Eyeye Bioxy™ 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

19,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
mesačné šošovky Eyeye Biox sú naozaj výborné, oči ma nerežú ani nepáli. Objednávka aj doručenie je bezchybné a rychle. Všetkým odporúčam nakupovanie v obchode www.kontakto.sk

Z príčin na strane výrobcu sa doba dodania môže predĺžiť až na 15 dní.

 

Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky s asférickou biokompatibilný štruktúrou. Svojim nositeľom poskytujú maximálne pohodlie a vylepšujú ich zrak. Navyše sú skvelé pre pacientov, ktorí majú citlivé oči alebo trpia alergiou. Tieto kontaktné šošovky oceňujú aj ľudia, ktorí sa veľmi často vyskytujú v klimatizovaných priestoroch, trávia väčšinu pracovného času pri počítači, ale na druhú stranu žijú aktívnym životom.

 
Systém zvlhčovania slzným filmom - zaručuje celodenné zvlhčenie šošoviek a tým ochranu pred efektom suchého oka a podráždením.
Hypoalergénny materiál - šošovky Eyeye Bioxy sú odpoveďou na požiadavky alergikov, ktorí bojujú s poruchami zraku a hľadajú dokonalé kontaktné šošovky.
Vysoká priepustnosť kyslíka - vďaka tomuto parametru má rohovka neustály prístup k veľkému množstvu kyslíka a udržuje oči v skvelej kondícii.
Asférický tvar - výrazne znižuje riziko deformácie obrazu, vďaka čomu je videnie ešte ostrejšie a jasnejšie. Zaručuje vysoké optické rozlíšenie, udržanie stabilnej polohy šošovky a odolnosť voči očným infekciám.
Tónovanie, ktoré uľahčuje aplikáciu - Eyeye Bioxy
Tónovanie, ktoré uľahčuje aplikáciu - zabraňuje možným chybám, ako je nasadenie šošoviek nesprávnou stranou.
6 kusov šošoviek v balení - vystačí na tri mesiace pravidelného používania. Počas tejto doby si oddýchnete od dodatočných nákupov šošoviek a ušetríte trochu peniaze.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™:

 

Šošovky Eyeye Bioxy majú mesačnou frekvenciou výmeny s denným nosením. Nie je vhodné v kontaktných šošovkách spať a to ani príležitostne. Každý večer je veľmi dôležité šošovky z očí vybrať, dôkladne ošetriť v čistom roztoku a následne uložiť do puzdra s čerstvým roztokom. Kontaktné šošovky sa cez noc vydezinfikujú a zbaví nečistôt, ráno ich môžete môcť opäť bezpečne použiť.

Veľa pacientov s očnou vadou trpia alergiou a nosenie nevhodných kontaktných šošoviek je pre nich veľmi nepohodlné. Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy sú pre osoby trpiace alergiami veľmi vhodné. Oči nie sú podráždené a nedochádza k alergickej reakcii vďaka biokompatibilný komponente mucínovej vrstvy. Tento materiál zaisťuje prirodzené zvlhčenie očí.

Oči sú prirodzene ochránené vďaka mucínovej vrstve, nedochádza tak k dehydratácii očí a je zachovaný slzný film na rohovke. Zároveň minimalizuje podráždenie očí, pomáha s odstránením nečistôt a vylepšuje kvalitu videnia. Tenšie okraje kontaktných šošoviek poskytujú dostatočné okysličenie a zaoblené okraje objektívu znižuje riziko podráždenia očí.

Šošovky sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu - a preto ich dobre znášajú aj alergici. Vysoký obsah vody (57%) zaisťuje pri nosení šošoviek veľký komfort. Sú vyrobené z biokompatibilného materiálu hioxyfilicon (43%). - Tento materiál bol na trh uvedený v roku 2006. Majú svetlo modrú farbu, ale nemenia farbu očí. Ich charakteristické parametre: BC 8,6, Dia 14,2, Dk/t 35.

 

Parametre kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Eyeye
Výrobca BARNAUX
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Obsah vody 57%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Bioxy™ 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Eyeye Bioxy 6 kusov?

Šošovky Eyeye Bioxy si môžete vybrať sami na základe uvedených parametrov, alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 6 kusov šošoviek, čo zabezpečuje dlhodobú použiteľnosť. Navyše, šošovky Eyeye Bioxy sa vyznačujú vysokou úrovňou hydratácie (57%), čo prispieva k pohodliu nosenia po celý deň.

Sú šošovky Eyeye Bioxy bezpečné?

Áno, šošovky Eyeye Bioxy sú bezpečné, keď sú správne používané a udržiavané podľa odporúčaní výrobcu. Ich vysoká kvalita spracovania a použitie moderného materiálu Bioxy GMA-Hioxifilcon zabezpečujú bezpečné a pohodlné nosenie.

Na akú vadu zraku sú Eyeye Bioxy?

Šošovky Eyeye Bioxy sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, pretože majú typ korekcie asferický.

Ako nasadiť šošovky Eyeye Bioxy?

Pred nasadením šošoviek Eyeye Bioxy vždy umyte a osušte ruky. Potom umiestnite šošovku na konček prsta ukazováka, široko otvorte oko a šošovku jemným pohybom vložte na povrch oka.

Ako odstrániť šošovky Eyeye Bioxy?

Na odstránenie šošoviek Eyeye Bioxy si umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolnú viečko nadol a hľadiac nahor opatrne chyťte šošovku končekom prsta a vyberte ju.