ACUVUE® OASYS MAX 1-Day 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 5 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

32,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day v balení po 30 kusoch sú moderné kontaktné šošovky Johnson & Johnson, určené pre krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Prezentované šošovky boli vyrobené na základe najlepších technológií – sú perfektné ako spoľahlivá metóda korekcie zraku a zároveň majú ďalšie vlastnosti, ktoré výrazne zlepšujú kvalitu a komfort života.

 
Maximálna jasnosť videnia - šošovky novej generácie poskytujú vysoký zrakový komfort za všetkých svetelných podmienok a eliminujú pocit únavy očí.
Technológia TearStable - stabilizácia slzného filmu, ktorá je zodpovedná za udržanie vlhkosti v celej štruktúre šošovky a na povrchu oka. Také vlastnosti kontaktných šošoviek zabraňujú vysúšaniu očí a umožňujú väčšiu voľnosť v každodennom fungovaní.
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie šošoviek - označenie správnej strany šošovky spolu s jemným modrozeleným nádychom zaručuje bezproblémovú a okamžitú aplikáciu šošoviek každý deň.
Technológia OptiBlue - ACUVUE OASYS MAX 1-Day
Technológia OptiBlue - použitý filter zaisťuje tie najvyššie parametre z hľadiska redukcie modrofialového svetla, čo je neoceniteľné pri používaní počítačov, smartfónov a ďalších zariadení vybavených digitálnymi obrazovkami.
Výhodné 30 kusové balenie - to je najoptimálnejšia voľba pre väčšinu denných nositeľov kontaktných šošoviek. Jednodenné šošovky nevyžadujú ďalšiu starostlivosť, na druhý deň stačí siahnuť po novom páre a užiť si plný komfort videnia.
Maximálne účinný UV filter - šošovky blokujú až 99,9% UVA žiarenia a 100% UVB žiarenia. Takéto parametre protislnečnej ochrany umožňujú plne využiť priaznivé počasie a poskytujú tak skvelé podmienky na prevádzkovanie rôznych outdoorových aktivít.
 

Vlastnosti jednorazových kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day:

 

Johnson&Johnson, známy výrobca v optickom priemysle, zaručuje spoľahlivú korekciu zrakových chýb a komfort používania hodný 21. storočia. Vďaka kontaktným šošovkám ACUVUE® OASYS MAX 1-Day je obraz prijímaný okom maximálne čistý, čo sa priamo premieta do uspokojivého používania šošoviek za rôznych okolností. Čo je dôležité – primeraná zraková ostrosť je zachovaná aj za menej priaznivých svetelných podmienok. Také vlastnosti šošoviek z nich bezpochyby robia špičkový produkt.

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day sa odlišuje od ostatných šošoviek súčasným použitím dvoch charakteristických technológií, ktoré už veľmi ocenili nároční používatelia. Reč je o technológii TearStable, ktorá zaisťuje správnu hydratáciu očí po celý deň, zabraňuje začervenaniu a podráždeniu očí. Druhým dôležitým argumentom pri výbere týchto kontaktných šošoviek je inovatívny filter OptiBlue, ktorý redukuje modrofialové svetlo až o cca 60%.

Pre mnoho ľudí bude jednou z dôležitých funkcií režim dennej výmeny. Jednodenné kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day sú mimoriadne pohodlné – ocenia ich najmä ľudia, ktorí nechcú tráviť čas navyše každodennými hygienickými procedúrami spojenými s používaním špeciálnej čistiacej kvapaliny. V tomto prípade stačí každé ráno siahnuť po novom páre šošoviek, ktoré zaručia vysoký komfort používania po celý deň. Dokonalým doplnkom najlepších štandardov šošoviek ACUVUE® OASYS MAX sú UV filtre, zaručujúce najvyššiu účinnosť pri eliminácii ultrafialového žiarenia škodlivého pre oči.

 

Komu sú určené šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY?

 
  • pre krátkozrakých a ďalekozrakých ľudí hľadajúcich najlepšie riešenie na optickom trhu, ponúkané rešpektovanými výrobcami;
  • pre ľudí, ktorí hľadajú alternatívnu korekciu zraku okuliarmi;
  • pre ľudí, ktorí denne používajú digitálne zariadenia, ktoré vyžarujú modré svetlo škodlivé pre oči, ktorí chcú zlepšiť zrakový komfort a minimalizovať únavu očí;
  • pre ľudí, ktorí bojujú s problémom suchých očí, očakávajú dokonalú hydratáciu očí po celý deň;
  • pre ľudí, ktorí trávia veľa času v práci a preferujú aktívny životný štýl, podnikajú mnoho aktivít v rôznych oblastiach života;
  • pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlné riešenia, bez nutnosti ďalších ošetrovacích ošetrení vo forme kvapalín na čistenie šošoviek, typických pre opakovane použiteľné roztoky pre šošovky;
  • pre kancelárske pracovníkov, študentov a ďalších ľudí, ktorí trávia mnoho hodín pri počítači.
 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Obsah vody 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
Filtr UV 100% UVB, 99,9% UVA
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 5 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS MAX 1-Day 30 šošoviek
Váš názor