Okuliare Tommy Hilfiger

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 291

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-36 z 291

Page
na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Tommy Hilfiger

Kto z nás nepozná kultové oblečenie a doplnky značky Tommy Hilfiger? Tajomstvo mohutného úspechu americkej značky spočíva v láske k voľnému, športovému štýlu, ktorý zároveň nadväzuje na tradíciu a povyšuje klasické návrhy na úplne inú úroveň. Rámy vyrábané slávnou firmou sú predmetom túžby žien a mužov z celého sveta.

Tommy Hilfiger známa značka ... okuliarov

Tommy Hilfiger sa narodil v Elmiře, v štáte New York, ako druhý z deviatich detí v rodine. Nepodarilo sa mu dokončiť strednú školu, čoskoro ho rodičia vyhodili z domu. Rok bol Tommy Hilfiger bezdomovec. Nikdy však neprestal snívať o tom, stať sa módny dizajnér. Kariéru začal vytvorením malej siete obchodov s oblečením, ktoré nazval Miesta Ľudí. V roku 1979 sa Hilfiger presťahoval do centra New Yorku, aby sa úplne venoval móde. Na profesionálnej ceste Hilfigera stál Mohan Murjani, podnikateľ hľadajúci schopného dizajnéra pánskeho oblečenia. S jeho podporou Tommy Hilfiger vytvoril prvú kolekciu pod vlastným menom v roku 1985. Mladistvý, voľný štýl toho projektu sa stal meradlom všetkých neskorších kolekcií Tommyho Hilfigera.

Okuliare Tommy Hilfiger - odkaz na americkú klasiku

Všetky kolekcie korekčných a slnečných okuliarov Tommy Hilfiger odkazujú na tradičné, americké trendy. Kultové modely vyžarujú newyorský štýl a zároveň pozitívne prekvapujú bezchybným spracovaním a najvyššou kvalitou. Veľkomestská voľnosť spojená s minimalistickým konceptom tvorí okuliare jedinečné v svojom druhu. Oblečenie a doplnky tejto značky sú inšpirované univerzitnou módu, ktorá bola obohatená o štipku pravého luxusu.

Značka Tommy Hilfiger prezentuje čerstvý pohľad na americkú klasiku. Jej rámy sú adresované predovšetkým ľuďom vo vekovej skupine 25-45 rokov, avšak staršie osoby určite nájdu niečo pre seba medzi striedmymi, obdĺžnikovými návrhmi. Základom každej kolekcie slávneho módneho domu je klasická jednoduchosť, ktorá je obohatená o unikátne detaily. Dokonale zvolené doplnky úplne menia charakter rámov a robia z nich nadčasový doplnok v mladistvom štýle.

Najväčšie výhody rámov Tommy Hilfiger

Ľahkosť a pohodlie - to sú najdôležitejšie vlastnosti rámov Tommy Hilfiger, ktoré umožňujú používanie módnych okuliarov vždy a všade. Každý korekčný model zabezpečuje vysoký komfort videnia, vďaka čomu sa hodí do práce, na čítanie, riadenie auta alebo na šport. Slnečné okuliare boli vybavené najvyššej kvality filtrami UV, vďaka čomu poskytujú účinnú ochranu pred škodlivým pre zrak žiarením.

Značka Tommy Hilfiger nekráča za módu - ona ju tvorí. Jej minimalistické, trochu nonšalantné projekty dobývajú trhy po celom svete. Každý muž sledujúci aktuálne trendy a každá žena dbajúca o svoj vzhľad má vo svojej kolekcii rámy americkej značky. Veľkým záujmom zákazníkov sa tešia zlaté modely, ktoré spájajú nadčasový minimalizmus, športovú voľnosť a klasickú eleganciu. Takéto okuliare sú spojené s luxusom a predstavujú dokonalé doplnenie štylizácie.

Modely značky Tommy Hilfiger pre náročných

Široký výber rámov Tommy Hilfiger umožňuje oveľa ľahšie nájsť ideálne prispôsobený model okuliarov. Pohodlie je pre americkej značke kľúčovou záležitosťou, preto prikladá veľký význam tomu, aby jej zákazníci vždy mohli nájsť model, ktorý im perfektne vyhovuje. Rámy vyrobené z materiálu najlepšej kvality poslúžia majiteľovi alebo majiteľke po mnoho sezón. Vďaka univerzálnej povahe týchto doplnkov sa nemusíte obávať, že vyjdú z módy po niekoľkých sezónach.

V kolekciách Tommy Hilfiger dominuje nadčasová čierna. Priaznivci farby radi siahnu po červenej, modrej, hnedej alebo námornej, a milovníci originálnych doplnkov sa zamilujú do moderných, transparentných korekčných rámov. Minimalistický dizajn robí návrhy americkej módneho domu univerzálne - bez obáv ich môžu nosiť blondíni s dlhou tvárou, buclaté brunetky aj majitelia pehov a červených vlasov.