Kontaktné šošovky Air Optix

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

10 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

10 položiek

na stránku

Mesačné šošovky Air Optix

Na slovenskom trhu má vedúce miesto vo výrobe šošoviek a ich príslušenstva určených na každodenné používanie niekoľko firiem. Jeden z lídrov v priemysle je Alcon, ktorý má vo svojej ponuke moderné, priedušné šošovky, určené pre osoby s rôznymi zrakovými chybami. Alcon vlastní značku Air Optix.

O šošovkách Air Optix

AIR Optix je značka kontaktných šošoviek, ktorá patrí firme Alcon, výrobcovi šošoviek a príslušenstva pre šošovky. Šošovky Air Optix firmy Alcon patria medzi lídrov na poľskom trhu šošoviek. Air Optix šošovky sa vyznačujú tým, že sú vyrobené za pomoci priedušného silikónovo-hydrogélového materiálu novej generácie. Vďaka tomuto materiálu sú šošovky Air Optix schopné prepúšťať až sedemkrát viac kyslíka v porovnaní s klasickými hydrogélovými šošovkami, ktoré majú podobné parametre. Šošovky Air Optix zaisťujú primeraný prístup kyslíka k oku, takže počas nosenia šošoviek po celý deň udržujú perfektný vizuálny komfort a zdravie našich očí. S Air Optix šošovkami sa úspešne vyhnete akýmkoľvek príznakom hypoxie.

Pre koho sú určené šošovky Air Optix?

Výrobca šošoviek Air Optix, Alcon, opisuje svoje šošovky ako určené pre náročných používateľov, ktorým záleží na pohodlí počas nosenia šošoviek na perfektnej kvalite videnia počas dlhej doby. Šošovky Air Optix sú určené pre ľudí, ktorí chcú nosiť kontaktné šošovky dlhšie ako 11 hodín denne. Sú to šošovky s predĺženou dobou nosenia, preto sú určené tým, ktorí chcú používať šošovky po dobu jedného mesiaca. Inovatívna stavba šošoviek Air Optix zaručuje, že sú dokonale vyrobené pre ľudí, ktorí:

  • trávia dlhé hodiny prácou s počítačom,
  • pracujú v klimatizovaných alebo v suchých priestoroch,
  • sú fanúšikovia sledovania televízie alebo hrania počítačových hier a trávia veľa času so svojím hobby,
  • spia alebo si občas zdriemnu v šošovkách.

Air Optix šošovky sú odporúčané všetkým, ktorí si sťažujú na nepohodlie, suchosť a podráždenie očí, ktoré je spôsobené používaním iných kontaktných šošoviek.

Typy šošoviek Air Optix

V sortimente Air Optix sa nachádza veľa typov kontaktných šošoviek, ktoré sú určené konkrétnym cieľovým skupinám. Sú to šošovky:

  • Air Optix Aqua - priedušné šošovky, ktoré prepúšťajú až 5 - krát viac kyslíka než tradičné šošovky vyrobené z hydrogélového materiálu, sú určené pre denné nosenie s možnosťou príležitostného spania v nich šesť nocí za mesiac.
  • Air Optix Colors - pri výrobe šošoviek Air Optix Colors využíva spoločnosť Alcon celý rad moderných technológií. Jednou z nich je technológia trojvrstvovej nanášanie farby.
  • Air Optix Night & Day Aqua - priedušné šošovky, prepúšťajú až 6-krát viac kyslíka než iné šošovky, sú určené pre bezpečné, predĺžené nosenie až 30 dní a nocí.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - priedušné šošovky prepúšťajú až 7-krát viac kyslíka než iné šošovky, majú vedúce miesto medzi tórickými hydrogélovymi šošovkami, sú určené pre osoby s astigmatizmom, na denné nosenie ale je možné v nich spať až šesť nocí za mesiac.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal - multifokálne šošovky vám navráti jasné a ostré videnie.