ACUVUE® OASYS 12 šošoviek

počet prvkov v balení:

12 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

12 kusov

Naša cena:

36,40 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Informácie

Výroba šošoviek v balení po 12 a 24 kusoch bola pozastavená, výrobok je možné zakúpiť v balení 6 ks.

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú dvojtýždenné kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson&Johnson - jedným z najväčších výrobcov kontaktných šošoviek na svetovom trhu.

 
Obľúbená značka a ich výrobky - vytvorené rešpektovanou značkou Johnson & Johnson. To je dôkaz, že ich nosenie je veľmi pohodlné a korekcia očí je efektívna.
Sú posilnené hydratačnou prísadou - uchovávajú oči v príjemnom stave vlhkosti a sviežosti. Bez príznakov podráždenia alebo začervenania.
Neustály spôsob nosenia - Acuvue Oasys
Neustály spôsob nosenia - šošovky boli vytvorené na základe modernej technológie, vďaka ktorej ich môžete nosiť bez prerušenia bez obáv z podráždenia. Nevyžadujú vybratie pred spaním a opätovné nasadenie ráno.
Značka strany uľahčujúce vkladanie - vďaka nim je použitie šošoviek veľmi jednoduché. Nevyžaduje žiadne skúsenosti ani konkrétne zručnosti, takže aj keby ste ich nasadzovali prvýkrát, budete to schopní zvládnuť.
Blokujú viac ako 98% škodlivého slnečného žiarenia - je to spôsobené moderným filtrom UVA / UVB zabudovanými do každej šošovky.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS:

 

Tieto šošovky sú vyrobené z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčujúce látky HYDRACLEAR Plus, ktorá spôsobuje uzamknutie vlhkosti v šošovke. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú silikón - hydrogélové kontaktné šošovky. Tieto šošovky boli navrhnuté tak, aby počas nosenia boli veľmi príjemné a zvlhčené. Tieto šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 174.

Pre kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A žiarením až 95% a UV-B žiarením až 99%. Tieto kontaktné šošovky majú tiež značku pre ľahšie nasadzovanie, takže s nimi nebudú mať problémy ani začínajúci užívatelia.

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú dvojtýždňové šošovky, ale vzhľadom k svojim vlastnostiam môžu byť rovnako použité v systéme nepretržitého nosenia v priebehu jedného týždňa.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS určené?

 

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené pre užívateľov s vysokými nárokmi na pohodlie. Sú určené pre ľudí, ktorí väčšinu času trávia v klimatizovaných alebo zafajčených miestnostiach alebo pracujúcich s výpočtovou technikou po celý deň. Sú odporúčané predovšetkým pre užívateľov, ktorí:

  • veľa času trávia pred obrazovkou počítača,
  • trpia pocitom suchého oka počas nosenia kontaktných šošoviek,
  • potrebujúcich dodatočné zvlhčovanie oka pomocou kvapiek,
  • veľa času trávia vo vonkajšom prostredí a sú vystavení rozmarom počasia.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS vyžadujú pravidelnú údržbu vhodnými čistiacimi roztokmi. V tom prípade je záruka, že šošovky budú počas celej doby pohodlné a zaručia perfektný a komfortný pocit pri ich nosení. K ich údržbe odporúčame čistiaci roztok značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.

 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,4; 8,8
Priemer 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia HYDRACLEAR® PLUS
Filtr UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení12 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS 12 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 12 kusov?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú k dispozícii v balení obsahujúcom 12 kusov, čo zabezpečuje pohodlie a dlhodobé použitie pre užívateľa. Môžete si ich vybrať sami, pričom využijete parametre produktu, alebo pomocou optometristu, ktorý vám pomôže prispôsobiť ich individuálnym potrebám zraku.

Sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú vyrábané renomovanou spoločnosťou Johnson & Johnson, čo zaručuje užívateľom vysokú kvalitu a bezpečnosť. Ich pokročilé materiály a technológie zabezpečujú pohodlie a zdravie očí počas celého času nosenia.

Na aké očné chyby slúžia kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú určené na korekciu sferických očných chýb, ako je krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť, čo ich robí univerzálnym riešením pre osoby s rôznymi korekčnými potrebami.

Ako aplikovať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Aplikácia kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS je jednoduchá a pohodlná. Pred aplikáciou si umyte a osušte ruky, potom jemne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a podržte viečka pomocou prstov druhej ruky. Potom šošovku jemne umiestnite na oko a spustite viečka.

Ako odstrániť kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Na odstránenie kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS si najprv umyte a osušte ruky. Potom jemne potiahnite dolné viečko ukazovákom, aby ste vystavili šošovku, a potom jemne stlačte šošovku medzi palcom a ukazovákom a opatrne ju vyberte z oka. Po odobratí šošovky ju umiestnite do vhodnej nádoby s tekutinou na skladovanie.