SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 šošoviek

Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
počet prvkov v balení:

30 kusov

Dostupnosť:

do 8 pracovných dní

počet prvkov v balení:

30 kusov

Naša cena:

23,39 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Zavolajte a objednajte si: 00420 558 712 283
Rating:
5 of 5
Priemerné hodnotenie 5 / 5 na základe 1 recenzie.
Petra
5.0000
Mám citlivé oči, nemám s týmito šošovkami soflens daily disposable toric for Astigmatism problém, oči nepáli. Tieto šošovky sú naozaj vyborne.
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. 
Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism sú nové jednodenné kontaktné šošovky od společnosti Bausch and Lomb. Sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre astigmatikov, pretože boli navrhnuté pre lepšiu korekciu zraku a zároveň maximálně pohodlie používania.

 
Materiál Hilafilcon B - vyznačuje sa až 59% hydratáciou a vysokou priepustnosťou kyslíka, vďaka čomu sú šošovky ešte pohodlnejšie na používanie - udržujú optimálnu vlhkosť očí počas celého dňa a poskytujú im voľný prístup vzduchu.
Prídavný stabilizačný systém - aby sa šošovky plne prispôsobili potrebám astigmatikov, tvorcovia ich obohatili o dodatočný stabilizačný systém, vďaka ktorému zostanú vo svojej východiskovej polohe počas celej doby používania. Žiadne vlnenie ani vypadávanie.
Technológia vysokého rozlíšenia High Definition - použitie inovatívnej technológie umožnilo dokonalé videnie vo vysokom rozlíšení – ostré a jasné aj v podmienkach nedostatočného osvetlenia.
Ultra tenká konštrukcia - šošovky sú okom nepostrehnuteľné a veľmi ľahko sa nanášajú vďaka extrémne tenkým okrajom a vysokej flexibilite. Trenie medzi okom a viečkom sa výrazne znížilo, takže oči sú ešte zdravšie a oddýchnutejšie aj na konci dňa.
30 kusov v balení - ideálne množstvo na vyskúšanie daného typu šošoviek alebo doplnenie mesačného setu s dvomi rôznymi hodnotami dioptrií.
Každý deň nový pára - SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism
Každý deň nový pár - šošovky sú určené na jednodňové použitie. To znamená, že večer opadá večerná starostlivosť o šošovky, pretože ráno siahnete po novom čerstvom páre.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 

Nové jednodenné šošovky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism pre astigmatikov boli navrhnuté pre ešte lepšiu korekciu zraku a zároveň maximálne pohodlie používania. Osvedčené riešenia značky Soflens okrem iného materiálu, z ktorého je vyrobená šošovka - Hilafilcon B, boli použité v šošovkách SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism, aby zaručili ešte väčšiu priepustnosť kyslíka a maximálne zvlhčenie, čo v spojení s jednodňovou aplikáciou šošoviek pôsobí, že sú medzi užívateľmi veľmi obľúbené. Materiál obsahuje vysoké procento vody - 59%, vďaka tomu sú šošovky pružné a skrz ich materiál skvele prepúšťa značné množstvo kyslíka k očiam. Dostatočné okysličenie a celodenné hydratácie spoločne so zložkou ComfortMoist™ poskytujú maximálny komfort nosenia.

Spoločnosť Bausch and Lomb použila pri výrobe šošoviek SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism moderný dizajn Lo-Torque™. Ten minimalizuje odlesky aj pri zníženej viditeľnosti. Výnimočnú vizuálnu kvalitu za rôznych svetelných podmienok zaisťuje optika s vysokým rozlíšením. Stabilné usadenie šošovky poskytujú pridané funkcie v dizajne objektívu.

Kontaktné šošovky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism sú určené pre jednodňové nosenie a mali by ste ich vyhodiť po vybratí z očí. Opätovné použitie šošoviek bez čistenia a dezinfekcie môže viesť k infekcii alebo aj k vážnym zraneniam očí. Po ich vybratí z oka je vyhoďte do odpadkového koša. Neodporúčame šošovky nosiť opakovane a to ani po ich dezinfekciu a očistenie. O tento typ kontaktných šošoviek sa nemusíte nijako starať. Každý deň použijete nový hygienicky nezávadný pár. Sú vhodné pre alergikov a osoby s citlivými očami. Balenie obsahuje 30 kusov šošoviek. Šošovka je dostupná v nasledujúcich osiach: 20, 70, 90, 110, 160, 180 stupňov.

 

Parametre kontaktných šošoviek Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 
Kategórie Jednodenné kontaktné šošovky
Tórické kontaktné šošovky
Značka Kontaktné šošovky SofLens
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrie -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
Valec -0,75; -1,25; -1,75
Os 20°, 90°, 160°, 180°
Zakrivenie 8,6
Priemer 14,2
Dk/t 16 x 10-9
Zavodnenie sklon 59%
Materiál Hilafilcon B
Technológia Lo-Torque, ComfortMoist, High Definition
Viac informácií
VýrobcaBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Počet prvkov v balení30 kusov
Dostupnosťdo 8 pracovných dní
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 šošoviek
Váš názor