PureVision® 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

19,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Kontaktné šošovky PureVision® sú mesačné sférické šošovky vyrábané jedným z najväčších výrobcov šošoviek spoločností Bausch & Lomb.

 
Vysokokvalitné videnie - šošovky zaručujú videnie s vysokým rozlíšením, bez odrazov a halo efektu. Obraz je rovnako ostrý ako ihneď po nasadení šošoviek, tak aj po celodennom nosení.
Vodná bilancia - šošovky sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý dokonale vyrovnáva obsah vody na ich povrchu a zaisťuje tak stálu úroveň hydratácie očí. Bez nepríjemného štípania a nepekného začervenania.
Odolnosť voči tvorbe usadenín - použitie moderného materiálu robí šošovky vysoko odolné voči tvorbe proteínových usadenín. Odpadá riziko nepríjemného pocitu cudzieho telesa v oku a obraz je ešte ostrejší.
Päťkrát väčšia priepustnosť kyslíka - inovatívna štruktúra a vylepšené zloženie šošoviek sa premieta do päťkrát väčšieho prístupu rohovky ku kyslíku. Oči sú ešte zdravšie a videnie je jasnejšie.
Pohodlná aplikácia - PureVision
Pohodlná aplikácia - vďaka vysokej hydratácii a relatívne tenkej štruktúre sa šošovky mimoriadne ľahko nasadzujú. Rýchlo sa prispôsobia tvaru oka. Nevypadávajú ani sa nekrútia.
Veľká sloboda používania - šošovky PureVision môžete používať denne, nepretržite (tu nemusíte používať ošetrujúcu tekutinu), ako aj prerušovane. Jeden pár vystačí na 30 dní a balenie prichádza s atraktívnou cenou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision®:


PureVision® sú to mäkké kontaktné šošovky z silikón-hydrogélového materálu Balafilcon A. K výrobe týchto šošoviek bola prvýkrát použitá látka AerGel, ktorá skvele viaže vodu a tým zaručuje užívateľovi komfort počas celej doby nosenie. AerGel má za cieľ jednak zabezpečiť perfektné zvlhčenie šošovky, tak aj zamedzovať usadzovaniu bielkovinových nečistôt na povrchu šošovky. Oba tieto parametre sú splnené.

Kontaktné šošovky PureVision sú mesačné kontaktné šošovky, ktoré môžete nosiť ako v dennom, tak aj v kontinuálnom systéme nosenie. Ak teda hľadáte šošovky, o ktorej sa nechcete moc starať, sú skvelou voľbou. Raz za mesiac si ich nasadíte a po uplynutí 30-tich dní je vyhodíte.

 

Komu sú určené šošovky PureVision®?

 

Tieto kontaktné šošovky sú určené pre osoby, ktoré sa nechcú alebo nemôžu denne starať o ich čistenie. V systéme kontinuálneho nosenia to nie je potrebné, avšak po porade s lekárom. Mimo to sú určené pre aktívne osoby, medzi 20-30 - timi rokmi, ktoré vyžadujú vysokú kvalitu za prijateľnú cenu.

Na kontaktných šošovkách PureVision je skvelé to, že sa o ne nemusíme starať, ak je nosíme kontinuálně. Pokud je už z oka vyberieme, musíme ich uložiť do puzdra a vhodného roztoku. Na čistenie odporúčame roztoky značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.

   

Parametre kontaktných šošoviek PureVision®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky PureVision
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 112 x 10-9
Zavodnenie sklon 36%
Materiál Balafilcon A
Technológia AerGel
 

Šošovky sú taktiež dostupné so zakrivením 8,3:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:PureVision® 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky PureVision® s 6 kusmi?

Kontaktné šošovky PureVision® s 6 kusmi možno vybrať samostatne na základe vlastných parametrov zraku, ako sú sila korekcie a zakrivenie. Sú tiež k dispozícii na výber u optometristu, ktorý pomôže s presným prispôsobením šošoviek. Balenie obsahuje 6 kusov, čo zabezpečuje dostatočné množstvo na mesiac používania. Navyše, šošovky PureVision® umožňujú ich nosenie po celý deň, čo ich robí pohodlnými a praktickými.

Sú kontaktné šošovky PureVision® bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky PureVision® sú bezpečné na použitie, pokiaľ sú používané podľa odporúčaní a dodržiavané sú správne hygienické postupy. Vyrobené renomovaným výrobcom Bausch&Lomb, sú tieto šošovky vyrobené z kvalitného materiálu Balafilcon A, čo zabezpečuje komfort a bezpečnosť nosenia po celý mesiac.

Na akú vadu zraku sú PureVision®?

Kontaktné šošovky PureVision® sú určené na korekciu zrakových vad, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Vďaka ich sférickej korekcii sú efektívnym riešením pre ľudí s takýmito problémami zraku.

Ako si nasadiť šošovky PureVision®?

Pred nasadením šošoviek PureVision® je potrebné dôkladne umyť a osušiť ruky. Potom je potrebné umiestniť šošovku na čistú opätku ukazováka, skontrolovať, či nie je otočená naruby. Potom jemne roztiahnuť viečka a umiestniť šošovku na očnú bulvu, hľadiac nahor. Po umiestnení šošovky na oko zatvorte viečka a niekoľkokrát mrknite, aby šošovka dobre priľnula.

Ako si vybrať šošovky PureVision®?

Pred vybratím šošoviek PureVision® sa odporúča umyť a osušiť ruky, aby sa predišlo prenosu nečistôt na šošovky. Potom jemne stiahnuť dolné viečko dolu a hľadiac nahor jemne chytiť šošovku palcom a ukazovákom a potom ju jemne vybrať. Po vybratí šošovku umiestnite do špeciálneho pohára s dezinfekčným roztokom.