Pánske slnečné okuliare pilotky

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 273

Page
na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-24 z 273

Page
na stránku

Slnečné okuliare Aviator pre mužov

Pánske slnečné okuliare Aviator sú návrhom, ktorý sa na trvalo zapísal do kánonu klasík. Modely tiež nazývané pilotky patria už mnoho rokov medzi najobľúbenejšie doplnky chrániace pred škodlivým UV žiarením. Premyslený tvar šošoviek zabezpečuje, že okuliare sú mimoriadne pohodlné, účinné a ešte lepšie blokujú oslepujúce odrazy slnečných lúčov.

Okuliare pilotky v štýle hollywoodskych hviezd

Pilotky pôvodne slúžili vzdušným silám USA - odtiaľ tiež pochádza názov "pilotky". Doplnok určený pre vojenských pilotov sa ukázal ako obrovský úspech, a preto okuliare Aviator sa dostali do bežného predaja a dobyli srdcia ľudí po celom svete. Dnes nám pilotky pripomínajú hrdinov akčných filmov a odvážnych, sebavedomých mužov. Kultový tvar rámov sme videli na veľkom plátne vo filme "Top Gun" s Tomom Cruisom v hlavnej úlohe. Od tej doby milovníci kina zbláznili na bodke nosenia pilotov. Hoci od premiéry spomínaného hitu uplynulo mnoho rokov, láska k populárnym pilotkám neustáva. Muži ich stále milujú, pretože efektný doplnok dokonale zvýrazňuje surové rysy tváre a robí z každého pána filmového superhrdinu.

Nadčasový charakter pánskych pilotiek v slnečnej verzii

Slnečné okuliare Aviator získali obrovskú popularitu, vďaka čomu budú vždy považované za cenený a štýlový doplnok. Páni, ktorí si vyberú tento tvar, nemusia dbať na najnovšie trendy, pretože pilotky sú vždy vítané. Tradičné modely s kovovým rámom sú ideálnym návrhom pre minimalistov. Hoci Aviatory zvyčajne nemajú zdobenia, ich efektné šošovky vytvárajú spektakulárny efekt bez ohľadu na príležitosť a štylizáciu. Pilotky sa páčia všetkým pánom, ktorí majú radi klasiku a vedia, že správne zvolené doplnky sú mimoriadne dôležitým prvkom imidžu súčasného muža.

Slnečné okuliare Aviator sa hodia každému mužovi?

Slnečné okuliare typu Aviator sa hodia zákazníkom s rôznymi typmi krásy. S úspechom ich môžu nosiť majitelia štvorcovej, oválnej alebo trojuholníkovej tváre. Zaoblené rámy zmierňujú ostré rysy a omladzujú svojho majiteľa. Po tento model veľmi radi siahajú tínedžeri aj dospelí páni. Klasika vyniká fenomenálne v každom prevedení, a kombinácia slnečných pilotkov, džínsov a koženej bundy vytvára nadčasový outfit, okolo ktorého sa nedá prejsť ľahostajne.

Ktoré modely najlepšie vyhovujú vkusu minimalistov? Muži, ktorí si cenia mieru, radi siahajú po slnečných okuliaroch Aviator s klasickými čiernymi šošovkami a striebornými alebo zlatými kovovými obvodmi. Unikátny doplnok zabezpečuje perfektnú ochranu a ideálne prispôsobenie. Milovníci teplých odtieňov sa môžu rozhodnúť za šošovky v hnedej farbe - je to skvelá voľba na dni, keď je slnečné žiarenie obmedzené, ale stále potrebujeme okuliare, ktoré ochránia naše oči.

Odvažné návrhy slnečných pánskych okuliarov v verzii Aviator

Mostík v tvare kruhu, transparentné rámy alebo fialové šošovky? Pánske slnečné okuliare Aviator prijímajú rôzne, prekvapujúce formy. Bohatá ponuka obchodu Kontakto.sk predstavuje skutočný poklad pre pánov, ktorí majú radi unikátne doplnky. Milovníci zaujímavých doplnkov určite ocenia športové pilotky so šylkretovým rámom a bielymi straničkami, ako aj nevšedné návrhy najväčších módnych domov, ktoré stavajú na efektné zlaté a červené ozdoby.

Pozrite sa na ďalšie okuliare pilotky: