Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

15,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Šošovky Air Optix Plus HydraGlyde sú sférické mesačné kontaktné šošovky, ktoré sa nachádzajú v ponuke jedného z najpopulárnejších svetových producentov kontaktných šošoviek - Alcon® Vision Care.

 
Veľký komfort použitia - vďaka pokročilým technológiám, vďaka ktorým sú šošovky neustále zvlhčované a svieže, a to aj po celom dni kontaktu s okom.
5krát vyššia priepustnosť kyslíka - to znamená konštantný prístup vzduchu k rohovke. To zase udržuje vaše oči zdravé, bez podráždenia a nevzhľadného začervenanie.
Pohodlná a rýchla aplikácia - možné vďaka plynulému prispôsobeniu šošovky v oku: ich parametrom a tvaru a ľahké a tenké štruktúre. Riziko zvlnenie alebo straty šošovky je vylúčené.
Vhodná korekcia zraku - ak sa rozhodnete používať šošovky pravidelne a denne ich vymieňate, môžete si byť istí účinnou korekciou očí, bez ohľadu na to, či sa stretávate s nakrátko alebo ďalekozrakosťou.
Široká škála výberu dioptrií šošoviek - môžete ich ľahko prispôsobiť vašim potrebám, a to ako v prípade krátkozrakosti, tak i ďalekozrakosti.
Dodatočná ochranná vrstva - Air Optix Plus HydraGlyde
Dodatočná ochranná vrstva - chráni pred hromadením bielkovinových usadenín, vznikajúcich v prirodzenom procese tvorby sĺz. Oči sú ešte viac čisté a zdravé.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde®:


Air Optix Plus HydraGlyde sú prvé a jediné kontaktné šošovky s technológiou HydraGlyde Moisture Matrix, navrhnuté tak, aby bol povrch šošovky hydratovaný po celý deň. Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde garantujú 5x vyššiu priepustnosť kyslíka ako iné hydrogélové kontaktné šošovky o nižšom Dk / t. Unikátna technológia SmartShield zaručuje ochranu pred zničením, pomáha chrániť kontaktnú šošovku pred nečistotami, atď.

 

Výhody šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde®:

  • nezačervenané oči ale zdravo vyzerajúce oči
  • možnosť príležitostného nosenia kontaktných šošoviek cez deň i noc po dobu až 6 dní
  • lepšie hydratovaný povrch
  • zvýšená odolnosť proti tvorbe usadenín
 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technológia HydraGlyde Moisture Matrix
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix® Plus HydraGlyde® 3 šošovky
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® vo veľkosti 3 kusy?

Kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® vo veľkosti 3 kusy môžete vybrať sami na základe informácií o parametroch produktu, ako sú dioptrie, krivka a priemer. Avšak odporúčame konzultovať s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim individuálnym potrebám zraku. V balení nájdete tri šošovky, ktoré vystačia na tri mesiace používania (pri korekcii jedného oka).

Sú kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® sú bezpečné, pretože boli vytvorené renomovanou značkou Air Optix® a vyrobené spoločnosťou Alcon, ktorá je odborníkom na výrobu kontaktných šošoviek. Sú tiež navrhnuté s ohľadom na zabezpečenie pohodlia a zdravia očí počas celého mesiaca nosenia.

Na akú vadu zraku sú určené kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, čo znamená, že môžu byť používané osobami s týmito dvoma základnými vadami zraku.

Ako aplikovať kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Pred aplikovaním kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® si vždy dôkladne umyte a osušte ruky. Potom, použitím techniky odporúčanej optometristom, jemne umiestnite šošovku na špičku ukazováka a otvorte viečka. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrkajte, aby ste ju umiestnili na miesto.

Ako odstrániť kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Na odstránenie kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® si vždy dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko ukazovákom a použite palec druhej ruky na posunutie šošovky na bielko oka. Potom jemne uchopíte šošovku dvoma prstami a jemne ju vyberte. Po odobratí šošovky ju uložte do vhodného kontajnera s tekutinou na uchovávanie.