Air Optix® Aqua 3 šošovky

počet prvkov v balení:

3 kusov

Dostupnosť:

do 15 pracovných dní

počet prvkov v balení:

3 kusov

Naša cena:

15,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Dôležitá informácia!

Od 18. novembra budú šošovky Air Optix® Aqua ukončené. Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

 

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú mesačné sférické šošovky, ktoré sa nachádzajú v ponuke jedného z najpopulárnejších výrobcov na svete, firmy - Alcon.

 
Účinná korekcia zraku - pravidelné a správne nosenie šošoviek pomáha zastaviť rozvoj zrakových chýb. Šošovky je možné používať striedavo s dioptrickými okuliarmi.
Dlhotrvajúca hydratácia - kvalitný materiál šošoviek udržuje optimálnu úroveň hydratácie aj počas celého dňa. Predchádza tak nepeknému začervenaniu očí, vysychaniu a podráždeniu očí.
Odolnosť voči nečistotám - eliminuje sa prach zvonku aj bielkovinové usadeniny vznikajúce pri prirodzených telesných procesoch.
5x väčší prístup kyslíka - to je vďaka priedušnému silikón-hydrogélovému materiálu. Oči majú prístup k veľkému množstvu kyslíka, vďaka čomu sú zdravé a používatelia deklarujú vysoký stupeň komfortu.
Mesačné použitie - vybraný pár šošoviek je možné používať až 30 dní. Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť ich každý večer do špeciálnej ošetrujúcej tekutiny.
Pohodlná aplikácia - Air Optix Aqua
Pohodlná aplikácia - vďaka svetlomodrej farbe šošoviek, ktorá uľahčuje nasadzovanie, vyberanie a otáčanie šošoviek, ak na ne náhodou siahnete z nesprávnej strany.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Aqua:

 

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z nového silikón - hydrogélového materiálu - Lotrafilcon B. Ich najväčšou výhodou je, že majú až 5x vyššiu priepustnosť kyslíka ako šošovky hydrogélové. Tým sú šošovky pre užívateľa príjemné na nosenie a nespôsobujú začervenanie očí.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua obsahujú systém AQUA, ktorý garantuje najväčší komfort pri nosení v troch úrovniach:

  • KOMFORT UŽ OD NASADENIA - vďaka unikátnej hydratačnej substancie, nachádzajúcej sa na povrchu šošovky, ktorá vytvára hodvábny povlak uľahčujúce žmurkanie,
  • KOMFORT PO CELÝ DEŇ - priedušný materiál, z ktorého je šošovka vyrobená pomáha dosiahnuť a udržiavať vlhkosť na optimálnej úrovni tým, že minimalizuje rýchlosť dehydratácie,
  • KOMFORT KAŽDÝ DEŇ - ultra hladký povrch so zvýšenou zmáčavosťou a vynikajúcou odolnosťou proti zachytávaniu usadenín.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú viac odolné voči tvorbe bielkovinových usadenín, na ich povrchu vďaka použitiu v nich patentovanej technológie modifikácie povrchu v plazme. Kontaktné šošovky majú svetlo modrú farbu, čo uľahčuje manipuláciu s nimi. Kontaktné šošovky sú určené na denné nosenie počas jedného mesiaca. Avšak, je tu možnosť kontinuálneho nosenia, ktoré však nesmie presiahnuť 7 dní a 6 nocí.
 

Pre koho sú určené šošovky Air Optix® Aqua?

 

Šošovky sú určené predovšetkým tým, ktorí používajú šošovky viac ako 11 hodín denne, a tiež tým, ktorým sa občas podarí so šošovkami zaspať, Občasné spanie so šošovkami Air Optix Aqua nespôsobí podráždenie očí, rovnako ako ich predĺžené nosenie spojené s prácou na počítači. Odporúčané sú najmä pre tích, ktorí:

  • preferujú mesačné kontaktné šošovky,
  • veľa hodín pracujú za počítačom,
  • bývajú v zafajčených, suchých alebo klimatizovaných miestnostiach,
  • pociťujú istý diskomfort spojený s používaním kontaktných šošoviek všeobecne,
  • od kontaktných šošoviek očakávajú čo najväčší komfort.
 

Ošetrovanie šošoviek:

 

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú šošovky s mesačnou výmenou, určené pre použitie cez deň. Na konci dňa je potrebné šošovky vyčistiť pomocou roztoku na kontaktné šošovky a nechať ich v púzdre s roztokom minimálne na niekoľko hodín pred ich ďalším použitím. Pre starostlivosť o šošovky Air Optix® Aqua odporúčame roztoky z radu Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok na kontaktné šošovky z ponuky nášho obchodu.

 

Parametre kontaktných šošoviek Air Optix® Aqua:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Šošovky na noc a den
Značka Kontaktné šošovky Air Optix
Výrobca ALCON
Dioptrie -10,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Zavodnenie sklon 33%
Materiál Lotrafilcon B
Technológia SmartShield™
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaALCON
ZnačkaAir Optix
Počet prvkov v balení3 kusov
Dostupnosťdo 15 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Air Optix® Aqua 3 šošovky
Váš názor

Ako si vybrať Air Optix® Aqua 3 kusy?

Na výber šošoviek Air Optix® Aqua 3 kusov máte k dispozícii dve možnosti. Prvou možnosťou je konzultácia s optometristom, ktorý vykoná úplné vyšetrenie zraku a vyberie vhodné šošovky podľa individuálnych potrieb. Druhou možnosťou je samostatný výber šošoviek na základe vašich parametrov zraku a preferencií, pričom balenie obsahuje 3 ks šošoviek.

Sú šošovky Air Optix® Aqua bezpečné?

Áno, šošovky Air Optix® Aqua sú bezpečné, pretože sú vyrábané renomovaným výrobcom Alcon a spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy. Navyše sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a zdravie očí, čo potvrdzujú mnohé klinické štúdie.

Na akú chybu zraku sú určené šošovky Air Optix® Aqua?

Šošovky Air Optix® Aqua sú určené na korekciu refrakčných chýb zraku, ako je krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť, vďaka ich sférickej korekčnej konštrukcii.

Ako aplikovať šošovky Air Optix® Aqua?

Aplikácia šošoviek Air Optix® Aqua je jednoduchá a pohodlná. Pred umiestnením šošovky na oko si dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na špičku ukazováka a rozťahujte viečka druhou rukou. Po umiestnení šošovky na oko niekoľkokrát mrkajte, aby ste overili, či je správne umiestnená.

Ako odstrániť šošovky Air Optix® Aqua?

Odstránenie šošoviek Air Optix® Aqua je rovnako jednoduché ako ich aplikácia. Znova si dôkladne umyte a osušte ruky. Potom jemne rozťahujte dolnú viečku a opatrne posúvajte šošovku nadol ukazovákom. Po odobratí šošovky ju umiestnite do príslušného kontajnera s údržbovým roztokom.