Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

20,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism zaručujú dokonalý zrak aj najvyššie pohodlie pri používaní - bez vysychania alebo podráždenia očí.

 
Materiál Lotrafilcon B - vysoko kvalitný silikón-hydrogélový materiál, z ktorého boli šošovky vytvorené, umožňujú ešte lepšiu hydratáciu a priepustnosť kyslíka povrchom kontaktných šošoviek.
Okamžité zapadnutie do oka - šošovky sú veľmi pružné a zamatovo mäkké, vďaka čomu sa v prvých sekundách po aplikácii dokonale prispôsobí tvaru oka a zostávajú nepostrehnuteľné po celú dobu používania.
Dokonalé videnie - perfektné priľnutie k oku a vysoká priepustnosť šošoviek pre kyslík prispievajú k jasnejšiemu videnie, bez šumov, odrazov a tieňov.
Ďalšie stabilizácia - šošovky, vytvorené pre astigmatikov, boli obohatené o ďalší stabilizačný systém, ktorý ich udrží v jednej polohe - bez toho, aby sa stočili, či vypadli.
Široká škála dioptrií - Air Optix HydraGlyde for Astigmatism

 
Široká škála dioptrií - ak sa rozhodnete vyskúšať tieto kontaktné šošovky, môžete si byť istí, že nájdete šošovky práve pre vás. Tieto kontaktné šošovky sa vyznačujú širokou škálou plusových aj mínusových dioptrií.
Mesačný režim - jeden pár kontaktných šošoviek Air Optix Hydraglyde for Astigmatism možné používať až po dobu 30 dní. Jedinou podmienkou je ich večerná starostlivosť pomocou špeciálneho roztoku.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 

Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu Lotrafilcon B, ktorý poskytuje vašim očiam dlhodobú hydratáciu a prísun kyslíka. Vďaka tomu sú extrémne pohodlné a nepostrehnuteľné pre oko. Sú ideálne pre ľudí, ktorí trpia syndrómom suchého oka. Boli vytvorené na základe jedinečného dizajnu, vďaka ktorému sa okamžite prispôsobí tvaru oka a zaručí dokonale jasné videnie - bez halo efektov a odrazov. Ich výrobca, Alcon Vision Care, ich obohatil o ďalší stabilizačný systém, ktorý eliminuje problém s pohybom šošovky, zvinutím sa či vypadnutím z oka - tento prvok je veľmi dôležitý pre astigmatikov, šošovky umožňujú efektívnu korekciu zraku. Majú široký rozsah dioptrií, takže si môžete byť istí, že nájdete ten pravý pár pre vás ľahko a rýchlo.

Kontaktné šošovky Air Opix HydraGlyde môžete používať počas celého mesiaca, bez toho aby ste ich museli vyberať alebo sa o ne akokoľvek starať. Ak sa však rozhodnete pre prerušovaný režim využitia, nezabudnite ich po každom vybratí z očí umiestniť do púzdra s ošetrujúcim roztokom aspoň na niekoľko hodín denne.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism?

 

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism sú ideálne pre astigmatikov. Režim nepretržitého alebo prerušovaného nosenia znamená, že šošovky spĺňajú potreby zákazníkov, ktorí si cenia každodennej starostlivosti, aj tých, ktorí majú tendenciu zaspať s aplikovanými šošovkami.

 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Plus HydraGlyde® for Astigmatism:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,7
Priemer 14,5
Dk/t 108 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technológia HydraGlyde Moisture Matrix, Precision Balance 8|4™
 

Šošovky sú dostupné taktiež v balení po 6 kusoch:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 3 šošovky
Váš názor

Ako vybrať šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 kusy?

Šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism môžete vybrať sami, využitím parametrov produktu, ako je dioptrická sila, zakrivenie základne a osi cylindra. Avšak odporúča sa aj konzultácia s optometristom, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim individuálnym potrebám zraku. V balení sú 3 kusy šošoviek, čo zabezpečuje pohodlný záložný pár.

Sú šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism bezpečné?

Áno, šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism sú bezpečné pri používaní. Vyrobené renomovaným výrobcom Alcon a založené na pokročilej materiálovej technológii, zaručujú pohodlie a bezpečnosť počas celého mesiaca.

Na akú chybu zraku sú určené šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® pre astigmatizmus sú určené na korekciu astigmatizmu, čo je nepravidelný tvar rohovky, spôsobujúci problémy so zaostrovaním obrazu.

Ako aplikovať šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism?

Aplikácia šošoviek Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism je jednoduchá. Po umytí a vysušení rúk položte šošovku na špičku ukazováka, skontrolujte, či je vo správnej polohe (pozrite sa cez ňu), potom rozšírte viečka druhej ruky a jemne položte šošovku na oko. Nezabudnite dodržiavať odporúčania týkajúce sa hygieny a starostlivosti o šošovky.

Ako odstrániť šošovky Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism?

Na odstránenie šošoviek Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism, po umytí a vysušení rúk rozšírte viečka a jemne posuňte šošovku smerom k bielej časti oka. Potom jemne uchopte šošovku palcom a ukazovákom a vyberte ju z oka. Snažte sa nepritvrdzovať viečka príliš, aby ste predišli poškodeniu šošovky.