ULTRA® 6 šošoviek

počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

24 hodín

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

28,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
 Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Jeden z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek Bausch & Lomb ponúka mesačné šošovky ULTRA®.

 
Najvyšší komfort použitia - mäkkosť a hladkosť materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, ich robí okamžite prispôsobivými tvare oka, čo bráni ich prevráteniu, vypadnutiu a nepríjemnému pocitu prítomnosti cudzieho telesa v oku.
4krát viac hydratácie - v porovnaní s konkurenčnými mesačnými šošovkami sú kontaktné šošovky ULTRA® štyrikrát viac hydratované, čo znamená, že zvlhčujú oči po dobu niekoľkých hodín a eliminujú problém suchosti.
Vysoká priepustnosť pre kyslík - šošovky poskytujú neustály prístup veľkého množstva kyslíka k očiam vďaka tenkému propustnému materiálu. Oči sú preto zdravšie a menej náchylné k infekcii.
Sfarbenie uľahčujúce aplikáciu - svetlo modrý povlak, viditeľný iba na neaplikovaných šošovkách, výrazne uľahčuje ich správnu aplikáciu. Túto skutočnosť oceňujú najmä zákazníci, ktorí prvýkrát v živote manipulujú s kontaktnými šošovkami.
Mesačný režim použitia - ULTRA
Mesačný režim použitia - jeden pár šošoviek ULTRA je navrhnutý pre 30 dní používania. Jedinou podmienkou je, že je starostlivo čistíte každý večer a umiestnite ich do nádoby s čistiacim roztokom.
 

Vlastnosti šošoviek ULTRA®:

 

Šošovky ULTRA sú vyrobené z materiálu Samfilcon A a vyznačujú sa štruktúrou, ktorá pomáha udržiavať správnu vlhkosť očí po celý deň používania. Pri implementácii objektívov ULTRA využil ich výrobcu funkcie úžasné technológie MoistureSeal, ktorá poskytla šošovke 4x viac PVP (polyvinylpyrrolidon - zlepšuje jej hydratáciu) v porovnaní s konkurenčnými mesačnými šošovkami na trhu.

Kombinácia hydrofóbneho silikónu so zvýšeným obsahom PVP v šošovkách ULTRA zaisťuje rekonštrukcii PVP silikónovou kostrou nielen zvonku, ale aj zvnútra. Šošovky ULTRA majú tiež veľmi vysokú priepustnosť pre kyslík - Dk / t je 163. To znamená, že oči sú rozhodne menej unavené a nie sú náchylné k začervenaniu a podráždeniu.

ULTRA sa vyznačuju mäkkosťou materiálu, čo zaisťuje pohodlné nosenie po celú dobu používania kontaktných šošoviek. Tiež použitie svetlo modrej farby zlepšuje proces manipulácie s kontaktnými šošovkami.

 

Pre koho šošovky ULTRA®?

 

ULTRA® sú šošovky určené pre ľudí, ktorí sú ochotní používať mesačné formu korekcia pomocou kontaktných šošoviek, čo tiež zaisťuje jasné a ostré videnie. Okrem toho sa odporúčajú ľuďom, ktorí:

  • trávi väčšinu času pred obrazovkou počítača,
  • zápasí so suchými očami,
  • fyzicky a profesionálne aktívny,
  • majú oči náchylné k podráždeniu, najmä pri použití iných značiek šošoviek.
 

Starostlivosť o šošovky ULTRA®:

 

Šošovky ULTRA® sú kontaktné šošovky určené pre každodenné použitie. Na konci dňa, po odstránení šošoviek z očí, je očistite a nechajte ich niekoľko hodín v nádobe s ošetrujúcim roztokom, než je znovu nasadíte. Pre starostlivosť o šošovky ULTRA® odporúčame roztoky Clean Active alebo iné roztoky na šošovky v našej ponuke.

 

Parametre kontaktných šošoviek ULTRA®:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky ULTRA
Výrobca BAUSCH & LOMB
Sférická dioptria sila -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technológia MoistureSeal®
 

Šošovky sú k dispozícii aj vo väčšom balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosť24 hodín
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ULTRA® 6 šošoviek
Váš názor