Šošovky, roztoky a kvapky Eyeye

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

13 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

13 položiek

na stránku

Šošovky, roztoky na šošovky, kvapky do očí a uhorkové vankúšiky Eyeye

Firma Barnaux Healthcare sa špecializuje na výrobu šošoviek a príslušenstva pre kontaktné šošovky Eyeye. V ich ponuke nájdeme šošovky, ktoré majú rôznu dobu nosenia, ošetrujúce roztoky, ale aj uhorkové vankúšiky Eyeye.

Opis produktov

Značka Barnaux Healthcare je známa hlavne ako výrobca šošoviek Eyeye, roztokov a uhorkových vankúšikov. Vďaka šošovkám Eyeye je možné efektívne zmenšiť chyby zraku a zároveň poskytovať vynikajúcu kvalitu videnia. Prípravky na starostlivosť značky Eyeye umožňujú správne uschovávanie a pravidelnú starostlivosť o šošovky Eyeye. Šošovky Eyeye sú vyrábané v troch rôznych výrobných radoch - IMAXX, BIOXY a BASIC. Šošovky IMAXX sú vyrábané z silikónovo-hydrogélového materiálu, ktorý predlžuje pohodlie počas nosenia šošoviek Eyeye. Majú sférický tvar, vďaka čomu nedochádza k skresleniu obrazu, zatiaľ čo zaoblené hrany zmenšujú riziko podráždenia očí. Sú dobre hydratované a okysličené. Jedná sa o mesačné šošovky určené na denné nosenie. Sú vybavené UV filtrom, ktorý chráni oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. V rade IMAXX sa nachádzajú tiež roztoky Eyeye, určené na starostlivosť o silikónovo-hydrogélové šošovky. Obsahujú kompletné spektrum antioxidantov a vitamínov, ktoré zaručujú ostré videnie a zdravie očí. Obsahujú:

<ul\>

 • Karnozin - podporuje prirodzené obranné mechanizmy rohovky, pôsobí proti škodlivým účinkom voľných radikálov,
 • Provitamín B5 - chrániť a podporuje samo regeneračné vlastnosti poškodených buniek rohovky,
 • Hyaluronát sodný - prírodná látka, ktorá hydratuje oči, chráni povrch slzného filmu a obmedzujúce odparovanie, ktoré môže viest k pocitu suchého oka alebo šošoviek,

V rade šošoviek Eyeye BIOXY sú zahrnuté mesačné a jednodňové šošovky, vyrobené z hypoalergénneho a prírodného materiálu. Poskytujú prirodzené pohodlie po celý deň. Materiál, z ktorého sú vyrobené šošovky Eyeye z radu BIOXY je neionogénny, čo znamená, že sa na ich povrchu ukladá menej usadenín a nečistôt. Šošovky BIOXY Eyeye majú sférický tvar, zaoblené a nadvihnuté hrany. Sú veľmi vysoko okysličené, nespôsobujú podráždenie očí ani skreslenie obrazu. Obsahujú 57% vody. Roztoky Eyeye BIOXY sú prispôsobené na čistenie moderných mäkkých kontaktných šošoviek. Sú vyrobené s pomocou vzorca „No Rub“, čo znamená, že nie je potrebné čistiť šošovky mechanicky. V zložení roztokov BIOXY Eyeye je provitamín B5, ktorý vyživuje a ošetruje oči a použitá technológia Hydraflex dlhodobo dávkuje tento vitamín do oka. Rad šošoviek Eyeye Basic zahŕňa mesačné a jednodňové šošovky, s UV filtrom na ochranu očí pred slnkom. Obsahujú 58% vody. Roztok Eyeye Basic bol vyrobený na základe tradičných, osvedčených účinných látok. Účinne čistí a odstraňuje bielkovinové usadeniny z povrchu šošovky a je vhodný pre použitie na všetky typy mäkkých šošoviek. Ďalším produktom značky Eyeye sú uhorkové vankúšiky na oči. Uhorkové vankúšiky Eyeye poskytujú starostlivosť a úľavu pre oči. Obsahujú vitamíny B5 a E, a tiež antioxidanty, extrakt z uhorky, ženšena, čaju a harmančeka.

Pre koho sú určené?

Produkty Eyeye, ako šošovky, roztoky tak aj uhorkové vankúšiky, sú určené pre ľudí, ktorí sa z veľkej časti starajú o svoje oči a chcú súčasne účinne zmenšovať chybu zraku s pomocou kontaktných šošoviek. Eyeye šošovky sú určené pre ľudí s rôznymi zrakovými problémami ako aj pre osoby s astigmatizmom, osoby krátkozraké a ďalekozraké.

Produkty značky Eyeye

Produkty na starostlivosť o zdravie oči Barnaux Healthcare vyrábané pod značkou Eyeye, sú rozdelené do niekoľkých produktových radov:

 • Rad IMAXX:
  • EYEYE I-MAXX Silicon Hydrogel - mesačné šošovky pre denné nosenie.
  • EYEYE I-MAXX - najmodernejší systém starostlivosti o silikónovo-hydrogélového šošovky.
 • Rad BASIC:
  • Eyeye Basic - roztok na starostlivosť o šošovky.
  • Eyeye 58 UV - mesačné kontaktné šošovky.
  • Eyeye Daily UV - jednodňové kontaktné šošovky.
 • Rad BIOXY:
 • Eyeye uhorkové vankúšiky - obklad na unavené oči.

</ul\>