SofLens® 66 Toric 6 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

6 kusov

Dostupnosť:

počas 14 pracovných dní

počet prvkov v balení:

6 kusov

Naša cena:

30,99 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
šošovky soflens 66 toric dobre sa znáša aj pri dlhom nosení. Šošovky používam k úplnej spokojnosti vice už 3 rokov, som spokojná.
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

Soflens 66 Toric sú mesačné tórické kontaktné šošovky od spoločnosti Bausch & Lomb. Majú extrémne vysoký obsah vody - 66%, aj preto majú označenie "66". Sú skvelou alternatívou miesto dioptrických okuliarov pre osoby, ktoré trpia refrakčnej očnou chorobou zvanou astigmatizmus. Oči nositeľa sú dostatočne hydratované, zdravé a svieži po celý deň.

 
Väčší prístup kyslíka - rovnaký inovatívny materiál zvýšil aj priepustnosť šošoviek pre kyslík a poskytol očiam 5-krát väčší prístup kyslíku. To znamená, že vaše oči budú ešte zdravšie a oddýchnuté – aj po mnohých dňoch používania šošoviek.
Vysoká úroveň hydratácie - v procese tvorby šošoviek výrobcovia použili moderný materiál Alphafilcon A, vďaka ktorému šošovky získali veľmi vysokú úroveň hydratácie. To sa premieta do konštantného stupňa hydratácie šošoviek aj oka a výsledného najvyššieho komfortu používania.
Jednoduchá aplikácia - vylepšená štruktúra šošoviek uľahčuje pohodlnejšie nasadzovanie a vyberanie. To je novinka, ktorá poteší najmä tých zákazníkov, ktorí tento typ optického riešenia využívajú prvýkrát.
Odolnosť voči tvorbe usadenín - neznášate ten pocit hneď po nasadení šošoviek, máte pocit, že sa vám niečo zaseklo v oku? Odteraz sa toho nemusíte obávať, pretože šošovky SofLens 66 Toric sú odolné voči tvorbe proteínových usadenín a zberu nečistôt zvonku.
Jeden pár za mesiac - šošovky sú určené na každodenné nosenie, to znamená, že jeden pár môžete používať počas dňa a následne je potrebné sa o šošovky postarať pomocou špecializovaného roztoku.
Perfektné pre astigmatikov - SofLens 66 Toric

 
Perfektné pre astigmatikov - šošovky sa vyznačujú nadpriemernou stabilitou a okamžitým prispôsobením sa tvaru oka, vďaka čomu zostanú dlho v jednej polohe a nevytáčajú sa ani nevypadávajú. Z tohto dôvodu sú mimoriadne účinné pri korekcii astigmatizmu.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens® 66 Toric:

 

Tórické kontaktné šošovky sú určené osoby, ktoré trpia astigmatizmom. Spojenie výnimočného materiálu s overenou konštrukciou šošoviek dosahuje nezvyčajný komfort nosenia a ostrosť videnia. Jednoduché používanie šošoviek uľahčuje systém špeciálnych značiek na šošovke pri nasadzovaní a špeciálne zakončené hrany eliminujú prípadný diskomfort počas nosenia. Sú nezvyčajne odolné proti bielkovinovým usadeninám a sú prispôsobené proti širokému rozsahu očných chýb. Predávajú sa v baleniach po 6 kusov. Pozývame Vás na nákup v našom e-shope!

Kontaktné šošovky Soflens 66 Toric sú vyrobené z hydrogélového materiálu, ktorý dokonale splýva s prirodzeným prostredím ľudských očí. Hlavným dôvodom je vysoký obsah vody v materiáli. Nosenie šošoviek Soflens 66 Toric je veľmi pohodlné a komfortné. Povrch má špeciálnu úpravu, vďaka ktorej je hladký a vláčny. Šošovky sú tak odolné voči usadzovaniu lipidov, baktérií a ďalších škodlivých depozit na ich povrchu. Tým je tiež minimalizované podráždenie očí.

Oblé okraje sa optimálne prispôsobujú tvaru očí a to aj s vyšším stupňom astigmatizmu. Patentovaný dizajn Lo-Torque™ kontaktných šošoviek poskytuje veľkú stabilitu počas celodenného nosenia. Astigmatizmus je korigovaný pokročilú optikou, dochádza k zaostrenie svetla do jediného bodu. Vďaka tomu je videný obraz ostrý a jasný.

Šošovky Soflens 66 Toric sú vhodné pre denné nosenie s mesačnou frekvenciou výmeny. Ďalšou možnosťou je kontinuálne nosenie šošoviek, ktoré môže byť nepretržité až 7 dní. Po siedmich dňoch je nutné šošovky z očí vybrať a riadne ošetriť.

 

Parametre kontaktných šošoviek SofLens® 66 Toric:

 
Kategórie Mesačné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky SofLens
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Os 10° až 180° (každých 10°)
Zakrivenie 8,5
Priemer 14,5
Dk/t 16 x 10-9
Zavodnenie sklon 66%
Materiál Alphafilcon A
Technológia Lo-Torque
Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Počet prvkov v balení6 kusov
Dostupnosťpočas 14 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SofLens® 66 Toric 6 šošoviek
Váš názor

Ako si vybrať kontaktné šošovky SofLens® 66 Toric 6 kusov?

Kontaktné šošovky SofLens® 66 Toric v 6 kusovom balení si môžete vybrať sami na základe parametrov produktu, ako sú dioptrie, cylindrická hodnota a osi, alebo sa poradiť s optometristom. Balenie obsahuje 6 šošoviek, čo zabezpečí dostatočné množstvo na jeden mesiac používania. Navyše, konštrukcia Lo-Torque minimalizuje rotáciu šošoviek, čo zabezpečuje stabilitu a komfort nosenia. Šošovky tiež obsahujú technológiu hydratácie na úrovni 66%, čo pomáha udržiavať oči hydratované po dlhšiu dobu.

Sú kontaktné šošovky SofLens® 66 Toric bezpečné?

Áno, kontaktné šošovky SofLens® 66 Toric sú bezpečné, pretože sú vyrábané renomovaným výrobcom Bausch&Lomb, známou firmou špecializujúcou sa na výrobu optických produktov. Okrem toho spĺňajú všetky štandardy bezpečnosti a kvality.

Na akú chybu zraku sú určené šošovky SofLens® 66 Toric?

Šošovky SofLens® 66 Toric sú určené na korekciu astigmatizmu, ktorý je výsledkom nesprávneho zakrivenia rohovky. Vďaka svojej torickej konštrukcii poskytujú jasné videnie pre osoby s týmto druhom zrakového postihnutia.

Ako si nasadiť šošovky SofLens® 66 Toric?

Pred nasadením šošoviek SofLens® 66 Toric sa odporúča dôkladne si umyť a osušiť ruky. Potom pomocou prstov ukazováka a palca jemne umiestnite šošovku na očnú bulvu, pričom sa uistite, že je správne tvarovaná.

Ako si vybrať šošovky SofLens® 66 Toric?

Na odstránenie šošoviek SofLens® 66 Toric sa odporúča jemne stiahnuť dolné viečko a ľahko posunúť šošovku na bielko oka. Potom ju môžete ľahko odstrániť pomocou dvoch prstov. Po vybratí šošovky ju umiestnite do špeciálneho kontajnera s roztokom na uchovávanie.