PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

41,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

PureVision® 2 HD For Presbyopia sú progresívne mesačné kontaktné šošovky od jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - Bausch & Lomb.

 
Blister s hydratačnou tekutinou - každá šošovka je v samostatnom blistri naplnenom hydratačnou tekutinou. Z tohto dôvodu si šošovky zachovávajú svoje počiatočné vlastnosti naozaj dlho a sú pripravené na použitie ihneď po vybratí.
Optika 3 Zone Progressive Design - šošovky sa vyznačujú rozsiahlou štruktúrou založenou na inovatívnej optike. Vďaka tomu zaručujú dokonalé videnie na všetky vzdialenosti. Koniec s hľadaním samostatných šošoviek na sledovanie televízie, čítanie alebo šoférovanie.
Zaoblené okraje - použitie zaobleného profilu v šošovkách znamená, že sa výrazne zníži ich kontakt s viečkom a eliminuje sa riziko infekcie a podráždenia.
Tenká štruktúra - šošovky PureVision 2 HD pre presbyopiu sú ultratenké, vďaka čomu sú pre oko takmer nepostrehnuteľné a veľmi pohodlné pri každodennom používaní. Perfektne priliehajú na oko. Nevytáčajú sa ani nevypadávajú.
Ekonomické balenie - krabička obsahuje šesť kusov šošoviek. To stačí na tri mesiace pravidelného používania. Skvelý spôsob, ako ušetriť nielen peniaze, ale aj čas.
Nie je potrebná žiadna ďalšia starostlivosť - PureVision 2 HD for Presbyopia
Nie je potrebná žiadna ďalšia starostlivosť - šošovky sú určené na nepretržité používanie. Jeden pár vydrží až 30 dní a vyžaduje dodatočnú starostlivosť a umiestnenie do nádobky s tekutinou.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD For Presbyopia:

 

Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia sú vyrobené z materiálu Balafilcon A. Moderný dizajn kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD For Presbyopia aplikovanej optiky 3-Zone Progresive Design™. Vďaka tomu je možné vidieť skvele ako na blízko, tak aj na diaľku. Počas výroby kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD For Presbyopia bola využitá technológia ComfortMoist™, poskytuje stále tenšiu konštrukciu kontaktných šošoviek. Navyše zaoblená, tenká hrana šošovky umožňuje bezproblémový kontakt kontaktných šošoviek s viečkami a eliminuje riziko podráždenia. Zvlhčovadlo umiestnené v blistri umožňuje zachovanie jedinečných vlastností šošoviek. Kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia majú veľmi vysokú priepustnosť kyslíka cez ich povrch 130 (Dk / t), čím prekonávajú kvalitu typických progresívnych šošoviek na mesačné použitie. Kombinácia všetkých týchto vlastností zaručuje užívateľovi komfort nosenia od nasadenia kontaktných šošoviek po celý deň.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia?

 

Kontaktné šošovky sú vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou (starecká slabozrakosť), ktorí preferujú nosenie mesačných kontaktných šošoviek bez nutnosti sa o ne denne starať. Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia môžete nosiť po 30 dní v rôznych režimoch: dennom, kontinuálnom alebo mesačnom. Preto je spôsob ich užívania upravovaný podľa potrieb užívateľa.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia

 

Pre starostlivosť o progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 HD For Presbyopia, veľkou výhodou za predpokladu ich celodenného nosenia je, že nie je potrebné sa o ne viac starať. V iných prípadoch je potrebné sa o ne starať pomocou čistiacich roztokov a uchovávať ich v púzdrách. Pre ich starostlivosť odporúčame roztok Clean Active alebo každý iný dostupný v ponuke nášho obchodu.

 

Parametre kontaktných šošoviek PureVision® 2 HD For Presbyopia:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Denné a nočné šošovky
Značka Kontaktné šošovky PureVision
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -10,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LOW (+0.75 až +1.5), HIGH (+1.75 až +2.5)
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Zavodnenie sklon 36%
Materiál Balafilcon A
Technológia 3-Zone Progressive Design, High Definition, ComfortMoist
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 kusov?

Šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia sú dostupné v balení obsahujúcom 6 kusov, čo zabezpečuje komfort používateľa počas celého mesiaca. Vďaka ich progresívnemu dizajnu 3-Zone Progressive Design™ poskytujú čisté videnie na rôzne vzdialenosti, čo je ideálne pre osoby s prezbiópiou. Môžete ich vybrať sami, využívajúc uvedené parametre produktu, alebo sa poradiť s optometristom pre profesionálnu evaluáciu.

Sú šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia bezpečné?

Áno, šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia sú bezpečné na použitie, keďže boli vyrobené renomovanou firmou Bausch&Lomb, ktorá aplikuje najvyššie štandardy kvality. Vyhotovené z materiálu Balafilcon A, zaisťujú vysokú priepustnosť kyslíka, čo redukuje riziko podráždení a infekcií a zabezpečuje pohodlné nosenie počas celého dňa.

Na akú zrakovú vadu sú šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia sú určené pre osoby s prezbiópiou, čiže problémom so zrakom na krátke vzdialenosti spojeným s vekom. Vďaka ich progresívnemu dizajnu umožňujú ostré videnie na rôznych vzdialenostiach, čo ich robí ideálnym riešením pre ľudí s touto zrakovou vadou.

Ako nasadiť šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Pred nasadením šošoviek PureVision® 2 HD for Presbyopia je potrebné dôkladne umyť a vysušiť ruky. Následne vyberte šošovku z balenia a umiestnite ju na koniec ukazováka, pričom dbajte na to, aby ste šošovku nepoškodili nechtami. Po umiestnení šošovky na oko jemne mrknite, aby sa šošovka stabilizovala.

Ako zložiť šošovky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Na zloženie šošoviek PureVision® 2 HD for Presbyopia použite čisté, suché ruky. Jemne stiahnite dolné viečko smerom nadol prstom a zároveň šošovku posuňte prstom na stranu oka. Potom môžete šošovku bezpečne vybrať z oka a uložiť do príslušného kontajnera s roztokom na uchovanie.