1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

24,19 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú kontaktné šošovky od jedného z najznámejších svetových producentov kontaktných šošoviek - Johnson & Johnson, ktoré pomáhajú s korekciou očnej vady presbyopie. Táto očná vada sa objavuje okolo štyridsiateho veku človeka. U niekoho sa objavia skôr u niekoho neskôr. Presbyopie, čiže vetchozrakosť, je teda ovplyvnená vekom.


Inovatívna technológia Intuisight - vďaka nej sa šošovka rýchlo prispôsobí oku staršieho človeka, ktorý zápasí s presbyopiou, teda neustále sa meniacej šírke zrenice.
Prirodzený tvar pre oko - šošovky sú mimoriadne mäkké a ich tvar bol navrhnutý tak, aby pripomínali oko staršieho človeka. Vďaka tomu sú šošovky veľmi pohodlné na používanie - perfektne priľnú k povrchu, nezrolujú sa a nevypadnú.
Dlhodobá hydratácia - oči starších ľudí sú oveľa náchylnejšie na vysušenie a podráždenie. Z tohto dôvodu sú opísané šošovky založené na inovatívnom materiáli Etafilcon A, ktorý zaručuje dlhotrvajúcu optimálnu hydratáciu.
Jasné videnie za každých podmienok - vylepšená štruktúra šošoviek v kombinácii s dlhotrvajúcou hydratáciou sa premieta do vysokej kvality videnia za všetkých podmienok – na blízko aj do diaľky. Bez tieňov, odleskov a haló efektu.
Blokovanie 98% UV lúčov - 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL
Blokovanie 98% UV lúčov - tento typ ochrany chráni oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a bol dosiahnutý obohatením každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre.
Jednodňové použitie - ideálne pre ľudí, ktorí vedú dynamický životný štýl alebo si jednoducho cenia častú výmenu šošoviek – každý deň nový a svieži pár. Žiadna dodatočná starostlivosť.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL:

 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú mäkké jednodňové kontaktné šošovky. Boli navrhnuté s ohľadom na prirodzený tvar očí s jeho biologickými funkciami. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú prvé a jediné viacohniskové kontaktné šošovky s technológiou INTUISIGHT pre pacientov trpiacich presbyopiou s unikátnou zoptimalizovanou optickou konštrukciou prispôsobujúci sa meniacemu sa rozšíreniu zornice v závislosti na svetle. Sú vyrobené na báze materiálu 1-DAY ACUVUE® MOIST, ktorý sa vyznačuje dlhodobým zvlhčením. Napomáha znížiť príznaky syndrómu suchých očí u starších používateľov kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL získali prestížne ocenenie SILIMO d'Or.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú vyrobené z hydrogélového materiálu za pomoci LACREON technológie. Hydrogélový materiál obsahuje vysoké percento vody, a preto je zaručená maximálna celodenné hydratácie. Nosenie kontaktných šošoviek je potom veľmi pohodlné a príjemné. Jednodňové šošovky sú najbezpečnejšou variantou kontaktných šošoviek a prináša celý rad výhod. Tým, že každý deň používate nový pár, zaisťujete svojim očiam a sebe bezpečné nosenie. Večer šošovky jednoducho vyhodíte a ráno použijete nový hygienicky nezávadný pár šošoviek. Používaním jednodenných šošoviek minimalizujete riziko infekcií alebo alergických reakcií.

 

Špecifikácia:

 
Konštrukcia: asferické, technológia INTUISIGHT
Materiál: etafilcon A
Priemer: 14,3 mm
Polomer zakrivenia: 8,4 mm
UV filter: trieda 2; 99% UVB a 86% UVA
Obsah vody: 58%
Dk/t: 25,5
Hrúbka stredu: 0,084 mm u dioptrií -3,00 D
Zafarbenie: áno
Označenie strán: áno
Rozsah dioptrií: -9,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)
Addícia: LOW +0,75 D do +1,25 D
MID +1,50 D do +1,75 D
HIGH +2,00 D do 2,50 D
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL 30 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 kusov?

Môžete si vybrať šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 kusov sami, poznajúc svoje parametre zraku, alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 30 šošoviek, čo je dostatočné na mesiac pravidelného používania, zabezpečujúc pohodlie a jasné videnie.

Sú šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL bezpečné?

Áno, šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú produktom renomovanej značky ACUVUE® a vyrábané spoločnosťou Johnson & Johnson, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť používania. Vďaka technológii LACREON® poskytujú pohodlie počas celého dňa.

Na akú chybu zraku sú šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú určené na korekciu prezbiópie, teda starobyloptie. Ich špeciálna konštrukcia umožňuje ostré videnie ako na blízke, tak aj na ďaleké vzdialenosti (vďaka technológii INTUISIGHT), eliminujúc potrebu nosiť ďalšie okuliare.

Ako sa nasadzujú šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Pred nasadením šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL si dôkladne umyte a osušte ruky. Potom, používajúc techniku odporúčanú lekárom, jemne umiestnite šošovku na povrch oka, uistite sa, že sa dobre prispôsobuje.

Ako sa odoberajú šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL?

Pri odstraňovaní šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL si tiež pamätajte na dôkladné umytie a osušenie rúk. Potom jemne posuňte šošovku nadol po spojivke a uchopujte ju prstami, aby ste zabránili poškodeniu oka alebo šošovky.