1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

23,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú kontaktné šošovky od jedného z najznámejších svetových producentov kontaktných šošoviek - Johnson & Johnson, ktoré pomáhajú s korekciou očnej vady presbyopie. Táto očná vada sa objavuje okolo štyridsiateho veku človeka. U niekoho sa objavia skôr u niekoho neskôr. Presbyopie, čiže vetchozrakosť, je teda ovplyvnená vekom.


Inovatívna technológia Intuisight - vďaka nej sa šošovka rýchlo prispôsobí oku staršieho človeka, ktorý zápasí s presbyopiou, teda neustále sa meniacej šírke zrenice.
Prirodzený tvar pre oko - šošovky sú mimoriadne mäkké a ich tvar bol navrhnutý tak, aby pripomínali oko staršieho človeka. Vďaka tomu sú šošovky veľmi pohodlné na používanie - perfektne priľnú k povrchu, nezrolujú sa a nevypadnú.
Dlhodobá hydratácia - oči starších ľudí sú oveľa náchylnejšie na vysušenie a podráždenie. Z tohto dôvodu sú opísané šošovky založené na inovatívnom materiáli Etafilcon A, ktorý zaručuje dlhotrvajúcu optimálnu hydratáciu.
Jasné videnie za každých podmienok - vylepšená štruktúra šošoviek v kombinácii s dlhotrvajúcou hydratáciou sa premieta do vysokej kvality videnia za všetkých podmienok – na blízko aj do diaľky. Bez tieňov, odleskov a haló efektu.
Blokovanie 98% UV lúčov - 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL
Blokovanie 98% UV lúčov - tento typ ochrany chráni oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a bol dosiahnutý obohatením každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre.
Jednodňové použitie - ideálne pre ľudí, ktorí vedú dynamický životný štýl alebo si jednoducho cenia častú výmenu šošoviek – každý deň nový a svieži pár. Žiadna dodatočná starostlivosť.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL:

 

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú mäkké jednodňové kontaktné šošovky. Boli navrhnuté s ohľadom na prirodzený tvar očí s jeho biologickými funkciami. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú prvé a jediné viacohniskové kontaktné šošovky s technológiou INTUISIGHT pre pacientov trpiacich presbyopiou s unikátnou zoptimalizovanou optickou konštrukciou prispôsobujúci sa meniacemu sa rozšíreniu zornice v závislosti na svetle. Sú vyrobené na báze materiálu 1-DAY ACUVUE® MOIST, ktorý sa vyznačuje dlhodobým zvlhčením. Napomáha znížiť príznaky syndrómu suchých očí u starších používateľov kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL získali prestížne ocenenie SILIMO d'Or.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL sú vyrobené z hydrogélového materiálu za pomoci LACREON technológie. Hydrogélový materiál obsahuje vysoké percento vody, a preto je zaručená maximálna celodenné hydratácie. Nosenie kontaktných šošoviek je potom veľmi pohodlné a príjemné. Jednodňové šošovky sú najbezpečnejšou variantou kontaktných šošoviek a prináša celý rad výhod. Tým, že každý deň používate nový pár, zaisťujete svojim očiam a sebe bezpečné nosenie. Večer šošovky jednoducho vyhodíte a ráno použijete nový hygienicky nezávadný pár šošoviek. Používaním jednodenných šošoviek minimalizujete riziko infekcií alebo alergických reakcií.

 

Špecifikácia:

 
Konštrukcia: asferické, technológia INTUISIGHT
Materiál: etafilcon A
Priemer: 14,3 mm
Polomer zakrivenia: 8,4 mm
UV filter: trieda 2; 99% UVB a 86% UVA
Obsah vody: 58%
Dk/t: 25,5
Hrúbka stredu: 0,084 mm u dioptrií -3,00 D
Zafarbenie: áno
Označenie strán: áno
Rozsah dioptrií: -9,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)
Addícia: LOW +0,75 D do +1,25 D
MID +1,50 D do +1,75 D
HIGH +2,00 D do 2,50 D
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL 30 šošoviek
Váš názor