy majú rôzne, nie vždy štandardné farby, veľa zaujímavých tvarov a veľmi nízke - v porovnaní s okuliarmi iných značiek - ceny. Práve z tohto dôvodu sú okuliare Santino skvelé nielen ako spôsob korekcie zrakovej vady, ale aj ako gadget. Vďaka takej atraktívnej cene si môžete kúpiť aj niekoľko rámov a nosiť ich striedavo a prispôsobovať k oblečeniu takmer ako šperky. Jednu dvojicu na viac ležérne a inú na viac elegantné štylizácie.

Nízka cena neznamená nízku kvalitu. Okuliare Santino sú trvanlivé a ľahké

Nebojte sa však - nízka cena tu neznamená nízku kvalitu. Korekčné okuliare Santino sú vyrobené z ľahkého a odolného plastu. Vďaka tomu sú mimoriadne pohodlné pri každodennom používaní. Takmer necítiť - netlačia na nos ani neškrtia kožu za ušami. Tento materiál dáva tvorcom veľký priestor pre tvorbu. Umožňuje totiž dať okuliarom mnoho rôznych farieb, od tých klasických po najviac bláznivé.

Preto v katalógu tohto výrobcu nájdete také okuliare, aké len snívate. Jasne intenzívna červená? Nadčasová čierna? Pamäťový modrý, skvele sa kombinujúci s modrými očami a svetlou pokožkou? Tieto farby nie sú viditeľné len v prednej časti rámov, ale aj na stranicách - to je niečo pre tých, ktorí majú radi bláznivosti, ale s mierou.

Okuliare pre dámy a pánov, pre každý vek a každý vkus

Najviac sú cenene tie ponuky, ktoré ukrývajú v sebe rôznorodosť produktov. To dáva používateľom šancu na výber a záruku nájdenia toho, čo skutočne hľadajú. S katalógom Santino je to rovnaké - spĺňa očakávania ako mladých, tak aj zrelých zákazníkov, s obľubou pre klasický, ako aj netradičný dizajn.

Okuliare Santino - nielen korekčné, ale aj slnečné

Keď píšeme o tom, že ponuka Santino je veľmi rôznorodá, bolo by čudné, keby v nej chýbali slnečné okuliare. Takže sú aj tie - štýlové, ideálne nielen na letné, ale aj na jar a jeseň. A znova - ako farebne striedme, tak aj bláznivé. Dámske a pánske. Oválneho a obdĺžnikového tvaru. S tenšími a hrubšími rámmi. Ale vždy za atraktívnu, konkurenčnú cenu.