ACUVUE OASYS with Transitions™ 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

28,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Dvojtýždňové kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions sú skutočným prelomom v optickom priemysle! Vďaka schopnosti aktívne reagovať na intenzitu osvetlenia vás oslobodí od žmúrenia za slnečného dňa, od oslnenia spôsobeného reflektormi áut večer a v noci a neustáleho prenastavovania jasu na monitore počítača či obrazovke mobilného telefónu.

Efektívna svetelná filtrácia - vďaka miliardám fotocitlivých častíc šošovky účinne chránia oči pred nadmerným svetlom. Už žiadne bolesti očí, žmúrenie, zakrývanie očí rukami!
Zníženie žiarivosti a oslnenie svetlometov - popísané šošovky sú skvelou voľbou pre vodičov vďaka schopnosti redukovať svetlo, ktoré vyžarujú svetlomety ostatných áut. Teraz je cestovanie ešte pohodlnejšie.
Dokonalá kvalita videnia - technológia Light Intelligent Technology ™ zaručuje videnie s ešte lepším kontrastom a sýtosťou farieb; bez tieňov, šmúh a odrazov.
Technológia zabudovaná do materiálu - aplikovaná nielen na šošovku vo forme povlaku. Tiež zaručuje životnosť všetkých priaznivých parametrov; bezpečnosť šošoviek a minimalizáciu ich opotrebenie.
Najvyššia ochrana proti UV žiareniu - ACUVUE OASYS with Transitions
Najvyššia ochrana proti UV žiareniu - získaná vďaka obohateniu šošoviek komplexom filtrov najvyššej triedy, absorbujúcich takmer 100% škodlivého žiarenia UVA / UVB.
Dvojtýždňový režim použitia - môžete použiť jeden pár kontaktných šošoviek na 14 dní. Jedinou podmienkou je ich denné čistenie a dezinfekcia.
 

Charakteristika šošoviek ACUVUE® OASYS with Transitions:

 

Jadrom týchto moderných šošoviek je materiál Senofilcon A s technológiou zabudovanou priamo do neho - nielen aplikovanú vo forme povlaku. Tým je zaistená trvanlivosť všetkých priaznivých parametrov. Tieto šošovky dokonale kombinujú korekciu videnia s fotochromnou ochranou. Čo to znamená? Šošovky sa rýchlo prispôsobí prevládajúcim svetelným podmienkam - absorbujú nadmerné množstvo svetla, chráni vás pred náhlym oslnením, bolesťou, rýchlym škúlením alebo zakrývaním očí rukami. Počas nočnej jazdy šošovky znižujú žiaru svetlometov. Zaisťujú bezpečie a pohodlie.

ACUVUE® OASYS with Transitions vďaka technológii Light Intelligent Technology™ tiež zaisťujú dokonalú kvalitu videnia - so zvýšeným kontrastom a sýtejšími farbami, bez tieňov a odrazov. Obohatenie kontaktných šošoviek o UV filtre najvyššej triedy je zárukou 100% ochrany pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Samozrejme, okrem všetkých vyššie uvedených parametrov, môžete počítať s plným komfortom použitia - bez suchých očí a pocitu prítomnosti kontaktných šošoviek v očiach. Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions, ktoré sú k dispozícii v širokej škále mínusových a plusových dioptrií, tak môžu využiť pre svoje potreby ako osoby s krátkozrakosťou, tak i ďalekozrakosťou.

 

Najväčšie výhody kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
  • jedinečná prelomová technológia - sú to prvé kontaktné šošovky na trhu, ktoré kombinujú schopnosť korigovať chyby videnie s ochranou pred intenzívne a náhle sa meniacimi svetelnými podmienkami;
  • ešte lepšia kvalita videnia - so silnejším kontrastom a sýtosťou farieb, bez šumu, tieňov a odrazov;
  • trvanlivosť priaznivých parametrov - vďaka technológii zabudované priamo do materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, a nie len na ňom vo forme aplikácie povrchovej vrstvy;
  • najvyšší komfort použitia - bez pocitu suchých očí, či vôbec vnímanie, že máte šošovky na očiach nasadené a predovšetkým úľava od škúlenie, keď sa objaví náhly zdroj silného svetla;
  • dokonalá ochrana pred UV žiarením - získaná komplexom filtrov najvyššej triedy.
 

Pre koho sú vhodné kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions?

 

Moderné kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions sú perfektným riešením pre všetkých ľudí, ktorí sa často stretávajú s nepohodlím spojeným s intenzívnym, meniacim sa svetlom. Práce na monitore, riadenie vozidla, zvýšená fyzická aktivita, prítomnosť v rôznych svetelných podmienkach - pokiaľ niektorú z týchto činností môžete popísať svoj každodenný život, vedzte, že ACUVUE OASYS with Transitions sú dokonalé kontaktné šošovky pre vás. Navyše spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších ľudí, ktorí hľadajú najlepšiu ochranu zraku pred škodlivými účinkami UV žiarenia.

 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS with Transitions:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,4
Priemer 14,0
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia Light Intelligent Technology™
Filtr UV 99% UVA, 100% UVB
Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE OASYS with Transitions™ 6 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™ 6 kusov?

Šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™ sú k dispozícii v balení obsahujúcom 6 kusov. Môžete si ich vybrať sami, využívajúc informácie o dioptriách a ďalších parametroch, ako je krivka alebo priemer. Môžete sa tiež poradiť s optometristom, ktorý vám pomôže vybrať vhodný typ a parametre šošoviek.

Sú šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™ bezpečné?

Áno, dvojtýždňové šošovky značky ACUVUE® sú bezpečné, za predpokladu dodržiavania pokynov týkajúcich sa ich používania a hygieny. Sú vyrábané renomovaným výrobcom, spoločnosťou Johnson&Johnson, čo ďalej potvrdzuje ich kvalitu a bezpečnosť.

Na aké vady zraku sú určené šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™ sú určené na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti, pretože majú sférický typ korekcie.

Ako si nasadiť šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Nasadzovanie šošoviek ACUVUE® OASYS with Transitions™ je podobné ako nasadzovanie iných kontaktných šošoviek. Najprv si umyte a osušte ruky, potom jemne umiestnite šošovku na špičku ukazováka a podržte viečka. Potom jemne umiestnite šošovku na oku.

Ako si sňať šošovky ACUVUE® OASYS with Transitions™?

Na odobratie šošoviek ACUVUE® OASYS with Transitions™ si umyte a osušte ruky. Potom jemne ťahajte dolné viečko a pozerajte sa hore, jemne stlačte šošovku medzi palcom a ukazovákom a jemne ju odstráňte.