Eyeye Bioxy™ 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

19,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
mesačné šošovky Eyeye Biox sú naozaj výborné, oči ma nerežú ani nepáli. Objednávka aj doručenie je bezchybné a rychle. Všetkým odporúčam nakupovanie v obchode www.kontakto.sk

Z príčin na strane výrobcu sa doba dodania môže predĺžiť až na 15 dní.

 

Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky s asférickou biokompatibilný štruktúrou. Svojim nositeľom poskytujú maximálne pohodlie a vylepšujú ich zrak. Navyše sú skvelé pre pacientov, ktorí majú citlivé oči alebo trpia alergiou. Tieto kontaktné šošovky oceňujú aj ľudia, ktorí sa veľmi často vyskytujú v klimatizovaných priestoroch, trávia väčšinu pracovného času pri počítači, ale na druhú stranu žijú aktívnym životom.

 
Systém zvlhčovania slzným filmom - zaručuje celodenné zvlhčenie šošoviek a tým ochranu pred efektom suchého oka a podráždením.
Hypoalergénny materiál - šošovky Eyeye Bioxy sú odpoveďou na požiadavky alergikov, ktorí bojujú s poruchami zraku a hľadajú dokonalé kontaktné šošovky.
Vysoká priepustnosť kyslíka - vďaka tomuto parametru má rohovka neustály prístup k veľkému množstvu kyslíka a udržuje oči v skvelej kondícii.
Asférický tvar - výrazne znižuje riziko deformácie obrazu, vďaka čomu je videnie ešte ostrejšie a jasnejšie. Zaručuje vysoké optické rozlíšenie, udržanie stabilnej polohy šošovky a odolnosť voči očným infekciám.
Tónovanie, ktoré uľahčuje aplikáciu - Eyeye Bioxy
Tónovanie, ktoré uľahčuje aplikáciu - zabraňuje možným chybám, ako je nasadenie šošoviek nesprávnou stranou.
6 kusov šošoviek v balení - vystačí na tri mesiace pravidelného používania. Počas tejto doby si oddýchnete od dodatočných nákupov šošoviek a ušetríte trochu peniaze.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™:

 

Šošovky Eyeye Bioxy majú mesačnou frekvenciou výmeny s denným nosením. Nie je vhodné v kontaktných šošovkách spať a to ani príležitostne. Každý večer je veľmi dôležité šošovky z očí vybrať, dôkladne ošetriť v čistom roztoku a následne uložiť do puzdra s čerstvým roztokom. Kontaktné šošovky sa cez noc vydezinfikujú a zbaví nečistôt, ráno ich môžete môcť opäť bezpečne použiť.

Veľa pacientov s očnou vadou trpia alergiou a nosenie nevhodných kontaktných šošoviek je pre nich veľmi nepohodlné. Kontaktné šošovky Eyeye Bioxy sú pre osoby trpiace alergiami veľmi vhodné. Oči nie sú podráždené a nedochádza k alergickej reakcii vďaka biokompatibilný komponente mucínovej vrstvy. Tento materiál zaisťuje prirodzené zvlhčenie očí.

Oči sú prirodzene ochránené vďaka mucínovej vrstve, nedochádza tak k dehydratácii očí a je zachovaný slzný film na rohovke. Zároveň minimalizuje podráždenie očí, pomáha s odstránením nečistôt a vylepšuje kvalitu videnia. Tenšie okraje kontaktných šošoviek poskytujú dostatočné okysličenie a zaoblené okraje objektívu znižuje riziko podráždenia očí.

Šošovky sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu - a preto ich dobre znášajú aj alergici. Vysoký obsah vody (57%) zaisťuje pri nosení šošoviek veľký komfort. Sú vyrobené z biokompatibilného materiálu hioxyfilicon (43%). - Tento materiál bol na trh uvedený v roku 2006. Majú svetlo modrú farbu, ale nemenia farbu očí. Ich charakteristické parametre: BC 8,6, Dia 14,2, Dk/t 35.

 

Parametre kontaktných šošoviek Eyeye Bioxy™:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Eyeye
Výrobca BARNAUX
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Obsah vody 57%
Materiál Bioxy GMA-Hioxifilcon

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Bioxy™ 6 šošoviek
Váš názor