Eyeye Bioxy Daily 30 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

18,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
jednodenné šošovky Eyeye Biox sú naozaj výborné, nosím ich celý deň, oči ma nerežú ani nepáli. Objednávka aj doručenie je bezchybné. Všetkým odporúčam nakupovanie v obchode www.kontakto.sk.

Jednodňové kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily od spoločnosti Barnaux sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre očné vady krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Tieto kontaktné šošovky veľmi dobre znáša aj pacienti trpiaci alergiami.

 
Neiónový materiál - zaručuje ešte väčší komfort používania šošoviek, pretože znižuje množstvo prípadných nečistôt a usadenín.
Prírodné a hypoalergénne zložky - umožňujú ľuďom, ktorí bojujú s nadmernou citlivosťou očí a alergiami, vychutnať si vysoký komfort nosenia šošoviek.
Obraz s vysokým rozlíšením - bez šumu, odrazov a halo efektu. Získané vďaka vysokej priepustnosti kyslíka a asférickému tvaru šošoviek.
Vylepšený tvar šošoviek - viditeľné v odľahčených a zaoblených okrajoch, ktoré sa nedotýkajú rohovky, a tým sa premietajú do oveľa nižšieho rizika mikroúrazov a z toho vyplývajúcich podráždení a infekcií.
30 šošoviek v balení - stačí na 15 dní pravidelného používania alebo kombinácie s druhým balením šošoviek s inou dioptrickou hodnotou.
Jednodňový režim - Eyeye Bioxy Daily
Jednodňový režim - každý deň siahnete po novom a čerstvom páre šošoviek. Nie je potrebné pamätať si umiestnenie šošoviek do tekutiny. Je to dokonalý spôsob, ako udržiavať správnu očnú hygienu s dynamickým životným štýlom.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy Daily:

 

Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily sú vyrobené zo silikón-hydrogélového hypoalergénneho materiálu Hioxifilcon - GMA. Na zvýšenie komfortu nosenia majú nemalý podiel tiež biokomponentov. Kontaktné šošovky sú odolné voči usadzovaniu nečistôt na povrchu šošovky a to vďaka neinogenním vlastnostiam silikón-hydrogélu. Hioxifilcon - GMA znižuje skreslenie obrazu a tak zaisťuje ostrý obraz v celom zornom poli. Preto sú kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily vhodné pre riadenie, predovšetkým za šera alebo v noci.

Eyeye Bioxy Daily majú zaoblené hrany, ktoré minimalizujú prípadná mikrotraumy, tá poškodzujú epitel rohovky. Vysoká priepustnosť kyslíka a dostatočná hydratácia sú veľmi dôležité pre pohodlné nosenie. Lehkce modré zafarbenie šošoviek pomáha s ich ľahšiu manipuláciou. Výrobca šošovky Eyeye Bioxy Daily majú zakomponovaný UV filter. Ten zdokonaľuje ochranu rohovky oka pred škodlivým ultrafialovým žiarením UVA a UVB. Aby bola ochrana vašich očí komplexný, je dôležité používať tiež vhodné slnečné okuliare.

 

Pre koho sú Eyeye Bioxy Daily určené?

 

Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily sú správnou voľbou pre všetkých nositeľov šošoviek, ktorí sa nechcú obťažovať s každodennou starostlivosťou o kontaktné šošovky. Vhodné sú tiež pre pacientov trpiacich syndrómom suchého oka alebo alergikov, ktorí majú citlivé oči.

 

Rozmery kontaktných šošoviek:

  • Hrúbka: 0,09 mm (pri – 3.00 D) BC 8.7 (asferické) Dia 14.2


Kontaktné šošovky majú UV filter a modré zafarbenie, ktoré uľahčuje ich nasadzovanie.

 

Parametre kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™ Daily:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Eyeye
Výrobca BARNAUX
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Obsah vody 58%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
Hrúbka 0,09 mm (pri – 3.00 D)
Filtr UV Áno
 

Z príčin na strane výrobcu sa doba dodania môže predĺžiť až na 15 dní.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Bioxy Daily 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Eyeye Bioxy Daily 30 kusov?

Šošovky Eyeye Bioxy Daily 30 kusov si môžete vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú sila a zakrivenie, alebo s pomocou optometristu. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek, čo zabezpečuje pohodlné a dlhodobé používanie. Navyše, tieto šošovky sa vyznačujú vysokou úrovňou hydratácie 58%, čo ich robí vhodnými pre ľudí s citlivými očami.

Sú šošovky Eyeye Bioxy Daily bezpečné?

Áno, šošovky Eyeye Bioxy Daily sú bezpečné na používanie vďaka vysokokvalitným materiálom a starostlivému výrobnému procesu. Vyrobené z Bioxy GMA-Hioxifilconu, poskytujú komfort a bezpečnosť počas celého dňa nosenia.

Na akú zrakovú vadu sú určené šošovky Eyeye Bioxy Daily?

Šošovky Eyeye Bioxy Daily sú určené na korekciu zrakových vad, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť, vďaka ich asférickému dizajnu. Môžu byť prispôsobené rôznym dioptrickým silám, čo umožňuje presné prispôsobenie individuálnym potrebám.

Ako nasadiť šošovky Eyeye Bioxy Daily?

Pred nasadením šošoviek Eyeye Bioxy Daily si dôkladne umyte a osušte ruky. Potom stačí jemne umiestniť šošovku na konček prsta ukazováka a pomaly ju presunúť na oko. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrknite, aby šošovka zaujala správne miesto.

Ako odstrániť šošovky Eyeye Bioxy Daily?

Na odstránenie šošoviek Eyeye Bioxy Daily si znova dôkladne umyte a osušte ruky, potom jemne stiahnite dolnú viečko nadol, aby ste odhalili šošovku. Potom stačí jemne štipnúť šošovku prstami a opatrne ju vybrať.