Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

23,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal sú perfektnou kombináciou inovatívneho materiálu a pokročilej technológie Alcon Vision Care, ktorá zaisťuje mimoriadné pohodlie počas každodenného nosenia kontaktných šošoviek a zaručuje aj perfektnú korekciu zraku.

 
Vysoko kvalitné zvlhčujúce vlastnosti - šošovky sa vyznačujú mimoriadne prospešnými zvlhčovacími vlastnosťami, ktoré vydržia až niekoľko hodín od okamihu aplikácie.
Perfektne padnú do oka - kontaktné šošovky zostávajú nepostrehnuteľné po celú dobu používania, vďaka vysokej pružnosti a zamatové mäkkosti dokonale sedia individuálnemu tvaru oka.
Jednoduchá aplikácia - rýchle prispôsobenie oku je jednou z príčin, prečo je tak ľahké a rýchle nové šošovky aplikovať. Túto skutočnosť ocenia najmä tí užívatelia, ktorí po tomto variante korekcie zraku siahnu prvýkrát v živote.
Perfektné videnie z akejkoľvek vzdialenosti - kontaktné šošovky Air Optix HydraGlyde Multifocal boli vytvorené pre ľudí, ktorí trpia presbyopiou. Zaručujú teda ostré a jasné videnie z akejkoľvek vzdialenosti - z blízka, ďaleka i stredné vzdialenosti.
Odolnosť proti hromadeniu sa usadenín - Air Optix HydraGlyde Multifocal

 
Odolnosť proti hromadeniu sa usadenín - zamatovo mäkký a zvlhčený povrch kontaktnej šošovky vykazuje vysokú odolnosť proti hromadeniu sa bielkovinových usadenín, ktoré vznikajú spolu so slzami. Šošovky si preto zachovávajú svoju čistotu po oveľa dlhšiu dobu.
Vhodné pre alergikov - kontaktné šošovky obsahujú iba prírodné a starostlivo vybrané materiály, vďaka ktorým spĺňajú očakávania ľudí s citlivými očami i alergikov.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal boli vytvorené na báze silikón-hydrogélového materiálu Lotrafilcon B. Od prvého okamihu po nasadení zaručujú očiam vysokú úroveň hydratácie, ktorá je stabilná po celú dobu prítomnosti šošovky v oku a eliminuje problém suchých a podráždených očí. Kontaktné šošovky sú v dokonalej harmónii s prirodzenou funkciou oka a zaručujú dokonalé ostré videnie na všetky vzdialenosti - na blízko, do diaľky aj na tie stredné. Sú mimoriadne účinné v boji s presbyopia. Okamžite sa prispôsobia tvaru oka a vďaka ľahkej a tenkej povrchové štruktúre je možné ju ľahko aplikovať. Sú odolnejšie proti tvorbe bielkovinových usadenín, na očiach sú nepostrehnuteľné.

Šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal majú široký rozsah dioptrií v rozmedzí od -10,00 do +6,00 D. Sú umiestnené v blistrovom obale naplnenom vysoko kvalitným pufrovaným soľným roztokom, takže nestrácajú svoje vlastnosti veľmi dlhú dobu a sú pripravené na okamžité použitie.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal?

 

Multifokálne kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal sú ideálnym produktom pre ľudí, ktorí sa stretávajú s problémom presbyopie a nechcú nosiť rôzne okuliare s roznymi dioptriami na rôzne činnosti (čítanie, sledovanie televízie či šoferovanie auta). Sú vyrobené z prírodných materiálov, a preto sú vhodné aj pre ľudí trpiacich alergiami. Sú určené pre mesačné použitie bez nutnosti ich skladania alebo pre prerušované nosenie. Vyhovujú osobám, ktoré sú zvyknuté na každodennú starostlivosť o šošovky, ale aj tým, ktorí si ich občas zabudnú pred spaním zložiť z očí.

 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® Multifocal:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LO (až +1.25), MED (až +2.0), HI (až +2.5)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 110 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technológia SmartShield™
 

Šošovky sú dostupné taktiež v balení po 6 kusoch:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 kusy?

Šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 3 kusy možno vybrať samostatne na základe parametrov produktu alebo s pomocou optometristu. V balení sa nachádzajú tri šošovky, čo zabezpečuje prístup k trojmesačnej zásobe pre používateľa.

Sú šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal bezpečné?

Áno, šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal sú bezpečné na používanie, poskytujú vysokú úroveň komfortu a zdravia očí. Sú vyrobené renomovaným výrobcom Alcon a spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti.

Na akú vadu zraku sú určené Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal sú určené na korekciu zrakovej vady presbyopie, umožňujúce ostré videnie na rôzne vzdialenosti. Sú ideálne pre ľudí s presbyopiou, ktorí potrebujú korekciu na stredné, blízke aj ďaleké vzdialenosti.

Ako nasadiť šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Pred nasadením šošoviek Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal sa odporúča dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom je potrebné skontrolovať, či je šošovka správne otočená a potom ju jemne umiestniť na očnú gulu.

Ako zložiť šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal?

Na zloženie šošoviek Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal je potrebné umyť a osušiť ruky, potom jemne stiahnuť dolné viečko a šošovku jemne posunúť na bielu časť oka. Potom ju možno ľahko odstrániť z oka.