Okuliare Moretti

Zvolenému výberu neodpovedá žiadny produkt.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám
Správcom Vami poskytnutých údajov je Kontakto.cz Internetový Obchod, spol.s r.o., Hlavní Třída 43 / 34, Český Těšín 737 01. Úplné informácie o našom spracovaní vašich osobných údajov – kliknite sem..

Dioptrické a slnečné okuliare Moretti

Vysoko kvalitný produkt za prijateľnú cenu - je to možné? Značka korekčných okuliarov Moretti dokazuje, že áno. Ponúkajúc prekvapivo veľký katalóg okuliarových rámov, pre dámy aj pre pánov, vždy za atraktívnu cenu. V nej nájdete veľa šialených, ale aj veľa umiernených farieb, ktoré sa ľahko prispôsobia vášmu vkusu, aktuálnym potrebám a ku každému outfitu. Rozmanitosť značky Moretti zahŕňa aj veľkosti a tvary okuliarov. Nájdete tu klasické, obdĺžnikové rámy aj veľmi módné v tejto sezóne - veľké a okrúhle, dokonale zdôrazňujúce krásu a jedinečnosť charakteru. Značka Moretti môže teda očariť ako teenager hľadajúci niečo originálne, tak aj senior ocenia umiernený vzhľad okuliarov.

Okuliare pre milovníkov klasických riešení aj pre fanúšikov toho, čo je nevšedné

Základom značky Moretti sú tradičné rámy, v odtieňoch čiernej, hnedé a sivej a so šošovkami klasických tvarov, hlavne obdĺžnikových. Výrobca je však otvorený novinkám, čo dokazuje fakt, že jeho ponuka sa pravidelne rozširuje, a to predovšetkým o šialené a nevšedné okuliare - o nepravidelných tvaroch a živých farbách. Jasný ružový s fialovou, leopardia žltá, krvavá červená - to sú len niektoré príklady. Samozrejme vedú okrúhle okuliare - hit posledných sezón. Prečo si ich kúpiť práve u nás? Odpoveď je jednoduchá - pretože stoja málo a sú veľmi dobrej kvality.

Tu sa prijateľná cena spája s vysokou kvalitou spracovania

Je všeobecným presvedčením, že dobré okuliare musia stáť veľa. Je to pravda? Závisí - od konkrétnej značky, jej politiky a priorít. Značka Moretti však dokazuje, že je možné spojiť vysokú kvalitu spracovania s cenou dostupnou pre každú peňaženku. Pozrite sa sami na niektoré z vyššie uvedených okuliarov - nie je to atraktívna cena?

A rámy sú vyrobené z plastu alebo kovu - to závisí od konkrétneho modelu. S kovom sa najčastejšie stretávame v takzvaných „žilových“ rámov. Plast je vyhradený predovšetkým pre okuliare bez nosníkov. Bez ohľadu na to, ktoré z nich si vyberiete, môžete byť istí - sú veľmi ľahké, takmer necítiť na nose a zároveň odolné voči všetkým mechanickým poškodeniam.

Korekčné okuliare to nie je všetko. Spoznajte slnečné okuliare Moretti

Značka Moretti ide o krok ďalej - do svojej ponuky zahrňuje slnečné okuliare, ideálne na všetky teplé dni, pre dámy aj pánov. A tu nájdete stlmene farebné modely (v čiernych, sivých, bordových), ale aj úplne šialené (ružová, intenzívna morská modrá a fialová, oranžová). Originalita je opäť viditeľná aj v tvaroch rámov - nie sú to len známe obdĺžniky a ovály, ale aj tvary, ktoré sú ťažko definovateľné. Určite netradičné geometricky.