ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

41,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Čítanie vám spôsobuje stále väčšie problémy a musíte knihu alebo telefón odložiť, aby ste mohli prečítať písmená? Pravdepodobne sa stretávate s presbyopiou (starím ďalekozrakosťou). ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL - každý deň a zabudnúť na vašu zrakovú vadu.

 
Pre osoby s presbyopiou - multifokálne šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sú určené pre osoby nad 40 rokov, ktoré trpia presbyopiou, inak nazývanou stareckou vetchozrakosťou.
Šošovky od dôveryhodnej značky - progresívne šošovky vytvorené známou a uznávanou značkou ACUVUE®, ktorá pre mnoho používateľov znamená synonymum najvyššej kvality a bezpečnosti.
Ostrejšie videnie - so šošovkami ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sa môžete tešiť na ostrejšie videnie z každej vzdialenosti. Koniec rozmazanému videniu pri čítaní knihy, prezeraní niečoho na telefóne alebo sledovaní televízie.
Pohodlie po celý deň - vďaka intenzívnemu a dlhotrvajúcemu zvlhčeniu získanému vďaka technológii Hydraclear Plus, progresívne šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL zaručujú pohodlie po celý deň. Bez suchosti a podráždenia očí.
Dvojtýždňové použitie - jeden pár šošoviek môžete používať 14 dní. Podmienkou je iba každodenné čistenie šošoviek vhodným čistiacim roztokom.
Ochrana pred UV - ACUVUE OASYS MULTIFOCAL

 
Ochrana pred UV - výrobca do šošoviek umiestnil komplex filtrov UVA/UVB, ktoré chránia vaše oči pred dvoma najnebezpečnejšími druhmi slnečného žiarenia, a to v 90-100%.
 

Charakteristické vlastnosti šošoviek ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL

 

Presbyopia je prirodzeným dôsledkom starnutia očí a postihuje ľudí po 40. roku života. To však neznamená, že musíte tolerovať neostré videnie a ťažkosti pri čítaní, sledovaní televízie alebo riadení auta. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sú produktom svetoznámej značky ACUVUE®, ktorý vám umožní jasné videnie a vďaka rýchlemu a dokonalému prispôsobeniu sa vašim očiam si ani neuvedomíte, že máte akýkoľvek zrakový defekt!

Progresívne šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sú založené na modernom materiáli Senofilcon A - s vysokým obsahom vody (38%) a vysokou priepustnosťou kyslíka. To znamená, že dostanete dobre zvlhčené šošovky, ktoré po niekoľkých hodinách nosenia nebudú spôsobovať suchosť a podráždenie očí. Navyše sú vybavené inovatívnou technológiou Hydraclear Plus, ktorá je známa z iných šošoviek z rodiny OASYS. Je tiež dôležité spomenúť, že "dýchajúce" šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL poskytujú rohovke oka dostatočné množstvo kyslíka, udržujú ju v dobrej kondícii a chránia pred infekciami.

Progresívne kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sú vybavené UV filtrami, ktoré blokujú takmer 100% UVB žiarenia a viac ako 96% UVA žiarenia. To je komplexná ochrana vašich očí pred slnkom, ktorú stojí za to využiť nielen počas slnečných dní, ale po celý rok. ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL sú dvojtýždňové kontaktné šošovky. To znamená, že z jedného páru môžete mať prospech po dobu 14 dní. Za predpokladu, že ich po celodennom nosení očistíte pomocou príslušného roztoku a na niekoľko hodín ich ponoríte do čerstvej dávky prípravku.

 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL:

 
Kategoria Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Sférická dioptria sila -9,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LOW: 0,75 až +1,25 D
MID: +1,50 až +1,75 D
HIGH: +2,00 až +2,50 D
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Obsah vody 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia HYDRACLEAR® PLUS, PUPIL OPTIMIZED DESIGN, Hybrid Back Curve
Filtr UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL 6 šošoviek
Váš názor