Šošovky, roztoky a kvapky Barnaux

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

17 položiek

na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

17 položiek

na stránku

Kontaktné šošovky, roztoky na šošovky a kvapky do očí Barnaux

Barnaux

Medzi výrobcov kontaktných šošoviek a ošetrujúceho príslušenstva patri firma Barnaux.

Opis firmy

Barnaux Healthcare je holandská firma, ktorá sa špecializuje na farmaceutickom trhu. V prvom rade ponúka svojim zákazníkom najmodernejšie a najzdravšie výrobky pre starostlivosť o oči. Ako kontaktné šošovky Baurnaux, tak aj ošetrujúce roztoky, kvapky a plátky uhoriek na oči, sú vyrábané za pomoci nových patentovaných technológií. Moderné výrobné postupy, inovatívne materiály a vylepšené formy šošoviek, ale tiež iných produktov značky Barnaux sú výsledkom medzinárodnej spolupráce s inštitútmi technológie pri komplexných výskumných programoch.

Najpopulárnejšie produkty

 • Produkty značky Barnaux Healthcare sú dostupné v obchodoch pod názvom Eyeye, sú rozdelené do niekoľkých radov:
 • Rad BASIC:
 • Rad BIOXY:
  • Bioxy Wit B5 - kompletný systém čistenia moderných mäkkých kontaktných šošoviek, bez ohľadu na ich typ a materiál z akého zostali vyrobené.
  • Eyeye Bioxy - mesačné šošovky Barnaux, ktoré sú určené výhradne pre denné nosenie.
  • Eyeye Bioxy Daily - ideálne sterilné jednodňové šošovky. Na ich povrchu sa nekumulujú bielkovinové usadeniny, ktoré môžu znížiť kvalitu a komfort videnia.
  • EYEYE Hydraclair - kvapky na unavené oči.
 • Eyeye Uhorkové vankúšiky - obklad na unavené oči, zmenšuje opuchy a možné začervenania. Odporúčané hlavne pre tých, ktorí pracujú pri počítači.

Profil firmy

Firma Barnaux garantuje bezpečnosť, účinnosť a sterilnosť všetkých nimi predávaných výrobkov. Je potrebné poznamenať, že všetky produkty Barnaux Healthcare spĺňajú najprísnejšie požiadavky, ktoré zaisťujú najlepšiu starostlivosť a bezpečnosť kontaktných šošoviek. To sa automaticky odzrkadľuje na zdraví očí pacientov, ktorí každodenne používajú šošovky Barnaux. Kvalita akú pripisujú produktom Barnaux je v súlade s normou ISO 9001/EN 46001. Okrem toho produkty sú tiež vybavené číslom certifikátu o zhode s európskou smernicou č. 93/42/EHS o zdravotníckych výrobkov. Žiadny z produktov Barnaux nie je zaradený do predaja skôr, ako prejde rozsiahlymi testami. Kontaktné šošovky Barnaux, roztoky a iné prípravky sú hodnotené z hľadiska účinnej ochrany zraku pacientov. Je nutné poznamenať, že Barnaux predáva úplne sterilné ošetrujúce roztoky, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky.