ACUVUE® OASYS 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 5 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

20,29 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 5 recenzie.
Petra
5.0000
Acuvue Oasys pre mňa sú najlepšie. Žiadne iné šošovky nie sú tak pohodlné. Acuvue Oasys nebude meniť na akýkoľvek iné.
Lucia
5.0000
super šošovky, som spokojná :)
Mária
5.0000
sú super, určite odporúčam aj začiatočníkom aj na citlivé oči

Pozor

Dioptria 0,00 je k dispozícii iba v zakrivení 8.4

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú dvojtýždenné kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson&Johnson - jedným z najväčších výrobcov kontaktných šošoviek na svetovom trhu.

 
Obľúbená značka a ich výrobky - vytvorené rešpektovanou značkou Johnson & Johnson. To je dôkaz, že ich nosenie je veľmi pohodlné a korekcia očí je efektívna.
Sú posilnené hydratačnou prísadou - uchovávajú oči v príjemnom stave vlhkosti a sviežosti. Bez príznakov podráždenia alebo začervenania.
Neustály spôsob nosenia - Acuvue Oasys
Neustály spôsob nosenia - šošovky boli vytvorené na základe modernej technológie, vďaka ktorej ich môžete nosiť bez prerušenia bez obáv z podráždenia. Nevyžadujú vybratie pred spaním a opätovné nasadenie ráno.
Značka strany uľahčujúce vkladanie - vďaka nim je použitie šošoviek veľmi jednoduché. Nevyžaduje žiadne skúsenosti ani konkrétne zručnosti, takže aj keby ste ich nasadzovali prvýkrát, budete to schopní zvládnuť.
Balíček obsahuje 6 kusov šošoviek - jeden pár sa môže nosiť po dobu až dvoch týždňov, balenie vám ušetrí veľké množstvo peňazí.
Blokujú viac ako 98% škodlivého slnečného žiarenia - je to spôsobené moderným filtrom UVA / UVB zabudovanými do každej šošovky.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS:

 

Tieto šošovky sú vyrobené z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčujúce látky HYDRACLEAR Plus, ktorá spôsobuje uzamknutie vlhkosti v šošovke. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú silikón - hydrogélové kontaktné šošovky. Tieto šošovky boli navrhnuté tak, aby počas nosenia boli veľmi príjemné a zvlhčené. Tieto šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 174.

Pre kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A žiarením až 95% a UV-B žiarením až 99%. Tieto kontaktné šošovky majú tiež značku pre ľahšie nasadzovanie, takže s nimi nebudú mať problémy ani začínajúci užívatelia. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú dvojtýždňové šošovky, ale vzhľadom k svojim vlastnostiam môžu byť rovnako použité v systéme nepretržitého nosenia v priebehu jedného týždňa.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS určené?

 

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené pre užívateľov s vysokými nárokmi na pohodlie. Sú určené pre ľudí, ktorí väčšinu času trávia v klimatizovaných alebo zafajčených miestnostiach alebo pracujúcich s výpočtovou technikou po celý deň. Sú odporúčané predovšetkým pre užívateľov, ktorí:

  • veľa času trávia pred obrazovkou počítača,
  • trpia pocitom suchého oka počas nosenia kontaktných šošoviek,
  • potrebujúcich dodatočné zvlhčovanie oka pomocou kvapiek,
  • veľa času trávia vo vonkajšom prostredí a sú vystavení rozmarom počasia.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS vyžadujú pravidelnú údržbu vhodnými čistiacimi roztokmi. V tom prípade je záruka, že šošovky budú počas celej doby pohodlné a zaručia perfektný a komfortný pocit pri ich nosení. K ich údržbe odporúčame čistiaci roztok značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.

 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,4; 8,8
Priemer 14,0
Dk/t 147 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia HYDRACLEAR® PLUS
Filtr UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 6 kusov?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 6 kusov je možné vybrať ručne na základe parametrov produktu uvedených na obale. Môžete tiež využiť služby optometristu, ktorý vám pomôže prispôsobiť šošovky vašim individuálnym potrebám zraku. Balenie obsahuje 6 kusov šošoviek, čo zaručuje pohodlie a úsporu pre používateľa.

Sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS bezpečné?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú vyrábané renomovaným výrobcom Johnson & Johnson, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť používania. Ich inovatívna technológia zabezpečuje pohodlné nosenie po celý deň, minimalizujúc riziko podráždenia alebo infekcie očí.

Na akú vadu zraku sú určené kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS sú určené na korekciu vad zraku, ako je krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Ich sférický typ korekcie ich robí ideálnymi pre ľudí s týmito typmi vad zraku.

Ako aplikovať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Aplikácia kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS je jednoduchá a pohodlná. Pred aplikáciou si dôkladne umyte a osušte ruky, potom jemne umiestnite šošovku na špičku ukazováka a stlačte ju na očné guľôčky. Po aplikácii šošoviek sa uistite, že nevyvolávajú nepohodlie.

Ako odstrániť kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS?

Odstránenie kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS je tiež jednoduché. Stačí jemne potiahnuť dolný viečko a posunúť šošovku bokom, potom ju uchopiť palcom a ukazovákom a opatrne ju vybrať. Po odobratí šošovky ju umyte špeciálnym roztokom a uložte do vhodného kontajnera s dezinfekčným roztokom.