Bioxy Wit B5 500 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Roztok na kontaktné šošovky Bioxy Wit B5 od spoločnosti Barnaux je vhodnou voľbou pre ošetrenie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Tento viacúčelový roztok zaisťuje komplexnú starostlivosť o šošovky, ktoré dokonale zbaví proteínových depozít, opláchne je, zvlhčí a zaistí uchovanie šošoviek v púzdre pre ich ďalšie použitie.

 
Profesionálna dezinfekcia - ošetrujúca kvapalina je smrtiacou zbraňou v boji proti nebezpečným mikroorganizmom hromadiacim sa na povrchu šošoviek. Odstraňuje všetky baktérie a plesne, chráni oči pred nebezpečnými infekciami.
Dôkladné čistenie - prvou úlohou tejto ošetrujúcej tekutiny je odstrániť z povrchu šošoviek všetky druhy nečistôt nazbieraných a vyprodukovaných počas dňa. Hovoríme o bielkovinových usadeninách, lipidoch, prachu a špine. Vďaka tomu sú šošovky opäť bezchybne čisté a pripravené na opätovné použitie.
Urýchlená regenerácia rohovky - vďaka zloženiu obohatenému o provitamínu B5 má prípravok silný výživný účinok. Podporuje schopnosť regenerácie rohovky, chráni oči pred mikroúrazmi.
Hĺbková hydratácia - používanie ošetrujúcej tekutiny Bioxy Wit B5 je tiež skvelým spôsobom, ako vrátiť šošovkám ich počiatočnú, prospešnú úroveň hydratácie. S ním sú opäť vlhké a pohodlné na používanie. Nespôsobujú suchosť a začervenanie očí.
Ekonomická kapacita - až 500 ml ošetrovacej tekutiny za atraktívnu cenu. Vyskúšajte to, ak používate šošovky každý deň a potrebujete neustály prístup ku kvalitnému prípravku.
Bezpečné skladovanie - Bioxy Wit B5
Bezpečné skladovanie - krabička naplnená opísanou ošetrovacou tekutinou je tým najlepším prostredím pre šošovky, ktoré sa momentálne nepoužívajú. Tam sú odrezané od nepriaznivého vplyvu prostredia a zachovávajú si svoje cenné vlastnosti po mnoho dní.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Bioxy Wit B5:

 

Roztok k ošetrovaniu kontaktných šošoviek Bioxy Wit s provitamínom B5 - 500 ml. Nominovaný na cenu ID-NL Jaarprijs, ktorá je v Holandsku udeľovaná za najlepší vynález roka. Prípravok zaručuje maximálnu ochranu kontaktných šošoviek aj očí. Môžete ho používať na všetky typy kontaktných šošoviek. Bioxy Wit B5 chráni kontaktné šošovky a zároveň oči ich nositeľa. Zvlhčenie šošoviek je úplne skvelé a vďaka zvlhčenie dochádza ku ľahšiu manipuláciu a nasadzovanie šošoviek do očí. Roztok tiež šošovky ochraňuje a dodáva výživu rohovke očí, u ktorej podporuje samoregeneračnú schopnosť.

Bioxy Wit B5 čistí, odstraňuje bielkovinové usadeniny, slúži k oplachovaniu a dezinfekcii, uchovávaniu, zvlhčovaniu a jednoduchému nasadzovaniu kontaktných šošoviek.Obsahuje provitamín B5. Roztok chráni, vyživuje očnú rohovku počas nosenia šošoviek, podporuje ich samoregeneračnú schopnosť a udržuje vlhkosť šošoviek. Je opatrený unikátnym systémom ERCS.

 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,00 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Bioxy Wit B5 500 ml
Váš názor