ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 šošoviek

počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 10 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

39,89 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL v 30-dielnom balení sú šošovky určené na účinnú korekciu presbyopie - kvalitné multifokálne šošovky od Johnson & Johnson zaisťujú dokonalú ostrosť a nenahraditeľný zrakový komfort na rôzne vzdialenosti. To všetko vďaka optimalizovanej optickej zóne, ktorá zaručuje jasné videnie nielen na blízko a do diaľky, ale aj na stredné vzdialenosti. Jednodenné progresívne šošovky majú tiež niekoľko ďalších vlastností, ktoré vás nabádajú k výberu tejto metódy korekcie zraku.

 
Jasné videnie - na akúkoľvek vzdialenosť a za rôznych svetelných podmienok. Inovatívny dizajn šošoviek zaručuje komfort používania po celý deň, cez deň aj v noci.
Filter OptiBlue - takéto riešenie cieli predovšetkým na ľudí používajúcich digitálne zariadenia. Vysoký stupeň filtrácie modrého svetla poskytuje neoceniteľný komfort pri používaní smartfónov a počítačov.
Technológia TearStable - zaisťuje optimálnu hydratáciu šošoviek po celom ich povrchu, minimalizuje riziko podráždenia a začervenania očí. Potreba odstrániť neduhy súvisiace so suchými očami často vyvstáva u presbyopie.
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie šošoviek - ACUVUE OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie šošoviek - označenie správnej strany šošoviek zaručuje ich okamžitú aplikáciu a zároveň presvedčí ľudí, ktorí s týmto spôsobom korekcie zraku ešte nie sú oboznámení, aby šošovky používali. To je obzvlášť dôležité pre nositeľov progresívnych kontaktných šošoviek.
Jednodenné progresívne šošovky v balení po 30 kusoch - tento variant je pre mnoho užívateľov kontaktných šošoviek jeden z najoptimálnejších.
Najlepšie štandardy slnečnej ochrany - použité filtre blokujú 99,9 % UVA žiarenia a 100 % UVB žiarenia. Spoľahlivá ochrana pred ultrafialovým žiarením umožňuje aktívnu vonkajšiu rekreáciu najmä v letnej sezóne.
 

Charakteristika progresívnych šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL:

 

Príznaky presbyopie sa zvyčajne objavujú po 40. roku života. Spolu so zmenami prebiehajúcimi vo vnútroočnej šošovke je oslabená schopnosť striedavo zaostrovať oči na predmety na blízko a na diaľku. Vďaka šošovkám ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL je možné pohodlné a maximálne ostré videnie nielen bez ohľadu na vzdialenosť, ale aj za rôznych svetelných podmienok.

Filter OptiBlue a technológie TearStable dokonale zodpovedajú špecifickosti moderných kontaktných šošoviek a zaisťujú vysoký komfort používania po celý deň av každej situácii. Pre ľudí, ktorí denne používajú počítače, chytré telefóny a ďalšie zariadenia s digitálnymi obrazovkami, bude dôležitou informáciou účinnosť použitej technológie. Filter OptiBlue eliminuje až 60% modrofialového svetla škodlivého pre oči. Stabilizácia slzného filmu, teda receptúra TearStable, je zase zodpovedná za udržanie optimálnej vlhkosti na povrchu celého oka, čím sa minimalizuje riziko podráždenia a výskytu príznakov spojených so syndrómom suchého oka.

Jednodenné progresívne šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL majú tiež potrebné UV filtre, ktoré sa vyznačujú vysokým stupňom blokovania ultrafialových lúčov. Vďaka profesionálnej ochrane pred slnkom môžete kontaktné šošovky bez obáv používať aj vonku a získate tak maximálny komfort najmä pri aktívnych formách rekreácie. Dôležité je, že vkladanie multifokálnych šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL je veľmi jednoduché - vďaka použitiu modrozeleného odtieňa a označeniu strany určenej na správne nasadenie presvedčia také kontaktné šošovky aj skeptici.

 

Pre koho sú šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL určené?

 
  • pre ľudí trpiacich presbyopiou; pre ľudí, ktorí preferujú osvedčené riešenia, ponúkané výrobcami uznávanými v optickom priemysle a odporúčané odborníkmi v odbore optometrie;
  • pre kancelárskych pracovníkov a ďalších ľudí, ktorí trávia veľa času pred obrazovkou počítača a hľadajú riešenia, ktoré eliminujú účinky modrého svetla škodlivého pre oči;
  • pre ľudí, ktorým záleží na dobrom zraku s cieľom odstrániť pocit únavy očí a vyhnúť sa neduhom súvisiacim s možným podráždením a začervenaním očí;
  • pre ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl a oceňujú funkčné riešenie, a v tomto prípade intuitívnu aplikáciu šošoviek a bez nutnosti používať ošetrujúcu tekutinu;
  • pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé metódy korekcie zraku s ohľadom na účinnú ochranu pred žiarením.
 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Multifokálne kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Sférická dioptria sila -9,00 až -6,00 D (každých 0,25 D)
Addicia LOW: 0,75 až +1,25 D
MID: +1,50 až +1,75 D
HIGH: +2,00 až +2,50 D
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Obsah vody 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia PUPIL OPTIMIZED DESIGN, TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
Filtr UV 100% UVB, 99,9% UVA
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 10 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 kusov?

Výber ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 šošoviek je jednoduchý a pohodlný, či už samostatne, využitím uvedených parametrov, alebo s pomocou optometristu. Balenie obsahuje 30 šošoviek, čo poskytuje užívateľovi dlhodobú ochranu zraku.

Sú šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL bezpečné?

Áno, šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL sú bezpečné, pretože boli navrhnuté a vyrobené renomovanou spoločnosťou Johnson & Johnson, ktorá dodržiava najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Na akú očnú vadu sú určené šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day MULTIFOCAL?

Šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL sú určené na korekciu vady starosťažnosťou, umožňujúce ostré videnie na rôzne vzdialenosti, čo je špeciálne užitočné pre osoby s presbyópiou.

Ako aplikovať šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL?

Aplikácia šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL je jednoduchá. Pred umiestnením šošovky na oko dôkladne umyte a osušte ruky, potom opatrne umiestnite šošovku na koniec ukazováka a jemne ju podržte, kým sa neuchytí na oku.

Ako odstrániť šošovky ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL?

Na odstránenie šošoviek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jemne potiahnite dolným viečkom nadol a pozerajte hore, posuňte šošovku na bielko oka, potom jemne chyťte šošovku dvoma prstami a vyberte ju.