Kontaktné šošovky #bioview

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

14 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

14 položiek

na stránku

Jednodňové, dvojtýždňové a mesačné šošovky #bioview

Zoznámte sa s kontaktnými šošovkami #bioview - s produktom najnovšej generácie, ktorý je výsledkom inovatívnej technológie a vylepšeného materiálu. Jedná sa o šošovky, ktoré spĺňajú potreby ľudského oka, poskytujú ten najvyšší stupeň pohodlia pri používaní a zaručujú kvalitné videnie krátkozrakým i daľekozrakým.

Pre koho sú kontaktné šošovky #bioview vhodné?

#bioview kontaktné šošovky sú obľúbené u každého, kto si vyberie jedno z jednoduchých riešení. Sú organické, 100% kompatibilné s prirodzeným fungovaním očných orgánov. Vaše oči ich veľmi rýchlo akceptujú, a preto sa veľmi dobre používajú. Povrch, ktorý je vysoko hydratovaný a priepustný pre kyslík, spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov, ktorí sa stretávajú s častou suchosťou a začervenaním očí. Sú k dispozícii v širokej škále korekčných dioptrií a umožňujú korigovať krátkozrakosť i ďalekozrakosť. Jednoduchým a intuitívnym nasadzovaním sú vhodné pre skúsených i začínajúcich užívateľov.

Dostupné typy šošoviek #bioview:

Veľká výhoda je, že je šošovky sú dostupné v rôznych baleniach : #bioview 2 week 1 ks a 6 ks, #bioview Daily 5 ks, 30 ks, 90 ks a 180 ks a #bioview Monthly 1 ks, 3 ks a 6 ks. V tejto kategórii nájdete balenia šošoviek, ktoré sú ideálne ako pre vyskúšanie, tak aj pre ekonomické doplňovanie zásob.

Vlastnosti šošoviek #bioview:

Základom všetkých šošoviek radu #bioview je inovatívny materiál tretej generácie - Olifilcon A. Vysoko hydratovaný a charakterizovaný priaznivým parametrom priepustnosti kyslíka, je zodpovedný za dlhodobé zvlhčenie šošoviek a poskytuje rohovke stály a voľný prístup k kyslíka, vďaka čomu sú oči odolné voči infekciám a vždy vyzerajú zdravé a odpočinuté.

#bioview je tiež jedinečná technológia "zvlhčovacích agentov" a povrchovému štepeniu, vďaka ktorým sa šošovky vyznačujú ultratenkými hranami a vysokou flexibilitou. Vďaka tomu okamžite priľnú k oku a zostávajú po celý čas na rovnakom mieste - bez zhrnutia alebo vypadnutia. Zaisťujú teda najvyššie pohodlie pri používaní a sú veľmi ľahko použiteľné - túto funkciu ocenia predovšetkým začínajúci užívatelia.

Najväčšie výhody šošoviek #bioview:

  • dlhotrvajúce zvlhčenie - vďaka vysokému stupňu hydratácie,
  • priaznivý parameter priepustnosti kyslíka,
  • vysoká elasticita a zamatová mäkkosť,
  • moderný UVA / UVB filtre,
  • svetlo modrá farba pre jednoduchú aplikáciu,
  • široká škála dioptrií,
  • veľa veľkostí balení na výber.