Eyeye Bioxy Daily 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

49,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Jednodňové kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily od spoločnosti Barnaux sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre očné vady krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Tieto kontaktné šošovky veľmi dobre znáša aj pacienti trpiaci alergiami.

 
Neiónový materiál - zaručuje ešte väčší komfort používania šošoviek, pretože znižuje množstvo prípadných nečistôt a usadenín.
Prírodné a hypoalergénne zložky - umožňujú ľuďom, ktorí bojujú s nadmernou citlivosťou očí a alergiami, vychutnať si vysoký komfort nosenia šošoviek.
Obraz s vysokým rozlíšením - bez šumu, odrazov a halo efektu. Získané vďaka vysokej priepustnosti kyslíka a asférickému tvaru šošoviek.
Vylepšený tvar šošoviek - viditeľné v odľahčených a zaoblených okrajoch, ktoré sa nedotýkajú rohovky, a tým sa premietajú do oveľa nižšieho rizika mikroúrazov a z toho vyplývajúcich podráždení a infekcií.
Jednodňový režim - Eyeye Bioxy Daily
Jednodňový režim - každý deň siahnete po novom a čerstvom páre šošoviek. Nie je potrebné pamätať si umiestnenie šošoviek do tekutiny. Je to dokonalý spôsob, ako udržiavať správnu očnú hygienu s dynamickým životným štýlom.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy Daily:

 

Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy Daily sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu, ktorý dobre znášajú alergici a ktorý je odolný proti vyschýnaniu. Zvýšená priepustnosť kyslíka (Dk/t 33) zvyšuje behom nosenia šošoviek pocit pohodlia a vysoký obsah vody (v hodnote 58 %) zaisťuje, že šošovky sú málo invazivné. Zaoblené hrany znižujú počet mikroúrazov spojených s poškodením epitelových tkanín rohovky. V šošovkách bol použitý materiál BioxyGMA-hioxifilcon, ktorý bol vytvarovaný asferickým spôsobom, čím sa znižuje skreslenie obrazu a naopak ho zostruje v celom zornom poli. Výborne sa hodí pri jazde automobilom – predovšetkým večer a za zlého počasia.


Rozmery kontaktných šošoviek:

  • Hrúbka: 0,09 mm (pri – 3.00 D) BC 8.7 (asferické) Dia 14.2


Kontaktné šošovky majú UV filter a modré zafarbenie, ktoré uľahčuje ich nasadzovanie.

 

Parametre kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™ Daily:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Eyeye
Výrobca BARNAUX
Sférická dioptria sila -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Obsah vody 58%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon
Hrúbka 0,09 mm (pri – 3.00 D)
Filtr UV Áno
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Bioxy Daily 90 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Eyeye Bioxy Daily 90 kusov?

Šošovky Eyeye Bioxy Daily sú dostupné v baleniach obsahujúcich až 90 kusov, čo zabezpečuje dlhodobé zásobovanie. Môžu byť vybrané samostatne na základe parametrov produktu, ako sú sila, zakrivenie a priemer, alebo s pomocou optometristu, ktorý pomôže vybrať vhodné šošovky pre individuálne potreby zraku.

Sú šošovky Eyeye Bioxy Daily bezpečné?

Áno, šošovky Eyeye Bioxy Daily sú bezpečné na používanie, pretože sú jednorázové, čo eliminuje riziko infekcií očí spojených s opakovaným používaním šošoviek. Navyše, ich materiál vyrobený z Bioxy GMA-Hioxifilconu zabezpečuje adekvátne zvlhčenie a pohodlie pri nosení počas celého dňa.

Na akú vadu zraku sú Eyeye Bioxy Daily?

Šošovky Eyeye Bioxy Daily sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, vďaka asférickému typu korekcie, ktorý zlepšuje kvalitu videnia a redukuje optické aberácie.

Ako nasadiť šošovky Eyeye Bioxy Daily?

Nasadenie šošoviek Eyeye Bioxy Daily je jednoduché a rýchle. Pred umiestnením šošovky na oko je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom pomocou prstov ukazováka a palca jemne uchopiť šošovku a umiestniť ju na stred oka.

Ako odstrániť šošovky Eyeye Bioxy Daily?

Na odstránenie šošoviek Eyeye Bioxy Daily je potrebné opäť dôkladne umyť a vysušiť ruky. Potom jemne stiahnuť dolnú viečko nadol, aby ste odhalili šošovku, a jemne ju chytiť palcom a ukazovákom, potom opatrne vybrať.