Eyeye Comfort All in One 100 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

6,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Eyeye Comfort All in One patrí medzi viacúčelové roztoky od spoločnosti Barnaux. Je vhodnou voľbou pre starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky. Označenie "all in one" zaisťuje komplexnú starostlivosť o kontaktné šošovky a naviac je obohatený o provitamín B5. Ten šošovky chráni, vyživuje a napomáha s regeneráciou rohovky ľudského oka počas nosenia ošetrených kontaktných šošoviek.

 
Obnovenie optimálnej hydratácie - za to môže zloženie obohatené o hyaluronát sodný a látku s názvom WaterLock. Prípravok navracia šošovkám priaznivú úroveň vlhkosti a udržuje ju po mnoho hodín, čím zaručuje najvyšší komfort používania - bez suchých a červených očí.
Čistenie a dezinfekcia - jednou z najdôležitejších úloh, ktorú vykonáva ošetrujúci roztok Eyeye Comfort All in One, je dôkladné čistenie a profesionálna dezinfekcia. Prípravok odstraňuje všetky nečistoty a mikroorganizmy, čím prinavracia šošovkám čistotu a sviežosť, ktorá bola od začiatku známa.
Ochrana pred stratou elasticity - šošovky pravidelne umiestnené v nádobe naplnenej ošetrujúcou tekutinou si udržia svoj stav. Nestrácajú svoju elasticitu ani mäkkosť a stále sa rýchlo prispôsobujú očiam, pričom zostávajú mimoriadne pohodlné na aplikáciu aj pri dlhodobom používaní.
Bezpečné skladovanie - vďaka použitiu inovatívnej technológie Bio-Safe je ošetrujúci roztok skvelým prostredím pre momentálne nepoužívané šošovky. Ponúka možnosť predĺženého bezpečného skladovania s garanciou zachovania všetkých cenných vlastností šošoviek a tým, že budú kedykoľvek pripravené na aplikáciu.
Praktické balenie - ideálne na cestovanie, vrátane príručnej batožiny do lietadla.
Vhodné pre alergikov - Eyeye Comfort All in One
Vhodné pre alergikov - zloženie je bez zbytočných konzervantov a vonných látok a pH je pre ľudské oko úplne prirodzené, vďaka čomu je popísaný ošetrujúci roztok vhodný aj pre ľudí s citlivými očami a náchylnými na alergie.
 

Charakteristika roztoku Eyeye Comfort All in One

 

Roztok všestranne pôsobí na kontaktné šošovky, ktoré sú v ňom uložené. Účinne odstraňuje bielkovinová depozitá a ďalšie nečistoty. Je vhodný pre oplach a dokonalú dezinfekciu šošoviek, ale aj pre ich dlhodobé uchovanie v puzdre. Pozitívne pôsobí na pohodlie a hydratáciu oka pri nosení kontaktných šošoviek.

Roztok Eyeye Comfort All in One je obohatený o unikátnu formulu, ktorá obsahuje provitamín B5. Provitamín B5 vyživuje rohovku oka, ktorá je zároveň ochránená a lepšie regeneruje počas nosenia šošoviek. Provitamín B5 je pri očiste absorbovaný kontaktnou šošovkou a po jej nasadenie do očí podporuje rohovku oka.

 

Vhodný roztok pre alergikov

 

Počas vývoja roztoku Eyeye All in One došlo k vytvoreniu čistiaceho prostriedku, ktorý je veľmi šetrný aj pre zvlášť citlivé oči. Základom je citlivý prístup v starostlivosti o ľudské oči. Pri jeho používaní dochádza k ochrane a stabilizácii slzného filmu. V roku 2002 bol roztok Eyeye All in One nominovaný na Holandskú inovačné cenu.

 

Zloženie:

 
  • Polyquaternium,
  • Kyselina hyalurónová,
  • PHMB 0,0001%.
Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml6,99 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Comfort All in One 100 ml
Váš názor