Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

44,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal sú perfektnou kombináciou inovatívneho materiálu a pokročilej technológie Alcon Vision Care, ktorá zaisťuje mimoriadné pohodlie počas každodenného nosenia kontaktných šošoviek a zaručuje aj perfektnú korekciu zraku.

 
Vysoko kvalitné zvlhčujúce vlastnosti - šošovky sa vyznačujú mimoriadne prospešnými zvlhčovacími vlastnosťami, ktoré vydržia až niekoľko hodín od okamihu aplikácie.
Perfektne padnú do oka - kontaktné šošovky zostávajú nepostrehnuteľné po celú dobu používania, vďaka vysokej pružnosti a zamatové mäkkosti dokonale sedia individuálnemu tvaru oka.
Jednoduchá aplikácia - rýchle prispôsobenie oku je jednou z príčin, prečo je tak ľahké a rýchle nové šošovky aplikovať. Túto skutočnosť ocenia najmä tí užívatelia, ktorí po tomto variante korekcie zraku siahnu prvýkrát v živote.
Perfektné videnie z akejkoľvek vzdialenosti - kontaktné šošovky Air Optix HydraGlyde Multifocal boli vytvorené pre ľudí, ktorí trpia presbyopiou. Zaručujú teda ostré a jasné videnie z akejkoľvek vzdialenosti - z blízka, ďaleka i stredné vzdialenosti.
Odolnosť proti hromadeniu sa usadenín - Air Optix HydraGlyde Multifocal

 
Odolnosť proti hromadeniu sa usadenín - zamatovo mäkký a zvlhčený povrch kontaktnej šošovky vykazuje vysokú odolnosť proti hromadeniu sa bielkovinových usadenín, ktoré vznikajú spolu so slzami. Šošovky si preto zachovávajú svoju čistotu po oveľa dlhšiu dobu.
Vhodné pre alergikov - kontaktné šošovky obsahujú iba prírodné a starostlivo vybrané materiály, vďaka ktorým spĺňajú očakávania ľudí s citlivými očami i alergikov.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal boli vytvorené na báze silikón-hydrogélového materiálu Lotrafilcon B. Od prvého okamihu po nasadení zaručujú očiam vysokú úroveň hydratácie, ktorá je stabilná po celú dobu prítomnosti šošovky v oku a eliminuje problém suchých a podráždených očí. Kontaktné šošovky sú v dokonalej harmónii s prirodzenou funkciou oka a zaručujú dokonalé ostré videnie na všetky vzdialenosti - na blízko, do diaľky aj na tie stredné. Sú mimoriadne účinné v boji s presbyopia. Okamžite sa prispôsobia tvaru oka a vďaka ľahkej a tenkej povrchové štruktúre je možné ju ľahko aplikovať. Sú odolnejšie proti tvorbe bielkovinových usadenín, na očiach sú nepostrehnuteľné.

Šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal majú široký rozsah dioptrií v rozmedzí od -10,00 do +6,00 D. Sú umiestnené v blistrovom obale naplnenom vysoko kvalitným pufrovaným soľným roztokom, takže nestrácajú svoje vlastnosti veľmi dlhú dobu a sú pripravené na okamžité použitie.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal?

 

Multifokálne kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal sú ideálnym produktom pre ľudí, ktorí sa stretávajú s problémom presbyopie a nechcú nosiť rôzne okuliare s roznymi dioptriami na rôzne činnosti (čítanie, sledovanie televízie či šoferovanie auta). Sú vyrobené z prírodných materiálov, a preto sú vhodné aj pre ľudí trpiacich alergiami. Sú určené pre mesačné použitie bez nutnosti ich skladania alebo pre prerušované nosenie. Vyhovujú osobám, ktoré sú zvyknuté na každodennú starostlivosť o šošovky, ale aj tým, ktorí si ich občas zabudnú pred spaním zložiť z očí.

 

Výhody kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal v balení po 6.

 

Mesačný režim používanie multifunkčných šošoviek Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal znamená, že 6 kusov šošoviek, ktoré obsahuje balenie, je dostačujúce množstvo pre pravidelné používanie po dobu troch mesiacov, bez nutnosti ďalších nákladov a výdavkov v optike.

 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.0), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 110 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technológia SmartShield™
 

Šošovky sú dostupné taktiež v menšom balení po 3 kusoch:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 šošoviek
Váš názor