Dámske slnečné okuliare Vogue

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 120

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 120

Page
na stránku

Slnečné okuliare Vogue pre ženy

Slnečné okuliare sú niečo viac než len doplnok, ktorý chráni naše oči pred UV žiarením a oslepujúcim slnkom. Každá žena vie, že dobre zvolené rámy zvýrazňujú najväčšie prednosti a maskujú to, čo nechceme ukazovať. Slnečné okuliare by mali vyzdvihnúť krásu a dokonale spolupracovať s naším jedinečným štýlom - také sú návrhy značky Vogue, ktorá povýšila navrhovanie doplnkov na vyššiu úroveň.

Dámske slnečné okuliare Vogue - inovatívny pohľad na módu

Výnimočné slnečné okuliare pre ženy so znakom značky Vogue predstavujú harmonické spojenie najnovších trendov a nadčasového umenia. Každý model patriaci do tejto výnimočnej kolekcie rozpráva iný príbeh. Unikátne návrhy značky Vogue sú trendsetterom po celom svete. Ženy sú nadšené z návrhov, ktoré obsahujú dávku nonšalancie, eleganciu a čerstvý, moderný pohľad. Kultová firma sa odlišuje od konkurencie vďaka odvážnemu dizajnu. Dlhoročné skúsenosti umožnili vytvoriť jedinečný štýl, ktorý je hybridom luxusu a mestského uvoľnenia. Ženy, ktoré si vyberajú slnečné okuliare značky Vogue, radi sledujú módu, avšak nekráčajú slepo za vládnucimi trendmi. Výnimočné návrhy pre dámy budia obdiv, a zároveň nedominovali nad jemnou, ženskou krásou - unikátny doplnok robí, že majiteľka okuliarov žiari ako pravá hviezda.

Výhody rámov slnečných okuliarov značky Vogue

O svoje oči by sme mali dbať vždy - či už v zime, alebo v lete. Náš zrak je vystavený UV žiareniu počas celého roka, preto by dobré slnečné okuliare mali nájsť stále miesto v dámskej kabelke. Rámy značky Vogue účinne chránia oči, a navyše predstavujú unikátny a mimoriadne štýlový doplnok. Dámy, ktoré chcú vyzerať krásne a cítiť sa pohodlne, môžu siahnuť napríklad po slnečných okuliaroch v štýle oversize. Veľké rámy nadväzujú na módu retro a dokonale chránia jemnú pokožku okolo očí. Rovnako účinným riešením bude zmyselné mačacie oko v hlbokom odtieni vínovej červenej. Slnečné okuliare značky Vogue dodajú šmrnc aj najobyčajnejšej stylizácii.

Slnečné okuliare Vogue pre náročné ženy

Značka Vogue vytvorila širokú a rozmanitú kolekciu slnečných okuliarov - v jej ponuke dominujú mačacie oči a netradičné sklá, avšak dámy preferujúce klasické riešenia určite nájdu niečo zaujímavé medzi oválnymi alebo obdĺžnikovými návrhmi. Renomovaná spoločnosť odvážne pracuje s farbami a tvarmi - dizajnéri tejto značky si nekladú žiadne obmedzenia. Vogue si myslí, že móda by mala vychádzať mimo schém - môžeme si obliecť skromné, tónované rámy zodpovedajúce biznis štýlu, a o niekoľko hodín neskôr siahnuť po bláznivých rámoch so zvieracím vzorom a ružovými vložkami.

Najzaujímavejšie návrhy dámskych slnečných okuliarov značky Vogue

Dámske slnečné okuliare Vogue majú rôzne tváre. Dámy, ktoré si cenia klasiku, nájdu mnoho jednoduchých a minimalistických modelov, zatiaľ čo extravagantné ženy budú očarované unikátnymi a netradičnými návrhmi tejto značky. Vogue navrhol napríklad výrazné, štvorcové rámy vo verzii zelenej a fialovej havana. Hodí sa všímať si slnečné okuliare obsahujúce unikátne sklá, ktoré nadväzujú svojím tvarom na pravidelný osemuholník. Netradičné návrhy intrigujú ružovými panelmi na prednej časti a očarujú lesklým, zlatým obramovaním.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Vogue: