Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

7,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Eyeye Crystal Cleaner je prípravok, ktorý je možné použiť pre všetky typy plne priepustných a tvrdých kontaktných šošoviek. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu účinne odstraňuje usadeniny z povrchu kontaktných šošoviek.

Vhodné pre tvrdé šošovky - ošetrujúci roztok Eyeye Crystal Cleaner sa vyznačuje jedinečným zložením, vyvinutým pre väčšie potreby tvrdých šošoviek, určený na korekciu veľkých a menej častých chýb zraku.
Efektívne čistenie - ošetrujúca kvapalina dokonale čistí šošovky a odstraňuje z ich povrchu všetky nečistoty nahromadené počas dňa. Ide najmä o bielkovinové usadeniny, lipidy, prach a nečistoty, ktoré môžu znižovať komfort nosenia šošoviek a vyvolávajú pocit piesku pod viečkami.
Baktericídny účinok - silné dezinfekčné vlastnosti ošetrujúcej tekutiny, umožňujú čistenie a ochranu šošoviek pred nebezpečnými účinkami baktérií a iných mikroorganizmov. Vďaka tomu prípravok chráni oči pred infekciami.
Predĺženie životnosti šošoviek - pravidelné používanie ošetrujúcej tekutiny je účinný spôsob, ako zlepšiť stav šošoviek a tým predĺžiť ich životnosť. Vďaka tomu vám kontaktné šošovky naplánované na výmenu budú určite slúžiť po dobu deklarovanú výrobcom.
Vysoká účinnosť - Eyeye Crystal Cleaner
Vysoká účinnosť - len pár kvapiek prípravku stačí na správnu starostlivosť o vaše šošovky. Je to spôsobené jeho koncentrovaným zložením.
Perfektné balenie na cesty - 40 ml fľaštička s tekutinou je ako stvorená na cestovanie vrátane lietadla, pretože sa dá vložiť do príručnej batožiny. Prípravok v tejto kapacitnej verzii však vďaka vysokej účinnosti dobre funguje aj doma.
 

Charakteristika kvapaliny Eyeye Crystal Cleaner:

 

Tvrdé kontaktné šošovky sú špecializovaným produktom. Často sa používajú na korekciu väčších alebo komplikovanejších porúch zraku. Sú osobne vyberané a vyrábané na objednávku. V konečnom dôsledku majú slúžiť niekoľko rokov. Aby sa tak stalo, musia byť opatrené vhodnou ochranou a dôkladne vyčistené. Preto je také dôležité používať tekutiny z radu navrhnutých špeciálne pre tvrdé šošovky. Prispôsobujú sa fyzikálno-chemickým vlastnostiam tohto typu šošoviek, poskytujú im primeranú starostlivosť a nespôsobujú poškodenie.

Eyeye Crystal Cleaner vďaka svojmu optimálnemu zloženiu dokonale čistí tvrdé a plne priepustné kontaktné šošovky a je pre ne bezpečný. Eyeye Crystal Cleaner je účinný pri odstraňovaní nečistôt, ktoré sa nahromadia na povrchu šošoviek počas dňa. Veľmi dobre zvláda aj organické usadeniny, napríklad proteínové usadeniny. Po vyčistení sú šošovky dokonale čisté. Napriek svojim vynikajúcim čistiacim vlastnostiam je Eyeye Crystal Cleaner bezpečný pre oči a šošovky. Nespôsobuje podráždenie a nespôsobuje alergie.

 

Aké sú výhody 40 ml balenia pre užívateľov?

 

Eyeye Crystal Cleaner roztok sa predáva v 40 ml balení. Jednak je malý a šikovný a jednak vydrží veľmi dlho. Každý užívateľ uzná, že Eyeye Crystal Cleaner je mimoriadne účinný. Na každodennú starostlivosť o šošovky stačí len pár kvapiek. Veľkou výhodou je možnosť prepraviť takýto objem tekutiny v lietadle v príručnej batožine.

 

Zloženie kvapaliny Eyeye Crystal Cleaner:

  • poloxamér,
  • Propylénglykol,
  • PHMB 0,002 %
 

POZOR! Kvapalina sa má spotrebovať do 4 mesiacov po otvorení.

Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml19,98 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Crystal Cleaner 40 ml
Váš názor