#bioview Monthly 1 šošovka

počet prvkov v balení:

1 kus

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

1 kus

Naša cena:

4,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Moderné a pohodlné #bioview Monthly sú kontaktné šošovky zo silikon-hydrogélu 3. generácie. Boli vytvorené pre užívateľov, ktorí hľadajú mimoriadne pohodlie a dokonalé videnie.

 
Celodenná hydratácia - nosením popísaných šošoviek si môžete byť istí, že nebudete pociťovať nepríjemné suché oči ani predčasnú únavu očí. Je to spôsobené vysokým stupňom hydratácie použitého materiálu.
Produkt najnovšej generácie - #bioview Mothly šošovky sú výsledkom práce tých najlepších špecialistov v optickom priemysle, kombináciou modernej technológie a vylepšeného silikón-hydrogélového materiálu. Vďaka tomu sú tak pohodlné, úplne bezpečné pre oči a zaručuje videnie vo vysokom rozlíšení.
Dokonale priľne k oku - pružný a hodvábne mäkký materiál šošoviek sa v priebehu niekoľkých sekúnd dokonale prispôsobí tvaru oka. Týmto spôsobom sa eliminuje riziko pocitu šošoviek pri nosení.
Ochrana pred UV žiarením - získaná obohatením šošoviek o komplex moderných UVA/UVB filtrov, ktoré ako špongia absorbujú cez 90% škodlivého žiarenia a zaručujú očiam účinnú ochranu pred slnkom.
Jednoduchá a intuitívna aplikácia - #bioview Monthly
Jednoduchá a intuitívna aplikácia - #bioview Monthly šošovky ocenia aj začínajúci používatelia, a to vďaka tomu, že majú na jednej strane svetlomodrý odtieň, ktorý naznačuje spôsob aplikácie.
 

Charakteristika šošovky #bioview Monthly:

 

#bioview Monthly sú šošovky najvyššej kvality vyrobené z materiálu Olifilcon A. Vďaka kombinácii Wetting Agent a Surface Grafting sú šošovky #bioview Monthly charakteristické mäkkým a hodvábnym povrchom. Dokonale zvlhčený materiál udržuje vodu v celej šošovke, čo zaisťuje vysoký komfort používania a vyhýba sa fenoménu suchého oka.

Okrem toho #bioview Monthly šošovky sa navyše vyznačujú extrémne vysokou priepustnosťou kyslíka - jednou z najvyšších dostupných šošoviek na trhu - čo robí oči svieže. Kombinácia najkvalitnejších materiálov sa silikónom 3. generácie zaručuje výnimočné pohodlie pri nosení a hydratuje oči od rána do večera.

 

Výhody šošoviek #bioview Monthly:

 
 • výnimočne vysoká priepustnosť kyslíka 187,5 zaisťuje celodenný komfort nosenia a robí šošovky neviditeľnými pre oči;
 • vysoká hydratácia na úrovni 47% zaručuje hydratáciu očí po celý deň, a to aj pri dlhých hodinách práce na počítači;
 • svetlo modrá farba šošoviek uľahčuje ich použitie;
 • UVA a UVB filtre poskytujú účinnú ochranu proti škodlivým účinkom slnečného svetla;
 • vysoká flexibilita (nízky modul Young) zaisťuje dokonalé uchytenie šošovky k oku a zároveň zaručuje odolnosť proti roztrhnutiu;
 • nízky kontaktný uhol na úrovni 14° chráni povrch rohovky pred poškodením;
 • vysoko kvalitný materiál kombinovaný s modernou štruktúrou šošovky zabezpečuje maximálnu zrakovú ostrosť.
 

Pre koho sú #bioview Monthly šošovky určené?

 

#bioview Monthly šošovky sú ideálnym riešením pre ľudí bojujúcich s poruchami slzného filmu. Vysoká úroveň vlhkosti zaisťuje, že šošovky sú odolné voči vysychaniu, čo umožňuje vyhnúť sa syndrómu suchého oka. Okrem toho sú šošovky #bioview Monthly odporúčané pre ľudí:

 • očakávajúci najvyšší komfort používania,
 • tí čo ocenia pohodlie, pre ktorých môže byť korekcia okuliarmi problém;
 • pracujíci dlho na počítači;
 • tí čo trpia s krátkozrakosťou i ďalekozrakosťou.
 

Starostlivosť:

 

#bioview Monthly sú mesačné šošovky určené pre nosenie počas dňa. Na konci dňa by mali byť šošovky vyčistené roztokom a potom odložené v púzdre s roztokom po dobu minimálne niekoľkých hodín pred opätovným vložením. Pre starostlivosť o šošovky #bioview Monthly odporúčame roztoky zo skupiny Clean Active alebo akékoľvek iné roztoky dostupné v našom obchode.

 

Parametre kontaktných šošoviek #bioview Monthly:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky #bioview
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Zavodnenie sklon 47%
Materiál Olifilcon A
Technológia Wetting Agent, Surface Grafting
Filtr UV >90% UVA/UVB
 

Šošovky sú tiež dostupné v inom balení:

Viac informácií
VýrobcaVisco Technology
Značka#bioview
Počet prvkov v balení1 kus
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:#bioview Monthly 1 šošovka
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky #bioview Monthly 1 šošovka?

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú dostupné v balení obsahujúcom 1 kus, čo je ideálne pre ľudí, ktorí uprednostňujú jednorázové riešenia alebo potrebujú náhradné šošovky v prípade poškodenia alebo straty. Šošovky si môžete vybrať sami, využitím informácií o sférickej sile dostupných na balení. Veľkosť balenia tiež predstavuje pohodlné riešenie pre ľudí s aktívnym životným štýlom.

Sú kontaktné šošovky #bioview Monthly bezpečné?

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú produktom značky #bioview, vyrobeným renomovaným výrobcom Visco Technology, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť používania. Ich mesačný režim výmeny zabezpečuje čerstvosť a hygienu, minimalizujúc riziko infekcie oka.

Na aké vady zraku sú #bioview Monthly?

Kontaktné šošovky #bioview Monthly sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo diaľkozrakosti vďaka ich sférickej korekcii. Sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť videnie na blízke alebo ďaleké vzdialenosti.

Ako nasadiť kontaktné šošovky #bioview Monthly?

Nasadenie kontaktných šošoviek #bioview Monthly je jednoduché a pohodlné. Po umytí a vysušení rúk umiestnite šošovku na koniec ukazováka a pomaly ju priblížte k oku, dívajúc sa priamo pred seba. Potom jemne stiahnite dolnú viečku a umiestnite šošovku na rohovku.

Ako odstrániť kontaktné šošovky #bioview Monthly?

Odstránenie kontaktných šošoviek #bioview Monthly je rovnako jednoduché. Po umytí a vysušení rúk jemne stiahnite dolnú viečku a šošovku jemne posuňte smerom k vonkajšej strane oka. Potom ju môžete ľahko chytiť a odstrániť.