ACUVUE OASYS 1-Day 90 šošoviek

počet prvkov v balení:

90 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

90 kusov

Naša cena:

66,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

ACUVUE® OASYS 1-Day sú kontaktné šošovky jedného z najvýznamnejších producentov kontaktných šošoviek na svete - Johnson & Johnson.

 
Zvýšený priemer šošovky - umožňuje lepšie priľnutie k povrchu oka, zatiaľ čo proces nasadzovanie a vyberanie šošoviek je maximálne zjednodušený (tiež vďaka svetlo modrej farbe).
Technológia integrovaných sĺz - udržiavanie konštantnej hydratácie, oči nie sú na konci dňa "unavené". Hydratovaný silikón s 38% obsahom vody spolu s 98% prívodom kyslíka zaisťuje dlhodobý komfort.
Zväčšená optická zóna - zreteľne lepšia kvalita zraku, bez ohľadu na dobu použitia (od ich založenia na začiatku dňa, až do okamihu, kedy sú vyňaté na konci dňa).
Jednodňový režim - nový, čerstvý pár šošoviek každý deň je zárukou zdravia a bezpečia pred infekciami očí. Ostré videnie s jednodňovými šošovkami ACUVUE® OASYS 1-Day po celý deň užívania.
Optimalizovaná tekutina v blistru - Acuvue Oasys 1-Day
Optimalizovaná tekutina v blistri - biokompatibilná kvapalina, ktorá poskytuje úplné pohodlie od okamihu, keď je šošovka nasadená.
UV ochrana - šošovky majú UV filtre najvyššej kvality (99% UVB a 96% UVA), ktoré maximálne chránia oči pred účinkami žiarenia.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day:

 

Inšpirovaná slzami (pretože slzy obsahujú viac, než len vodu) firma Johnson & Johnson pridala do kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day technológiu HydraLuxe™, ktorá vďaka vylepšenému materiálu, molekulám, ktoré pripomínajú slzný film a zvlhčenému silikónovému materiálu, ktorý sa zjednotí s prirodzeným zvlhčovaním oka , pomáha zlepšiť priľnavosť k povrchu oka a látka mucín napodobňuje funkciu membrán zviazaných s rohovkou oka. Došlo k zvýšeniu optickej sféry a priemeru šošovky, tiež bol inovovaný a novo prispôsobený roztok v púzdre. Navyše kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day obsahujú UV filter triedy 1, ktorý pomáha chrániť rohovku a očné buľvy pred vplyvmi škodlivého UV žiarenia.

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day sú hladké po celom svojom povrchu, čo napomáha ich celodennému zvlhčovaniu. To značne zmenšuje možnosť pocitu akéhokoľvek diskomfortu.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day určené?

 

ACUVUE® OASYS 1-Day sú jednodenné kontaktné šošovky pre osoby, ktoré trávia svoj deň v náročných podmienkach. ACUVUE® OASYS 1-Day ponúka okrem vysokého komfortu a transparentnosti i využitie unikátnej patentovanej technológie HydraLuxe, ktorá znižuje príznaky únavy očí a zabraňuje ich vysúšaniu.

 

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day majú tieto jedinečné vlastnosti:

  • ľahká manipulácia so šošovkami,
  • dokonalá kvalita videnia,
  • pocit komfortu aj na konci dňa
 

Parametre kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ACUVUE®
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrie -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakrivenie 8,5; 9,0
Priemer 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Zavodnenie sklon 38%
Materiál Senofilcon A
Technológia HydraLuxe
Filtr UV 99% UVB; 96% UVA
 

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaACUVUE®
Počet prvkov v balení90 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ACUVUE OASYS 1-Day 90 šošoviek
Váš názor

Ako vybrať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day 90 kusov?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day sú k dispozícii v balení obsahujúcom 90 kusov, čo zabezpečuje pohodlné dodanie na dlhšie obdobie používania. Môžete si ich vybrať sami na základe parametrov produktu, ako je dioptrická sila, zakrivenie a priemer, alebo sa poradiť s optometristom pre profesionálne posúdenie a prispôsobenie.

Sú kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day sú bezpečné na používanie. Vyrába ich renomovaná spoločnosť Johnson & Johnson a vyznačujú sa vysokou kvalitou materiálov a technológiou hydratacie HydraLuxe™, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie po celý deň.

Na aké zrakové chyby sú určené kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day sú určené na korekciu zrakových chýb, ako sú krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť. Vďaka svojmu sférickému typu korekcie sú účinným riešením pre ľudí s týmito typmi zrakových chýb.

Ako aplikovať kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Na správne aplikovanie kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day si najprv umyte a osušte ruky. Potom jemne umiestnite šošovku na konček ukazováka a použite druhú ruku na udržanie dolnej viečka. Po umiestnení šošovky na oko jemne uvoľnite viečko a skontrolujte, či je šošovka správne umiestnená.

Ako odstrániť kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day?

Na bezpečné odstránenie kontaktných šošoviek ACUVUE® OASYS 1-Day si najprv umyte a osušte ruky. Potom jemne stiahnite dolné viečko nadol, aby sa odhalil dolný okraj šošovky. Potom jemne štipkajte šošovku medzi palcom a ukazovákom a opatrne ju odstráňte.