Dámske dioptrické okuliare Wayfarer

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 31

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 31

Page
na stránku

Korekčné okuliare Wayfarer pre ženy

Dámske korekčné okuliare Wayfarer sú ponukou pre ženy, ktoré si cenia unikátne doplnky. Tento tvar rámov je mimoriadne populárny, hoci oveľa častejšie poň siahame, keď sú rámy predávané v súprave so slnečnými šošovkami. Okuliare Wayfarer v korekčnej verzii stále predstavujú skutočnú raritu. Ide o ideálny doplnok pre milovníčky krásnych a zriedka videných rámov, ako aj výnimočnú šancu pre trendsetterky – možno sa stanete inšpiráciou pre priateľky, ktoré čoskoro tiež siahnu po týchto nádherných korekčných okuliaroch?

Korekčné okuliare Wayfarer – keď sa klasika spája s modernosťou

Korekčné okuliare sú neoddeliteľným prvkom imidžu žien zaoberajúcich sa vadou zraku. Rámy sa stávajú súčasťou nás, preto sa oplatí vyberať len také modely, ktoré dokonale súladia s našou osobnosťou. Okuliare Wayfarer sú ponukou pre dámy, ktoré sa považujú za osoby sebavedomé, pracovité a dynamické, a zároveň radi sa vracajú ku všetkému, čo je známe a bezpečné. Tento unikátny tvar okuliarov z jednej strany fascinuje moderným pohľadom na módu, a z druhej strany vyjadruje rešpekt ku klasike, ktorá je známa minimalizmom a univerzálnosťou.

Pasujú rámy Wayfarer každej žene?

Korekčné okuliare Wayfarer sú univerzálnym doplnkom, ktorý získal obrovskú popularitu vďaka svojmu nadčasovému charakteru. Tento unikátny tvar sa prispôsobuje každému typu tváre - nezáleží na tom, či si ho vyberie štýlová žena, zrelá dáma, alebo mladučká dievčina. Žiadna z klientiek sa nemusí obávať, že okuliare Wayfarer podčiarknu jej komplex alebo vystavia určité nedostatky. Rámy boli navrhnuté tak, aby harmonizovali črty tváre, vďaka čomu sa osvedčujú v rôznych situáciách a hodia sa doslova každému – stačí si vybrať svoju obľúbenú farbu rámov.

Pozrite sa na ďalšie okuliare Wayfarer: