Dámske slnečné okuliare okrúhle

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 256

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 256

Page
na stránku

Korekčné okuliare okrúhle pre ženy

Slnečné okuliare s okrúhlymi šošovkami sú pravým klasikom medzi letnými doplnkami. Mnohé dámy si nevedia predstaviť odchod z domu bez tohto kultového doplnku. Rámy tiež nazývané lenonky charakterizuje obrovská univerzálnosť a rozmanitosť modelov. Ženy, ktoré majú radi unikátne projekty, ľahko nájdu ponuku, ktorá zodpovedá ich neopakovateľnému štýlu a farebnému charakteru.

Ochrana pred slnkom a neopakovateľný dizajn okrúhlych slnečných okuliarov

Okrúhle dámske slnečné okuliare sú ideálnym doplnkom k streetwearovej štylizácii alebo pohodlnému, letnému outfitu. Upútavajúce rámy zabezpečujú, že ich majiteľka sa cíti skvele - módnym doplnkom zaručuje pohodlie, poskytuje ochranu pred UV žiarením a predstavuje efektné spestrenie každej štylizácie. Tento tvar pridáva pôvab, intryguje a zvýrazňuje krásu majiteľky. Lenonky môžu mať rôzne podoby - v bohatej ponuke obchodu Kontakto.sk si vyberieš klasické aj odvážne ponuky okrúhlych slnečných okuliarov pre ženy. Bez ohľadu na to, či záleží na subtílnom alebo extravagantnom doplnku, určite nájdeš rámy, ktoré dobyjú tvoje srdce.

Vyzerá každá pani dobre v okrúhlych slnečných okuliaroch?

Slnečné okuliare s okrúhlymi šošovkami dokážu opticky vyhladiť ostré rysy - svoje vlastnosti vďačia jemným hranám, ktoré pridávajú lehkosti a dievčenskosti. Lenonky sú považované za univerzálny doplnok - v skutočnosti v nich vyzerajú dobre všetky dámy, avšak najviac výhod z nosenia okrúhlych okuliarov získavajú majiteľky obdĺžnikových, štvorcových, trojuholníkových a podlhovastých tvárí. Zaoblené šošovky spôsobujú, že lícne kosti vyzerajú plnšie, vďaka čomu tvár okamžite získa mladistvý lesk. Slnečné okuliare okrúhle sú obľúbené medzi dospelými ženami, staršími dámami, a dokonca aj tínedžerkami. Tento doplnok je cený zákazníčkami v každom veku, pretože všetky zástupkyne nežnejšieho pohlavia v nich vyzerajú výhodne.

Pozrite sa na ďalšie okuliare okrúhle: