Eyeye™ Basic 360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Eyeye Basic - roztok pre údržbu mäkkých kontaktných šošoviek - čistí, odstraňuje bielkovinové usadeniny. Slúži pre dezinfekciu, uchovávanie a oplachovanie kontaktných šošoviek. Uľahčuje aplikáciu. Eyeye Basic je roztok od spoločnosti Barnaux, ktorý je vhodný pre údržbu všetkých typov mäkkých kontaktných šošoviek.

 
Komplexné čistenie a dezinfekcia - ošetrujúci roztok Eyeye Basic je zbraň zameraná na všetky druhy nečistôt a nebezpečných mikroorganizmov hromadiacich sa na povrchu šošoviek. Prípravok ich všetky odstráni a navráti šošovkám ich sviežosť a nedotknutú čistotu.
Hĺbková hydratácia - aby bolo nosenie šošoviek neustále pohodlné, je potrebné udržiavať ich optimálnu úroveň hydratácie. Práve to zaručuje opísaný ošetrujúci roztok – prinavracia šošovkám priaznivú úroveň hydratácie a udržiava ju na mnoho hodín, kým sa vráti späť do nádobky s prípravkom.
Udržiavanie dobrého stavu šošoviek - pravidelné používanie ošetrujúcej tekutiny chráni šošovky pred predčasnou stratou pružnosti a poškodením. S týmto prípravkom budete môcť naplno využívať každý pár šošoviek po dobu deklarovanú výrobcom.
Možnosť okamžitého čistenia - keď začnete pociťovať nepohodlie spojené s nosením šošoviek a chcete to rýchlo opraviť, nalejte niekoľko kvapiek tekutiny na povrch šošovky, niekoľkokrát ju energicky pretrite končekom prsta a je to.
Na použitie ako očné kvapky - Eyeye Basic
Na použitie ako očné kvapky - a ak nemáte čas ani na možnosť okamžitého čistenia, použite ošetrujúcu tekutinu ako očné kvapky – aplikujte priamo do oka, aby ste zlepšili vlhkosť šošoviek a pohodlie vyplývajúce z ich používania.
Bezpečné skladovanie - ak si chcete od šošoviek oddýchnuť a už ste si kúpili nový pár, nevyhadzujte ich do koša. Umiestnite ich do nádoby naplnenej ošetrujúcou tekutinou s vedomím, že tam budú v bezpečí – bez kontaminácie a so zachovaním všetkých svojich cenných vlastností.
 

Charakteristika roztoku Eyeye Basic:

 

Roztok Eyeye Basic je skvelým nástrojom pre očistu kontaktných šošoviek. Je vhodný pre očistu a údržbu mäkkých kontaktných šošoviek. Odstraňuje všetky usadeniny, ktoré sa zachytávajú na povrchu kontaktných šošoviek. Je tiež skělým dezinfekčným nástrojom. Skvelou voľbou je aj pre uchovanie kontaktných šošoviek v púzdre po dlhšej čas. Po jeho použití sa so šošovkami ľahšie manipuluje.

Zloženie roztoku Eyeye Basic je podporené tradičné a rokmi osvedčenú receptúrou a použitím sady účinných látok. Účinne čistí a odstraňuje všetky nečistoty. Je vhodný pre všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Jedná sa o kvalitný výrobok za prijateľnú cenu.

Pred vybratím šošoviek z očí si pripravte puzdro, ktoré opláchnite čistým roztokom. Po vybratí šošoviek z očí je očistite pod prúdom roztoku. Šošovky jemne premasírujte medzi prstom a dlaňou. Potom šošovky uložte do očisteného puzdra s roztokom. Aby vaše kontaktné šošovky boli naozaj očistené, je dôležité, ponechať je dezinfikovať v roztoku aspoň štyri hodiny. Po uplynutí tohto časového limitu môžete opäť kontaktné šošovky bežne používať. Ideálne ponechajte kontaktné šošovky v roztoku cez noc. Po vybratí šošoviek z puzdra šošovky opäť ľahko opláchnite roztokom a potom nasaďte do očí.

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml1,94 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye™ Basic 360 ml
Váš názor