Bioxy Wit B5 100 ml

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

4,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
super kvalita a vyborna cena. Roztok Eyeye all in one je za super cenu a vyhovuje mi u všetkých typov Kontakní šošoviek ...

Roztok na kontaktné šošovky Bioxy Wit B5 od spoločnosti Barnaux je vhodnou voľbou pre ošetrenie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Tento viacúčelový roztok zaisťuje komplexnú starostlivosť o šošovky, ktoré dokonale zbaví proteínových depozít, opláchne je, zvlhčí a zaistí uchovanie šošoviek v púzdre pre ich ďalšie použitie.

 
Profesionálna dezinfekcia - ošetrujúca kvapalina je smrtiacou zbraňou v boji proti nebezpečným mikroorganizmom hromadiacim sa na povrchu šošoviek. Odstraňuje všetky baktérie a plesne, chráni oči pred nebezpečnými infekciami.
Dôkladné čistenie - prvou úlohou tejto ošetrujúcej tekutiny je odstrániť z povrchu šošoviek všetky druhy nečistôt nazbieraných a vyprodukovaných počas dňa. Hovoríme o bielkovinových usadeninách, lipidoch, prachu a špine. Vďaka tomu sú šošovky opäť bezchybne čisté a pripravené na opätovné použitie.
Urýchlená regenerácia rohovky - vďaka zloženiu obohatenému o provitamínu B5 má prípravok silný výživný účinok. Podporuje schopnosť regenerácie rohovky, chráni oči pred mikroúrazmi.
Hĺbková hydratácia - používanie ošetrujúcej tekutiny Bioxy Wit B5 je tiež skvelým spôsobom, ako vrátiť šošovkám ich počiatočnú, prospešnú úroveň hydratácie. S ním sú opäť vlhké a pohodlné na používanie. Nespôsobujú suchosť a začervenanie očí.
Bezpečné skladovanie - Bioxy Wit B5
Bezpečné skladovanie - krabička naplnená opísanou ošetrovacou tekutinou je tým najlepším prostredím pre šošovky, ktoré sa momentálne nepoužívajú. Tam sú odrezané od nepriaznivého vplyvu prostredia a zachovávajú si svoje cenné vlastnosti po mnoho dní.
 

Vlastnosti viacúčelového roztoku Eyeye All in One

 

Roztok na kontaktné šošovky Bioxy Wit B5 poskytuje skvelé vyživenie, ktoré zaisťuje provitamín B5. Ten zároveň šošovky chráni a regeneruje. Kombináciou niekoľkých látok dochádza k odstráneniu proteínových depozít z povrchu šošoviek. Kontaktné šošovky sú po použití roztoku zvlhčené a veľmi príjemné pri ich nosení.

Bioxy Wit B5 chráni kontaktné šošovky a zároveň oči ich nositeľa. Je vhodný na ošetrenie a dezinfekciu všetkých mäkkých kontaktných šošoviek. Zvlhčenie šošoviek je úplne skvelé a vďaka zvlhčenie dochádza ku ľahšiu manipuláciu a nasadzovanie šošoviek do očí. Roztok tiež šošovky ochraňuje a dodáva výživu rohovke očí, u ktorej podporuje samoregeneračnú schopnosť.

V roku 2002 došlo k nominácii roztoku Bioxy Wit B5 na Holandskú cenu ID-NL Jaarprijs. Cena ID-NL Jaarprijs je udeľovaná ako ocenenie za najlepší vynález roka.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml4,99 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Bioxy Wit B5 100 ml
Váš názor