Biotrue® 300 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

9,69 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Biotrue® multifunkčný roztok pre šošovky navrhnutý v súlade s ľudskou biológiou oka, Roztok je určený pre údržbu hydrogélových a silikon-hydrogelových šošoviek.  

V súlade s fyziológiou očí - Biotrue čistiaca tekutina, inšpirovaná biológiou a prirodzeným fungovaním očí, funguje plne v súlade s fyziológiou orgánu zraku.
Prirodzené účinky podobné slzám - tekutina má pH extrémne blízke k zdravým slzám, vďaka čomu sú šošovky očami veľmi dobre prijímané a nespôsobujú podráždenie.
Účinná dezinfekcia - umiestnenie šošoviek do nádobky s čistiacou tekutinou na niekoľko hodín umožňuje úplnú likvidáciu nebezpečných mikroorganizmov, usadenín a kontaminácie zvonku.
Hydratačné látky - čistiaca tekutina, obsahuje množstvo hydratačných látok vrátane hyaluronanu, vďaka čomu prípravok zvyšuje schopnosť šošoviek udržiavať vlhkosť a zlepšuje tak komfort ich každodenného používania.
Velká kapacita - fľaštička obsahujúca tekutinu Biotrue má objem 300 ml. Ide o ekonomické riešenie pre každého, kto hľadá prípravok na každodenné použitie.
Zvýšenie odolnosti oka - Biotrue
Zvýšenie odolnosti oka - v procese tvorby tekutiny tvorcovia použili inovatívnu technológiu, vďaka ktorej prípravok predlžuje činnosť zdravých bielkovín slzného filmu a zvyšuje tak odolnosť oka voči hromadeniu baktérií.
 

Charakteristika roztoku na šošovky Biotrue®:

 

Roztok Biotrue™ bol navrhnutý tak, aby fungoval v súlade s fyziológiou ľudského oka, aby umožňoval čistenie a zvlhčovanie šošoviek po celý deň. Roztok sa vyznačuje neporovnateľným dezinfekčným účinkom. Jeho receptúra bola navrhnutá tak, aby napodobňoval pôsobenie prírodných sĺz. Vďaka kombinácii troch inovácií inšpirovaných biológiou ľudského oka, je jeho hodnota pH zhodná s hodnotou pH zdravých sĺz, čo pomáha zachovať prirodzené podmienky na povrchu očnej buľvy a umožňuje optimálne pôsobenie dvoch dezinfekčných preparátov obsiahnutých v roztoku Biotrue®.

Bola použitá kyselina hyaluronová – zvlhčujúca látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele a oku. Bolo preukázané, že aj po uplynutí 20 hodín sa na povrchu hydrogelových a silikon-hydrogélových šošoviek udržuje vysoká úroveň kyseliny hyaluronovej, čo zaisťuje pohodlie behom nosenia po celý deň. Treťou inováciou je spôsob, ako multifunkčný roztok pre údržbu šošoviek Biotrue® predlžuje aktivitu stálych priaznivo pôsobiacich bielkovín slzného filmu. Obostiera a chráni častice lisozymu, bielka obsiahnutého v slzách, takto pomáhá udržať jeho prírodné antibaketriálne pôsobenie a predchádza denaturácii. Prieskumy preukázali, že Biotrue® umožňuje uchovávanie viac ako 13krát väčšieho množstva aktívnych častíc lisozymu oproti iným roztokom. Naviac v porovnaní s ostatnými roztokmi Biotrue, roztok Biotrue™ používaný každý deň rozpúšťa usadeniny, umožňuje udržanie čistých kontaktných šošoviek.

Biotrue® patrí k najnovšej rade výrobkov pre údržbu kontaktných šošoviek firmy Bausch + Lomb’’s, spolu s roztokmi ako sú ReNu Multiplus a ReNu MPS.

K dispozícii tiež v balení:

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml3,23 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Biotrue® 300 ml
Váš názor