ReNu® MPS™ 360 ml

Dostupnosť:

24 hodín

Naša cena:

10,49 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283

Viacúčelový roztok Bausch & Lomb ReNu® MPS Multi-Purpose Solution predstavuje najnovšiu generáciu roztoku ReNu Multiplus, ktorý je doporučený predovšetkým osobám s citlivými očami.

 
Dôkladné čistenie - hlavnou úlohou ošetrovacej kvapaliny ReNu MPS je úplne odstrániť všetky druhy nečistôt, usadenín a nebezpečných mikroorganizmov.
Predĺžená hydratácia - ponorenie šošoviek každý deň na niekoľko hodín do ošetrujúceho roztoku umožňuje zvýšiť úroveň ich hydratácie a predĺžiť tento efekt. Takto sú oči ešte odolnejšie voči vysychaniu.
Ochrana proti opotrebovaniu - pravidelná starostlivosť o šošovky pomocou špecializovanej tekutiny umožňuje udržať ich v perfektnom stave ešte dlhší čas a ušetriť tak viac peňazí.
Bezpečné skladovanie - ak ste už siahli po inom páre šošoviek, no z nejakého dôvodu ich v najbližších dňoch nemienite použiť, namiesto vyhodenia ich umiestnite do nádoby s tekutinou. Takto si zachovajú všetky svoje vlastnosti.
Výhodný objem - ošetrujúca kvapalina ReNu MPS je umiestnená v 360 ml fľaštičke. To je ideálne množstvo na každodenné používanie prípravku a ďalšie finančné úspory.
Prípravok vhodný pre alergikov - ReNu MPS
Prípravok vhodný pre alergikov - ReNu MPS ošetrujúci roztok môžu používať alergici a ľudia s mimoriadne citlivými očami, pretože je plne antiseptický a pufrovaný, takže nespôsobuje podráždenie ani začervenanie.
 

Charakteristika roztoku na šošovky ReNu® MPS:

 

ReNu MPS™ Multi-Purpose Solution je antiseptický, tlmený, izotonický roztok. Je určený na každodenné použitie, dezinfekciu, zavlhčovanie, oplachovanie a uchovávanie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek.

 

Zloženie ReNu® MPS:

 

Sterilný roztok obsahuje:

  • kyselinu borovú,
  • disodnú soľ kyseliny ethylendiamintetraoctovej (edetan disodný),
  • boritan sodný a chlorid sodný,
  • DYMED (polyaminopropylbiguanid) 0,00005 %,
  • poloxamin 1 %.

Neobsahuje také zložky ako napr. chlorhexidin alebo thimerosal.

Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaPozostałe
Dostupnosť24 hodín
Price per 100ml2,91 €
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:ReNu® MPS™ 360 ml
Váš názor