ACUVUE® RevitaLens® 360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,79 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ACUVUE® RevitaLens® je nová generácia multifunkčných dezinfekčných roztokov na kontaktné šošovky.

Produkt novej generácie - roztok ACUVUE® RevitaLens® je prípravok vylepšený v zložení aj spôsobu pôsobenia. Zaručuje komplexnú starostlivosť o šošovky a tým aj ich bezpečné a pohodlné používanie.
Odstránenie 99,9% baktérií a plesní - najdôležitejšou úlohou, ktorý popísaný ošetrujúci roztok vykonáva, je dezinfekcia. Počas čistenia prípravok odstraňuje baktérie a plesne, ktoré sú škodlivé pre oči a umožňuje vám vychutnať si nosenie šošoviek bez obáv z infekcie.
Dlhotrvajúce zvlhčovanie - pravidelné používanie ošetrujúceho roztoku výrazne zlepšuje pohodlie pri používaní šošoviek, najmä vďaka obnove počiatočnej úrovne vlhkosti šošoviek a dlhodobému udržiavanie tohto stavu.
Zlepšenie flexibility - ponorenie šošoviek do ošetrujúceho roztoku je skvelý spôsob, ako zlepšiť ich pružnosť, čo spôsobí, že šošovky sa lepšie prispôsobia oku a zostávajú nepostrehnuteľné po celú dobu používania.
Ekonomická kapacita - ošetrujúci roztok je v 360 ml fľaši. Je to ideálna voľba pre všetkých ľudí, ktorí používajú šošovky každý deň a potrebujú trvalý prístup k vysoko kvalitným čistiacim a zvlhčujúcim prípravkom.
Bezpečné skladovanie - Acuvue RevitaLens
Bezpečné skladovanie - šošovky môžete umiestniť do púzdra s ošetrujúcim roztokom, pokiaľ sa ich z nejakého dôvodu chcete na niekoľko dní vzdať. Tam budú v bezpečí a nestratia žiadnu zo svojich dôležitých vlastností.
 

Charakteristika roztoku ACUVUE® RevitaLens®

 

Ide o multifunkčný dezinfekčný prostriedok pre kontaktné šošovky, ktorý poskytuje vynikajúce čistiace a dezinfekčné účinky. Vysoký komfort zaisťuje dokonalé odstránenie tukov, bielkovín a ďalších nečistôt. ACUVUE® RevitaLens® navyše ponúka minimálnu toxicitu pre očné tkanivá, kompatibilitu a pohodlie pri starostlivosti o silikónové hydrogélové šošovky. Má interaktívny systém skladajúci sa z dvoch dezinfekčných prostriedkov: alexidin dihydrochlorid a polyquaternium-1. Fungujú v súlade s chelatačným činidlom EDTA a tiež s pufrovacím systémom, ktorý obsahuje kyselinu boritú. Všetky tieto faktory ovplyvňujú konečný účinok vo forme roztoku novej generácie ACUVUE® RevitaLens®.

 

Výhody roztoku ACUVUE® RevitaLens®:

 
  • Vysoký dezinfekčný účinok, ktorý spôsobí, že kvapalina vďaka zložitej formule dokonale bojuje s Acanthamoeba a ďalšími mikroorganizmy, ktoré sú odolné voči niektorým roztokom. Silná dezinfekcia nepriaznivo neovplyvňuje materiály používané na výrobu mäkkých kontaktných šošoviek.
  • Vďaka vynikajúcemu čisteniu, ktoré poskytuje roztok ACUVUE® RevitaLens®, sa z povrchu šošovky odstraňujú prakticky všetky (99,99%) baktérie a huby a viac ako 85% nečistôt, ako sú: usadeniny tukov alebo bielkovín. Roztok bol vyrobený pre odstránenie citlivosti očí, problémov pri používaní šošovky a odstránenie sfarbenie rohovky. Navyše počas štúdie trvajúcej viac ako 90 dní bola zaznamenaná zvýšená vizuálna pohoda.
  • Roztok ACUVUE® RevitaLens® novej generácie ponúka univerzálnu dezinfekciu šošoviek, dokonale čistí a podporuje dobrý zrak.
  • Čisté šošovky sú zdravé oči. Vďaka dlhodobej antibakteriálnej ochrane aj odstránenie bielkovín a iných tukov sa šošovky čistia bez straty pohodlia. To spôsobuje, že ľudia, ktorí nosia kontaktné šošovky vyčistené v roztoku ACUVUE® RevitaLens®, vidia lepšie a jasnejšie, bez toho by to nepriaznivo ovplyvnilo ich zrak.
 
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,72 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® RevitaLens® 360 ml
Váš názor