Eyeye 3-N-Zym 10 tabliet

počet prvkov v balení:

10 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

10 kusov

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Každý používateľ kontaktných šošoviek vie, aké nepohodlie môžu spôsobiť bielkovinové a bielkovinovo-tukové usadeniny na ich povrchu. Najčastejšie sa tento problém objavuje na konci dňa, keď sa tieto nečistoty usadia a vytvoria znateľný povlak. Spôsobuje, že šošovky sú veľmi nápadné, znižuje sa kvalita videnia, dokonca môžu byť oči podráždené – hlavne neustálym trením viečok kvôli pocitu cudzieho telesa v oku.

Tieto usadeniny nie sú tvorené iba bielkovinami. Ide o organické látky, ktoré obsahujú aj nenasýtené tuky a glykoproteíny. Ich odstránenie preto nie je také jednoduché a vyžaduje si mimoriadne účinné a precízne prípravky – ako napríklad deproteinačné tablety Eyeye 3-N-Zym.

 
Bieliace tablety môžete použiť na akýkoľvek typ šošoviek - bez ohľadu na to, aké kontaktné šošovky používate – mäkké alebo tvrdé, silikónové alebo silikón-hydrogélové.
Eliminácia organických kontaminantov - hlavnou úlohou tabliet je čistenie povrchu šošoviek od usadenín bielkovín a bielkovinovo-tukových ; usadeniny, ktoré môžu zhoršiť stav šošoviek a nepriaznivo ovplyvniť komfort používania aj kvalitu videnia.
Úplná bezpečnosť prevádzky - tablety odstraňujúce bielkoviny sú smrteľné len pre organické látky - baktérie, bielkovinové usadeniny, tuky, takže si môžete byť 100% istí, že pre vaše šošovky sú bezpečné.
Predĺžená doba používania šošoviek - pravidelné používanie tabletiek na odstránenie bielkovín vám umožní užívať si dobrý stav vašich šošoviek, čo vám umožní používať ich po dobu deklarovanú výrobcom, prípadne aj dlhšie.
Zloženie bez zbytočných aditív - deproteinačné tablety Eyeye 3-N-Zym
Zloženie bez zbytočných aditív - tablety odstraňujúce bielkoviny sú tak účinné a oceňované užívateľmi na celom svete, pretože sa vyznačujú prírodným zložením, bez zbytočných konzervačných látok. Sú teda úplne bezpečné – pre šošovky aj oči.
Ekonomické balenie - obsahuje až 10 tabliet odstraňujúcich bielkoviny, čo pri užívaní jednej tablety týždenne odporúčanej odborníkmi vystačí na takmer dva a pol mesiaca.
 

Charakteristika deproteinačných tabliet Eyeye 3-N-Zym:

 

Pôsobenie deproteinačných tabliet Eyeye 3-N-Zym je založené na enzýmoch - molekulách, ktoré sú ako zbrane namierené proti všetkým druhom nečistôt organického pôvodu hromadiacich sa na kontaktných šošovkách. Enzýmy rýchlo a účinne štiepia bielkoviny, tuky a cukry a navracajú kontaktným šošovkám ich pôvodnú čistotu. Zároveň sú úplne bezpečné pre šošovky, pretože útočia len na organické látky, zatiaľ čo šošovky sú vyrobené zo syntetických materiálov. Deproteinačné tablety Eyeye 3-N-Zym sú vhodné pre všetky typy šošoviek – mäkké aj tvrdé. Účinnou látkou je v ich prípade Subtilisin A - enzým, vďaka ktorému šošovky rýchlo získajú sviežosť a sterilitu a sú opäť pripravené na pohodlné používanie. Týmto spôsobom tablety zlepšujú aj celkový stav šošoviek, predlžujú ich trvanlivosť.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov stačí použiť jednu tabletu, na redukciu bielkovín, raz týždenne – šošovky najskôr štandardne očistite čistiacim prostriedkom a potom ich na šesť hodín vložte do roztoku, ktorý vznikne rozpustením tablety.

 

Výhody deproteinačných tabliet Eyeye 3-N-Zym:

 
  • účinne odstraňuje všetky organické nečistoty - bielkoviny, tuky, glykoproteíny;
  • predĺžiť trvanlivosť šošoviek;
  • sú vhodné pre všetky šošovky - mäkké, tvrdé, hybridné;
  • zloženie je založené na inovatívnom enzýme - Subtilisin A;
  • ľahko sa používajú.
 

Pre koho sú deproteinačné tablety Eyeye 3-N-Zym určené?

 

Tablety na redukciu bielkovín Eyeye 3-N-Zym sú skvelým doplnkom starostlivosti pre všetkých ľudí, ktorí často pociťujú nepohodlie pri nosení kontaktných šošoviek, najmä na konci dňa; pre ľudí, ktorí si chcú užiť aj niekoľko hodín nepretržitého používania šošoviek bez nepríjemného pocitu cudzieho telesa v oku, no s najvyššou kvalitou videnia. Tablety sa používajú veľmi jednoducho a vďaka týždennému režimu nevyžadujú od používateľa veľké úsilie. Balenie s 10 tabletami má atraktívnu cenu a dlho vydrží.

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Počet prvkov v balení10 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye 3-N-Zym 10 tabliet
Váš názor