Eyeye Saline 360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

8,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Eyeye Saline je izotonický soľný roztok, ktorý podporuje bezproblémové nasadenie kontaktných šošoviek a slúži na ich opláchnutie pred aplikáciou. Fyziologický roztok je bezpečná tekutina pre oči aj kontaktné šošovky. Jeho neutralita zaručuje, že jeho použitie nespôsobí začervenanie očí, podráždenie alebo poškodenie kontaktných šošoviek. Fyziologický roztok tiež pomáha udržiavať okuliare v správnom stave a cyklické zvlhčovanie ich povrchu pomáha udržiavať odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu.

 
Čistenie počas oplachovania - popísaný prípravok je možné použiť na opláchnutie šošoviek a na prečistenie od zvyškov prachu a usadenín. Takto je aplikácia kontaktných šošoviek a ich používanie oveľa pohodlnejšie – bez pocitu cudzieho telesa v oku.
Úplne bezpečná zloženie - ošetrujúca tekutina Eyeye Saline je prípravok so starostlivo vyvinutým zložením a účinkom, ktorý je napriek svojim silným čistiacim vlastnostiam veľmi šetrný k očiam a šošovkám. Vďaka tomu ho môžu používať aj ľudia, ktorých oči sú náchylné na podráždenie a začervenanie.
Ochrana pred vysúšaním - pravidelné používanie Eyeye Saline je ideálny spôsob, ako zlepšiť hydratáciu šošoviek a zabrániť ich vysúšaniu a tým aj podráždeniu očí.
Zvýšená trvanlivosť a odolnosť - pravidelné používanie izotonického soľného roztoku umožňuje udržiavať šošovky v dobrom stave a chrániť ich pred poškriabaním, poškodením a stratou elasticity.
Veľká kapacita - popísané balenie roztoku je až 360 ml. Ideálne pre domáce použitie. Umožňuje vám ušetriť čas a peniaze.
Na každodenné použitie - Eyeye Saline
Na každodenné použitie - izotonický fyziologický roztok môžete používať každý deň bez obáv z rizika nepriaznivých účinkov prípravku na vaše šošovky alebo zrak.
 

Charakteristika kvapaliny Eyeye Saline:

 

Eyeye Saline je prípravok, ktorého úlohou je tiež udržiavať vlhkosť a zabrániť vysychaniu šošovky. Aj keď sú moderné kontaktné šošovky vybavené hydratačnými technológiami, táto tekutina poskytuje dodatočnú hydratáciu šošovkám aj očiam. Môže sa použiť aj na vymývanie cudzích telies, ktoré sa usadzujú na povrchu očnej gule a spôsobujú nepohodlie. Jeho použitie prináša úľavu suchým, páliacim či štípajúcim očiam, často podráždeným celodenným nosením kontaktných šošoviek. Optimálna hydratácia povrchu kontaktných šošoviek znižuje trenie na rohovke alebo očnom viečku, čo zlepšuje komfort používania a dokonalú estetiku očí.

Eyeye Saline je vhodný prípravok na starostlivosť o mäkké aj tvrdé kontaktné šošovky, ktoré čiastočne nahrádzajú ich moderné, mäkké náprotivky. Oplachovanie šošoviek pred ich nasadením a ich navlhčenie efektívne zlepšuje komfort ich používania. Fyziologický soľný roztok je určený na každodenné použitie pre ľudí, ktorí používajú kontaktné šošovky ako formu korekcie zraku.

 

Aké sú výhody balenia Eyeye Saline 360 ​​ml pre používateľov?

 

Roztok je balený vo veľkokapacitnej fľaši - 360 ml, za priaznivú cenu a ihneď k odberu. To vám umožňuje ušetriť čas a peniaze, pretože komplexná starostlivosť o šošovky a ich čistenie boli spojené v jednom produkte s mnohými aplikáciami, ktorých cieľom je zlepšiť pohodlie pri používaní kontaktných šošoviek a odstrániť nepohodlie s tým spojené.

 

Zloženie kvapaliny Eyeye Saline:

  • Chlorid sodný 0,9%,
  • EDTA,
  • Polyhexanid 0,00005%.
Viac informácií
VýrobcaBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,50 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Eyeye Saline 360 ml
Váš názor