#bioview Daily 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

49,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Moderné a pohodlné jednodňové šošovky #bioview Daily sú silikón-hydrogélové šošovky 3. generácie. Boli vytvorené pre najnáročnejších užívateľov, ktorí hľadajú mimoriadny komfort a dokonalé videnie.

 
Materiál Olifilcon B - základom šošoviek je inovatívny silikón-hydrogélový materiál, vďaka ktorému #bioview Daily dosahujú najvyšší komfort používania a poskytujú videnie s vysokým rozlíšením.
Žiadna suchosť ani únava očí - vďaka vysokému hydratačnému faktoru a priepustnosti kyslíka udržia šošovky oči vlhké po mnoho hodín a chránia ich pred predčasnou únavou. Aj na konci dňa sú vaše oči oddýchnuté a videnie je ostré a bez prekážok.
Okamžité prispôsobenie oku - vďaka použitiu pružného, ​​mäkkého materiálu sa šošovky rýchlo prispôsobia individuálnemu tvaru oka a zostanú nepostrehnuteľné počas celého používania.
Odtieň, ktorý uľahčuje aplikáciu - používanie #bioview Daily je ešte pohodlnejšie, pretože šošovky sú na jednej strane obohatené o svetlomodrý odtieň, aby bola ich aplikácia jednoduchá a intuitívna aj pre začínajúcich používateľov.
Dodatočná ochrana pred slnkom - #bioview Daily
Dodatočná ochrana pred slnkom - každá šošovka #bioview Daily obsahuje komplex moderných UVA/UVB filtrov, vďaka ktorým pohltí viac ako 90 % slnečného žiarenia škodlivého pre zrak.
Žiadna dodatočná starostlivosť - keďže šošovky #bioview Daily sú určené na jednodňové použitie, nevyžadujú použitie ďalších ošetrujúcich tekutín. Vyzlečiete ich, vyhodíte a na druhý deň siahnete po novom a sviežom páre.
 

Charakteristika šošovky #bioview Daily:

 

#bioview Daily sú šošovky z materiálu Olifilcon B. Vďaka kombinácii zmáčadla a povrchových vrstiev sa šošovky #bioview Daily vyznačujú mäkkým a hodvábnym povrchom. Dokonale zvlhčený materiál udržuje vodu v celej šošovke, čo zaisťuje vysoký komfort používania a vyhýba sa fenoménu suchého oka po celý deň.

Šošovky #bioview Daily sa navyše vyznačujú extrémne vysokou priepustnosťou pre kyslík - jednou z najvyšších dostupných šošoviek na trhu - čo robí oči svieže. Kombinácia najkvalitnejších materiálov sa silikónom 3. generácie zaručuje výnimočné pohodlie pri nosení a hydratuje oči od rána do večera.

 

Výhody šošoviek #bioview Daily:

 
 • mimoriadne vysoká priepustnosť kyslíka 150 zaisťuje celodenný komfort nosenia a robí šošovky neviditeľnými pre oči;
 • vysoká hydratácia na úrovni 47% zaručuje hydratáciu očí po celý deň, a to aj pri dlhých hodinách práce na počítači;
 • svetlo modrá farba šošoviek uľahčuje ich použitie;
 • UVA a UVB filtre poskytujú účinnú ochranu proti škodlivým účinkom slnečného svetla;
 • vysoká flexibilita (nízky modul Young) zaisťuje dokonalé uchytenie šošovky k oku a zároveň zaručuje odolnosť proti roztrhnutiu;
 • nízky kontaktný uhol na úrovni 14° chráni povrch rohovky pred poškodením;
 • vysoko kvalitný materiál kombinovaný s modernou štruktúrou šošovky zaisťuje maximálnu zrakovú ostrosť.
 

Pre koho sú šošovky #bioview Daily určené?

 

#bioview Daily šošovky sú ideálnym riešením pre ľudí bojujúcich s poruchami slzného filmu. Vysoká úroveň vlhkosti zaisťuje, že šošovky sú odolné voči vysychaniu, čo umožňuje vyhnúť sa javu suchého oka. Okrem toho sú šošovky #bioview Daily odporúčané pre ľudí:

 • očakávajúci najvyšší komfort používania,
 • tí čo ocenia pohodlie, pre ktorých môže byť korekcia okuliarmi problém,
 • pre ktoré môže byť korekcia okuliarov problémom,
 • dlhodobo pracujúcim na počítači,
 • ktorí bojujú s krátkozrakosti a dalekozrakostí,
 • aktívnym, ktorí sa nechcú obťažovať každodennou starostlivosťou o šošovky.

Parametre kontaktných šošoviek #bioview Daily:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky #bioview
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,8
Priemer 14,1
Dk/t 150 x 10-9
Zavodnenie sklon 47%
Materiál Olifilcon B
Technológia Wetting Agent, Surface Grafting
Filtr UV >90% UVA/UVB
 

Šošovky sú tiež dostupné v inom balení:

Viac informácií
VýrobcaVisco Technology
Značka#bioview
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:#bioview Daily 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky #bioview Daily 90 kusov?

Pre výber kontaktných šošoviek #bioview Daily 90 ks možno využiť informácie o sférickej sile dostupné na obale a individuálnych potrebách zraku. Keďže balenie obsahuje väčšie množstvo šošoviek, je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí potrebujú pravidelné dodávky na dlhšie obdobie. Tiež je možné konzultovať s optometristom, ktorý pomôže prispôsobiť šošovky očakávaniam a požiadavkám.

Sú kontaktné šošovky #bioview Daily bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky #bioview Daily sú bezpečné na používanie, poskytujú pohodlie a hygienu vďaka ich jednodňovému režimu výmeny a vysokokvalitnej výrobe spoločnosti Visco Technology.

Na aké vady zraku sú #bioview Daily?

Kontaktné šošovky #bioview Daily sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo diaľkozrakosti, čo ich robí univerzálnym riešením pre ľudí s týmito vadami zraku.

Ako nasadiť kontaktné šošovky #bioview Daily?

Nasadenie kontaktných šošoviek #bioview Daily je jednoduché a pohodlné. Po umytí a vysušení rúk jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a pomaly ju približte k oku, dívajúc sa priamo pred seba. Potom jemne stiahnite dolnú viečku a umiestnite šošovku na rohovku.

Ako odstrániť kontaktné šošovky #bioview Daily?

Odstránenie kontaktných šošoviek #bioview Daily je rovnako jednoduché. Po umytí a vysušení rúk jemne stiahnite dolnú viečku a šošovku jemne posuňte smerom k vonkajšej strane oka. Potom ju môžete ľahko chytiť a odstrániť.