Eyeye MonoSept 360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

14,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283


Eyeye MonoSept je peroxidový roztok na kontaktné šošovky od spoločnosti Barnaux, ktorý je vhodnou voľbou na čistenie všetkých druhov kontaktných šošoviek.

 
Vhodné pre alergikov - ošetrujúci prípravok spĺňa prísne normy kvality stanovené ISO a FDA, vďaka čomu je úplne bezpečný pre alergikov a ľudí s mimoriadne citlivými očami.
Pre všetky typy šošoviek - ošetrujúcu kvapalinu Eyeye MonoSept je možné použiť, keď používate mäkké aj tvrdé, silikónové a silikón-hydrogélové šošovky bez ohľadu na to, či ide o dvojtýždenné, mesačné alebo ročné šošovky.
Bez konzervačných látok - ošetrujúci prípravok je pre šošovky a oči ešte bezpečnejší, pretože neobsahuje žiadne konzervačné látky, ktoré spôsobujú podráždenie a začervenanie.
Inovatívny systém MonoSept - ošetrujúca tekutina neutralizuje látky škodlivé pre zrak pomocou peroxidu vodíka, ktorý po rozklade na atómový kyslík a vodu zanecháva fyziologický soľný roztok, ktorý je pre človeka úplne bezpečný.
Veľká kapacita - až 360 ml prípravku v jednom balení - to Vám zaručí ešte väčšiu zásobu a dlhšiu dobu bez opakovaných nákupov.
Dôkladné čistenie a dezinfekcia - Eyeye MonoSept
Dôkladné čistenie a dezinfekcia - pravidelné a správne používanie ošetrujúcej tekutiny umožňuje dôkladné čistenie šošoviek a odstránenie nebezpečných mikroorganizmov, prachu a mastnoty z ich povrchu. A to zase chráni oči pred infekciami a chorobami.

Charakteristika roztoku na šošovky Eyeye Monosept:

 

EYEYE MonoSept je účinný, bezpečný a jednoduchý pre použitý systém pre údržbu všetkých druhov šošoviek. Neobsahuje konzervačné látky. Aktívne zložky: Peroxid vodíka 3%, platinová doštička neutralizujúca peroxid vodíka 3%. Po neutralizácii sa tekutý prostriedok mení na roztok izotonickej soli, ktorá neobsahuje konzervačné látky.

Roztok na kontaktné šošovky Eyeye MonoSept je veľmi šetrný, pretože neobsahuje žiadne konzervačné látky. Je tak správnou voľbou pre pacientov, ktorí majú citlivé oči alebo trpiacich alergiou na konzervačné látky obsiahnuté v roztoku.

Peroxidová zložka slúži na dezinfekciu, očiste a zvlhčenie kontaktných šošoviek. Používaním tohto roztoku zaistíte maximálnu a bezpečnú starostlivosť. Hlavnou peroxidová zložka je neutralizovaná za pomoci platinovej doštičky, ktorá je súčasťou puzdra na šošovky. Vzájomným pôsobením peroxidu a platiny dochádza k neutralizácii roztoku, kedy je peroxid vodíka premien na vodu a kyslík, uvoľnený v soľný roztok.

Kontaktné šošovky vkladajte len do priloženého puzdra s platinovou doštičkou. Je tiež nutné dodržať potrebný čas pre neutralizáciu roztoku. Preto šošovky v puzdre nechajte aspoň po dobu šiestich hodín, ideálne potom cez celú noc. Po ukončení neutralizácie môžete bezpečne a bez obáv používať. Pre vašu úplnú istotu bezpečného použitie odporúčame šošovky opláchnuť fyziologickým roztokom.

Pred samotným použitím šošoviek sa vždy presvedčte, že došlo ku kompletnej neutralizáciu roztoku. Z peroxidového roztoku sa po jeho neutralizácii stáva roztok izotonické soli. Nikdy nevkladajte šošovky do očí, ak nedošlo k úplnej neutralizácii roztoku.

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml4,16 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye MonoSept 360 ml
Váš názor