Okuliare Oakley

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

24 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

24 položiek

na stránku

Dioptrické a slnečné okuliare Oakley

V štáte Kalifornia v USA existuje mesto Oakley. Odtiaľ pochádza názov veľmi obľúbenej a známej značky po celom svete, ktorá vyniká výrobou slnečných a korekčných okuliarov.

Popis firmy

Firmu Oakley založil v roku 1975 Jim Jannard. Bol to šialený vedec a vynálezca, ktorý veril svojim futuristickým víziám. Firma Oakley teda vznikla na základe inovačných nápadov svojho zakladateľa. Svojím nápadom Jannard veril. Veril, že svet môže byť lepší a môže slúžiť ľuďom, rovnako ako každý jednotlivý predmet. Tým sa okrem iného riadil pri výrobe okuliarov značky Oakley.

Dnes si firma Oakley drží vedúcu pozíciu na trhu optických technológií. Vyrábajú a distribuujú okuliare vysokej kvality na lekársky predpis, teda korekčné okuliare, ale aj slnečné okuliare.

Firma má sídlo v Južnej Karolíne, ale svoje výrobky ponúka spotrebiteľom vo viac ako 100 rôznych krajín. Firma vlastní cez 5785 rôznych patentov po celom svete.

Výrobky firmy

Oakley vyrába slnečné okuliare Oakley, okuliare na lekársky predpis, a tiež rámy. V oblasti slnečných okuliarov je značka Oakley nepochybným lídrom. Vyvíja športové technológie a zaraďuje sa do značnej miery na trh s lifestylovými slnečnými okuliarmi. Tieto okuliare zaisťujú vysokú kvalitu obrazu, eliminujú problémy, ktoré sa vyskytujú u šošoviek, ako sú zalomenie svetla a optické chyby. Slnečné okuliare účinne chránia oči pred škodlivými vplyvmi slnečného svetla, a okrem toho sú technologicky veľmi pokročilé a prepracované. Výrobca im poskytol vysokú odolnosť voči všetkým mechanickým poškodeniam.

Okuliare na lekársky predpis

To je rad Oakley okuliarov určená pre špeciálnu skupinu užívateľov, ktorí potrebujú korigovať očné vady. Korekčné okuliare Oakley sú považované za jedny z najlepších v oblasti optiky, dostupných na lekársky predpis.

Atribúty firmy

Môžeme bez obáv povedať, že firma Oakley je prepojenie najnovšej svetovej technológie, futuristického návrhu, štýlu, prispôsobenia sa a bohatých funkcií. Pri výrobe okuliarov touto firmou sa spája fyzika s umením. Je to vzájomný vzťah medzi u mením a čistou technikou. Toto spojenie poskytlo tie najlepšie výsledky, ktoré využívajú milióny ľudí po celom svete.

Pri výrobe okuliarov Oakley sa využíva optika HD, ktorá poskytuje najlepšiu viditeľnosť. Firma tiež používa technológií Three - Point - Fit, vďaka ktorej sa okuliare dotýkajú tváre užívateľa iba na troch miestach. Sú veľmi pohodlné, až tak, že počas nosenia na ne zabudnete. Technológia Three - Point - Fit poskytuje väčší komfort pri aktívnom životnom štýle alebo pri športe. Moderné návrhy okuliarov Oakley majú moderný charakter a vysoké estetické hodnoty.

Oakley je na trhu vnímaná ako športová značka a značka pre životný štýl aktívnych ľudí. Je to spojenie umenia a vedy, ktoré odmieta obmedzenia vyplývajúce z konvenčných nápadov. Firma je vnímaná ako jedna z najžiadanejších značiek v technológii prevedenia funkčnosti a aj v oblasti módy.