ACUVUE® 2 - 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

16,29 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
3 - zakrivený povrch - dosahuje až 55% a má priamy vplyv na schopnosť šošovky viazať v sebe vodu. To sa následne pretaví do blahodarnej hydratácie, ktorá prekryje aj oči a zabráni ich vysušovaniu a podráždeniu.
Ultra - tenké hrany - vysoká pružnosť materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené. Zabezpečujú, že sa úplne prispôsobia individuálnemu tvaru oka a zostanú na jeho povrchu stabilné - bez vypadávania či zrolovania ihneď po nasadedí.
Denný/kontinuálny režim - nebaví vás každý večer odstraňovať šošovky a venovať im zvýšenú starostlivosť? S ACUVUE® 2 máte na výber - jeden pár používajte dva týždne s nočnými prestávkami alebo týždeň nepretržite.
Špičkové hydratačné vlastnosti - každá šošovka je vyrobená z inovatívneho materiálu, vďaka čomu je vysoko odolná proti hromadeniu proteínových usadenín a iných nečistôt. Vďaka tomu sú šošovky aj po celom dni čisté a svieže.
Ochrana pred UV žiarením - pravidelné a správne používanie šošoviek pomáha predchádzať vzniku porúch zraku, ako je krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Veľmi jednoduchá aplikácia - Acuvue 2
Veľmi jednoduchá aplikácia - obohatením každej šošovky o moderné UVA/UVB filtre absorbujú takmer 98% škodlivého slnečného žiarenia a prispievajú k ešte lepšiemu zdraviu očí.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek ACUVUE® 2:

 

Kontaktné šošovky ACUVUE® 2 sú výnimočne pohodlné, jednoducho sa nasadzujú a vyberajú z očí. Spôsob ich nosenia môže mať dve podoby: režim nepretržitého nosenia, ktorý trvá 1 týždeň, alebo denný režim, ktorý trvá 2 týždne. Tieto šošovky zaručujú dokonalú korekciu zraku - viac než 70 % užívateľov šošoviek ACUVUE® 2 dosahuje lepšie hodnoty videnia ako 20/20 (schopnosť dobre vidieť zo vzdialenosti 20 stôp / 6m). Sú vyrobené z materiálu Etafilcon A a majú hladký vonkajší povrch s trojitým zakrivením a tenkým okrajom. Kontaktné šošovky obsahujú 58% vody a preto ich očná rohovka prirodzene znáša.

Kontaktné šošovky ACUVUE® 2 obsahujú UV filter, ktorý zaručuje ochranu očí pred nebezpečným žiarením. Svetlo modré zafarbenie uľahčuje ich používanie (rub a líce šošovky je možné rozlíšiť podľa značky 1-2-3). Tieto šošovky sú určené ľuďom, ktorým pri nosení šošoviek vyhovuje pružnosť (na deň a noc alebo len cez deň). Upozornenie - expedícia do 24 hodín sa vzťahuje len na kontaktné šošovky pre korekciu krátkozrakosti (so zápornou hodnotou dioptrií).

 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® 2:

 
Kategórie Dvojtýždenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,3; 8,7
Priemer 14,0
Dk/t 25,5 - 33,3 x 10-9
Zavodnenie sklon 58%
Materiál Etafilcon A
Filtr UV 99,1% UVB; 86,9% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:


Čakacia doba na kontaktné šošovky pre korekciu ďalekozrakosti (s kladnou hodnotou dioptrií) je 5 pracovných dní.

 

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE® 2 - 6 šošoviek
Váš názor