Eyeye Sil Lens 150 - 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Mesačné kontaktné šošovky Eyeye Sil Lens 150 od spoločnosti Barnaux sú vyrobené z moderného silikón-hydrogélu tretej generácie Filcon A. Jeho vlastnosti sú dôvodom, prečo sú kontaktné šošovky Eyeye Sil Lens 150 medzi nositeľmi šošoviek veľmi obľúbené. Sú vhodné pri korekcii krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Jedno balenie 6 ks vám vydrží na dobu 3 mesiacov.

 
Vysoký stupeň hydratácie - táto vlastnosť zaisťuje, že šošovky disponujú dlhotrvajúcou a intenzívnou hydratáciou, čo zaisťuje najvyššie pohodlie pri nosení a chráni pred syndrómom suchého oka.
Materiál tretej generácie - šošovky boli vytvorené na základe moderného, tretej generácie silikónového materiálu s vysokou elasticitou. Vďaka tomu sa ešte rýchlejšie prispôsobujú oku a sú značne pohodlnejšie pri aplikácii.
Odpornosť na znečistenie - moderný materiál vykazuje veľmi vysokú odolnosť proti hromadeniu znečistenia a bielkovinových usadenín, vďaka čomu sú šošovky aj ku koncu dňa bezchybne čisté a na oku ich nepocítite.
Vylepšená priepustnosť kyslíka - vysoko kvalitný silikónový hydrogélový materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, vykazuje vysoký koeficient priepustnosti kyslíka. Týmto produktom je zaistený stály prístup kyslíka do rohovky a tým udržanie zraku v skvelej kondícii.
Ochrana pred UV žiarením - Eyeye Sil Lens 150
Ochrana pred UV žiarením - každá zo šošoviek obsahuje filtre UVA/UVB, ktoré majú schopnosť absorbovať viac ako 90% škodlivého slnečného žiarenia.
Mesačný výmenný režim - z jednej vybranej pary šošoviek môžete mať prospech po celý mesiac. Jedinné, na čo musíte myslieť, je ich večerné umiestnenie do kontajnera so starostlivosťou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Eyeye Sil Lens 150:

 

Filcon A sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou proti hromadeniu nečistôt. Vďaka tomu zostávajú šošovky po dlhú dobu čisté a vaše oči sú tak v bezpečí. Prítomnosť silikónu je zodpovedná za vysokú flexibilitu šošoviek – to umožňuje ich rýchle prispôsobenie individuálnemu tvaru oka, takže šošovky sú nepostrehnuteľné, nedochádza k mikropoškodeniu, a tým k maximálnemu užívateľskému pohodliu. To je umocnené prítomnosťou inteligentného riešenia, ako je polygonálna a tenšia hrana objektívu. Silikón-hydrogélový materiál má celý rad ďalších výhod. Ide okrem iného o vysoký stupeň hydratácie, vďaka čomu sú Eyeye Sil Lens 150 dlhšie zvlhčené a vhodné aj pre ľudí so syndrómom suchého oka. Dôležitý je aj parameter priepustnosti kyslíka, ktorý dosahuje 187 Dk/t. Výsledkom je, že šošovky "dýchajú" - poskytujú rohovke kyslík a udržujú tak dobrý stav celého oka. Výrobca obohatil šošovky o sadu moderných filtrov UVA/UVB, ktoré zaručujú komplexnú ochranu rohovky pred škodlivým slnečným žiarením. Vždy svoje šošovky kombinujte spoločne s kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré ochránia celé oko a jeho okolie

 

Parametre kontaktných šošoviek Eyeye Sil Lens 150:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Eyeye
Výrobca BARNAUX
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 187 x 10-9
Obsah vody 47%
Materiál Filcon 1
Filtr UV Áno
Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaPozostałe
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Sil Lens 150 - 6 šošoviek
Váš názor